• 59 58:09

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:4
branky: 17. David Šimek, 22. Pavel Čihák, 23. Aleš Hőffer, 36. Patrik Kieler, 38. David Šimek, 57. Jakub Šárka, 58. Martin Poláček - 12. Tomáš Svačinka, 37. Vojtěch Zezulka, 42. Dan Kašovský, 44. Dan Kašovský; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 212; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 16 - Štěpán Laja 14; po třetinách: 1:1, 4:1, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostů Petra Koutného: 'Děkuji.' (Pozn. Trenér hostujícího týmu se i přes opakovanou výzvu odmítl obsáhleji vyjádřit k utkání.)
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích Michala Matouška: 'Velmi bojovné utkání rozhodla vyšší kvalita v koncovce našeho týmu.'
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians 8 - Ostrava 6.
59:01 Právě sledujeme poslední minutu třetí třetiny, a dost pravděpodobně i celého zápasu.
58:09 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #3 Vojtěch Zezulka.
58:09 Další neproměněné trestné střílení, tentokrát na straně domácích. Šanci zapsat se do tabulky střelců dostal kapitán dnešního utkání na straně Bohemky Vojtěch Zezulka, se kterým se tímto jeho tým loučí. Vojta totiž odjíždí na erasmus a na dalších zápasech v této sezoně bude chybět.
57:08 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:08 GÓL FbŠ Bohemians! 7:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #74 Tomáš Kindl (7:4)
57:08 Kindl sám v tutové příležitosti 'vymazlil' gól ještě zpětnou přihrávkou na Martina Poláčka, který prostě nemohl tuto pobídku ignorovat!
56:24 GÓL FbŠ Bohemians! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #7 Martin Šimek (6:4)
56:24 Hned z následné rozehrávky vypálil Šimek, jeho střelu ještě před brankou tečoval Šárka a na to už hostující golman nedokázal zareagovat.
56:19 Střela Kisugiteho sražena za mantinel.
55:40 Šimkovu střelu vyrazil hostující brankář.
54:08 Z ostravské střídačky zní: 'Jdeme na dvě lajny'. Nápor hostů se stupňuje. Domácí by nutně potřebovali vstřelit branku, aby se trochu uklidnili.
52:11 Vítovec měl na hokejce vyrovnání, svou střelou měl ale blíž ke stropu haly než k horní tyčce domácí branky.
51:20 Hráčům Bohemky se nedaří přenést hru přes polovinu hřiště.
49:14 'Já na bráchu, brácha na mě' č. 2, tentokrát ale Davidovi střela vůbec nesedla!
48:02 Nervy na pochodu u obou týmů, důkazem budiž další strkanice před brankou Ostravy.
47:05 Hezké útočné akce teď předvádí domácí. Bohužel bez gólové třešničky.
45:20 Hráči samou vervou zašlápli v rohu míček a hra musela být přerušena.
44:14 Ze zápasu se nám pomalu stává drama a na hokejkách domácích je znát nervozita.
43:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Dan Kašovský, asistoval #43 Marek Švajný (5:4)
42:56 Dvě tutovky spálili ostravští v této přesilovce, jen to tribunou zasyčelo!
41:54 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #12 Dan Kašovský.
41:54 Vysokou holí zasáhl míček Kuncman, nařízené trestné střílení ale Kašovský neproměnil proti Hyršlovi, takže Kuncman usedl na trestnou lavici.
41:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:3
41:01 Přesilovou hru nakonec hráči Ostravy se štěstím využili, když zpoza branky Kašovský překvapil Hyršla.
40:00 Třetí třetina byla právě zahájena a první útok předvede po vyhraném buly Ostrava.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 9 - Ostrava 8.
39:01 Právě sledujeme poslední minutu druhé třetiny a hra se odehrává, v hokejové terminologii, převážně ve středním pásmu.
37:50 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #5 Martin Kisugite (5:2)
37:50 A to už jsou naši hráči, jak je známe! Střelou od mantinelu se prosadil mladší z Šimko-bratrů.
36:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka (4:2)
36:14 Kuriózní branku mohou po nešťastném odrazu míčku od domácího kapitána slavit ostravští.
35:34 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #7 Martin Šimek (4:1)
35:34 Krásnou střelou tahem z dálky se prosadil další mladíček v dresu Bohemians, talentovaný Patrik Kieler.
35:01 Dnešní utkání sleduje zde v hale 212 diváků. Děkujeme!
32:30 Domácí přestáli přesilovku soupeře a hra pokračuje v plném počtu na obou stranách.
31:27 Kisugite šetřil vteřinky za brankou soupeře.
30:30 Další dvouminutový trest vyfasoval Höffer za stejný přestupek jako jeho kolega v první třetině.
