• 60 59:51
    8:6
    (Hubinka)

FLORBAL LITOMYŠL - Sokol Brno I 8:6
branky: 4. Jiří Hubinka, 6. Ondřej Pakosta, 21. Tomáš Jakubík, 25. Adam Toman, 30. Jan Vomočil, 45. Michal Háp, 49. Ondřej Pakosta, 60. Tomáš Jakubík - 5. Milan Hnízdil, 29. Michal Fila, 32. Milan Hnízdil, 49. Aleš Pokorný, 49. Michal Fila, 59. Adam Konečný; rozhodčí: David Růžička - Pavel Houserek; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 151; zásahy brankářů: Dmitrij Bilockij 30 - Vojtěch Ott 22; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:3
59:59 Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Vyrovnané utkání, ve kterém jsme měli o trochu více ze hry a díky tomu jsme postoupili. Díky soupeři za férový zápas! Komentář trenéra hostů Martina Andrleho: Předem chci pogratulovat soupeři k vítězství a postupu do dalšího kola. Nebude se vymlouvat, domácí chtěli mnohem více zvítězit, což byl asi ten rozdílový faktor, jenž se odrazil na výsledku.
59:51 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #19 Tomáš Jakubík, asistoval #37 Jiří Hubinka (8:6)
59:43 Zbývají poslední vteřiny do konce utkání a i přes to se domácímu týmu podařilo opět zvýšit vedení a tím si pojistit vítězství.
58:53 GÓL Sokol Brno I! 7:6
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil #92 Adam Konečný, asistoval #18 Václav Černoch (7:6)
57:49 Tým hostí hraje bez brankaře a zkouší tak hru v šesti.
55:44 Timeout Sokol Brno I
54:20 Po hře 5 na 3 nakonec domácí tým neproměnil své šance.
51:01 Začíná nám další přesilová hra pro tým domácích.
48:41 GÓL Sokol Brno I! 7:5
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil #94 Michal Fila, asistoval #17 Jiří Bořecký (7:5)
48:41 Tým hostí vzápětí odpověděl rychlou branku a opět snižuje skóre o 2 branky.
48:35 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #22 Ondřej Pakosta bez asistence (7:4)
48:35 Tým domácích po chvilce opět zvyšuje náskok a odpovídá tak na obdrženou branku v oslabení.
48:00 GÓL Sokol Brno I! 6:4
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil #80 Aleš Pokorný bez asistence (6:4)
47:01 Po několika faulech na obou stranách byl nakonec vyloučen kapitán týmu Litomyšle na 2 min za sekání.
44:11 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #47 Michal Háp, asistoval #22 Ondřej Pakosta (6:3)
44:11 Tým domácích využívá přesilovou hru a zvyšuje tak brankový náskok na 3.
43:00 I po několika nebezpečných akcích, tým domácích oslabení přečkal.
40:59 Týmu hostí začíná přesilová hra, ve které se pokusí snížit náskok Litomyšle.
40:01 Opět se k Vám vracíme, právě nám začíná 3. třetina, která nám slibuje vyrovnanou hru, kdy oba celky nedají nic zadarmo.
39:59 Litomyšlští opět přestříleli tým z Brna a to poměrem 13:9.
39:11 Druhá třetina se nám nachýlila ke konci, během ni jsme mohli vidět spoustu krásných akcí.
37:33 Na míčku je zatím více tým domácích a díky rychlým přihrávkám ohrožuje branku hostí.
35:21 Snaha týmu hostí o vyrovnání je stále větší a dostávají se tak do nebezpečných šancí, které opět likviduje dobře pracující obrana a výborný Bilotskij.
31:09 V druhé třetině zatím není o branky nouze a oba celky nám tak nabízí krásné kombinace.
31:03 GÓL Sokol Brno I! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil #11 Milan Hnízdil bez asistence (5:3)
29:27 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #17 Jan Vomočil, asistoval #22 Ondřej Pakosta (5:2)
29:27 Hráč domácího týmu 'Gony' nekompromisně vymetá branku hostí a zvyšuje tak skóre na 5:2.
28:13 GÓL Sokol Brno I! 4:2
28:13 Tým hostí proměňuje přesilovou hru a snižuje brankové manko o 2 góly.
26:27 Hostí zvyšují své nasazení a opět ohrožují Bilostkiho branku.
24:59 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #60 Adam Toman bez asistence (4:1)
24:59 V poslední vteřině domácí využili přesilovou hru.
23:00 Domácí hráči si zahrají přesilovou hru.
22:40 Na dnešní utkání se přišlo podívat 151 diváků, děkujeme!
20:17 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #19 Tomáš Jakubík, asistoval #29 Josef Karlík (3:1)
20:17 Hned na úvod vstřelil tým domácích branku a odskakuje tak na dvou brankový rozdíl.
20:01 Vracíme se k Vám po přestávce, kdy oba celky v šatně dostaly užitečné rady do 2. třetiny.
19:59 A je tu konec první třetiny. Domácí přestříleli hosté počtem střel 11:10.
18:37 První třetina se chýlí ke konci a tým hostí se snaží o vyrovnání, své šance spaluje.
16:23 Celek hostí se po několika málo kombinacích dostal do nebezpečné šance, ale Dmitri Bilotskij stále drží tým domácích.
13:28 Litomyšlští mají chuť vyhrát a svojí bojovnost přenášejí na palubovku. Domácí mužstvo se stále více dostává do gólových šancí.
11:31 Oba týmy se snaží držet na míčku, ale i tak se nemohou vyvarovat menších chyb.
09:53 Hra je vyrovnaná, ale na mantinelech se stále více přitvrzuje.
08:11 Hra se nám přelévá nahoru dolů a o gólové šance není nouze. Hráči testují kvality brankářů svými přesnými střelami.
05:23 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #22 Ondřej Pakosta, asistoval #13 Ladislav Štancl (2:1)
05:23 Po krásné sérii přihrávek se prosadil domácí hráč Ondřej Pakosta.
04:22 GÓL Sokol Brno I! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil #11 Milan Hnízdil, asistoval #24 Ondřej Bílek (1:1)
04:22 Hosté v okamžiku odpověděli a srovnávají skóre.
03:57 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #37 Jiří Hubinka bez asistence (1:0)
03:57 Domácí se ocitli v šanci, po které Jiří Hubínka prostřelil brankáře hostí.
01:27 Oba týmy vstoupili bojovně do utkání.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás v Městské hale v Litomyšli kde se odehraje 3. kolo Poháru České pojišťovny. Na palubovce proti sobě nastoupí domácí tým FBC Peaksport Litomyšli a tým hostů Sokol Brno I.