29:57 Šárka byl v úniku nepřesný svou pobídkou na Čiháka, ten zkusil v nouzi bekhendem, ale úspěšný nebyl.
29:03 Domácí kombinují na polovině soupeře, zatím ale bez výraznější šance.
28:08 První přesilovkovou střelou prověřili domácí hostujícího golmana.
26:47 Po pěkné kličce zpoza brány trefuje ostravský útočník tyčku!
25:54 Patrik Kieler unikl obraně Ostravy, jeho rychlé nohy ho ale trochu obelstily a míček mu utekl do rohu.
25:18 Aleš Höffer po další pobídce krosem od Tomáše Kindla tentokrát branku soupeře netrefil.
24:11 Ostravský útočník v úniku nevyzrál na domácího golmana.
22:51 Po krátkém ošetření Tomáše Hyršla hra pokračuje.
22:20 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Aleš Hőffer, asistoval #74 Tomáš Kindl (3:1)
22:20 Domácí borci konečně začali ukazovat, proč je jejich pověst předchází, a zařadili na vyšší obrátky!
21:42 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák bez asistence (2:1)
21:42 Střelec Pavel Čihák zmátl svým sólem všechny protihráče a bekhendem celkem snadno překonal hostujícího golmana.
21:10 Hyršl nohou zneškodnil křižnou přihrávku protihráčů.
20:31 Hráči Bohemky po standardce z rohu soupeře rozehráli pouze k polovině hřiště a snaží se vymyslet něco lepšího!
20:01 Druhá třetina nám právě začala a míček na hokejkách mají po vyhrané úvodní strkanici hráči Bohemky.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 4 - Ostrava 6.
19:01 Právě sledujeme poslední minutu první třetiny a Ostrava se snaží vytvořit postupný útok.
17:38 Velkou tutovku před prázdnou brankou překazil hostům obránce Bohemky.
16:55 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #7 Martin Šimek (1:1)
16:55 'Já na bráchu, brácha na mě!' Bratři Šimkové právě rozveselili domácí fanoušky!
16:05 Krásnou střelou se prezentoval i Aleš Höffer, hostující golman je ale pohotový!
15:05 Registrujeme i první menší strkanici. Ale to fanouškům rozhodně nevadí, spíš naopak.
13:56 Marek 'Mája' Chlumský posouvá definici obětavé hry na novou úroveň, když si odnáší otisk míčku na tváři.
13:05 Ostravský útočník předvedl krásnou kličku, kterou překonal sice domácího golmana, ale míček mu utekl dřív, než ho stačil uklidit za brankovou čáru.
12:18 Bohemáčtí elévové pochopili, že jejich starší hrdinové potřebují podpořit a chopili se bubnů.
11:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Tomáš Svačinka, asistoval #43 Marek Švajný (0:1)
11:08 Hosté nakonec i přes nepřesvědčivý výkon v přesilovce nakonec vstřelili trochu šťastný gól 'mezi betony' domácího golmana.
10:45 Hráčům v zelenbílých dresech se daří držet míček na polovině soupeře.
09:27 První přesilovou hru dnešního zápasu si vyzkouší hosté. Petr Tůma byl příliš důrazný při odstavování hráče od balonku.
08:36 Pěkný zákrok předvedl mladík Hyršl, jeho obránci mu pak trochu zavařili před obličejem, když se jim hned nepovedlo zpracovat odražený balonek.
07:27 Po nařízeném buly v rohu u branky Ostravy vybojovali sice balonek hráči Bohemky, ale vzápětí faulovali a rozehrává Ostrava.
05:57 Střelu Poláčka v úniku zblokoval obránce Ostravy.
05:35 Střela ostravského útočníka od mantinelu jen těsně minula tyčku Hyršlovy branky.
04:01 Standardka Bohemky z poloviny hřiště hostující hráče příliš nevzrušila. Z dálky zkusil nahodit před branku hostů Čihák. Žádný z jeho spoluhráčů se ale šance nechopil.
03:40 První závar i před brankou domácích. Bránící hráči ale situaci zvládli a zakládají protiútok.
02:05 Proběhly první 'oťukávačky' na obou stranách, první větší šanci si připsal domácí Mandík.
00:01 Úvodní buly vyhrál pro svůj tým borec Tomáš Kindl.
00:00 Oba pokřiky zazněly, základní sestavy nastoupily a nic nám nebrání tento zápas zahájit!
00:00 Dobrý páteční večer, vítám všechny fanoušky kvalitního ofenzivního florbalu. V dnešním utkání se proti sobě postaví domácí Bohemians a hosté z Ostravy. Přestože domácí jsou se svou formou v posledních kolech doslova postrachem každého soupeře, Ostrava počítá ve své snaze protáhnout se do play-off každý bod, a tak se dnes určitě nechce domů vracet s prázdnou.