(Bauer)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FbŠ Bohemians - itelligence Bulldogs Brno 5:6p
branky: 6. Jakub Šárka, 9. Martin Šimek, 10. Vojtěch Bagin, 17. Lukáš Kuncman, 30. Martin Šimek - 11. Václav Černoch, 34. Jiří Koutný, 38. Jiří Bauer, 45. Jiří Koutný, 48. Martin Grlický, 64. David Coufal; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 204; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 13 - Filip Kuhn 11; po třetinách: 4:1, 1:2, 0:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: 'Ospalé utkání, které jsme nedokázali dotáhnout do vítězného konce, i když jsme vedli 5:1. Zbytečně ztracené body pro nás.'
65:00 Komentář trenéra hostí Jana Kadlece: 'Po úvodní třetině bereme 2 body všemi deseti. V první třetině nás Bohemka jednoznačně předčila. Od druhé třetiny se hrálo hrozně opatrně a to zase víc svědčilo nám.'
65:00 Střely v prodloužení: Bohemians - 0 Brno - 2
63:44 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #65 Jiří Bauer (5:6)
63:44 Bauer zpoza branky našel Coufala a ten i když to měl těžké, dokázal zakončit a zařídil tak hostům bod navíc
59:59 Vypadá to, že už se nic převratného nestane a čeká nás prodloužení
58:44 Mendrek beckhandem ze vzduchu, míček nebezpečně poskakoval kolem branky Hyršla
56:20 David Šimek se prosmýkl po mantinelu jako laňka, ale zakončení se mu už nepodařilo podle jeho představ
54:21 Čihák z půlky tahem pouze do Kuhna
53:18 Tato třetina se odehrává spíše v duchu 'hra na vyčkávanou' než 'hra na góly'
52:42 V posledních minutách na míčku spíše domácí hráči
50:21 Hra se nám poněkud přiostřuje..hit sem hit tam
49:55 Cabejšek dostal pěkný strom na půlce, ale je v pořádku a hra pokračuje
47:42 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #92 Martin Grlický, asistoval #45 David Sládeček (5:5)
47:42 Grlický využil nepozornosti obrany domácích a srovnává tak skóre
45:46 Bagin našel krosem Kuncmana, tomu však střela nesedla a míček pomalu ani nedoletěl k brance
45:11 Šárka beckhandem vysoko nad
44:01 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný, asistoval #45 David Sládeček (5:4)
44:01 Koutný v situaci 2na1 se rozhodl pro střelu a ta s pomocí teče skončila za zády Hyršla
42:22 Kuncman s Hrubým teď chytili zároveň zajíce
41:22 David Šimek nahodil na Kielera, který tečuje mimo
40:21 Coufal otestoval pozornost Hyršla
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians - 5 Brno - 5
39:56 Bohemka na standardní situaci 4 vteřiny před koncem v 6, nic z toho však nebylo
38:54 Daniel Cabejšek nastřeluje z poloviny hřiště pouze břevno, byla to ale velmi pohledná střela, domácí střídačka zahučela
38:14 Coufal ze středu na Bauera, ten tentokrát z blízkosti netrefuje
37:49 David Šimek z půlky vypálil jedovatou střelu nad nohu, Kuhn měl co dělat, aby míček neskončil za jeho zády
37:02 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Jiří Bauer bez asistence (5:3)
37:02 Bauer chtěl prověřit Hyršla a vystřelil ze střední vzdálenosti a to se mu povedlo, protože střela končí za zády Hyršla
34:50 Domácí útočníci se snažili obrat finského Alkkiho o míček, ale ten se nedal a ještě vybojoval faul pro svůj tým
33:07 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný, asistoval #13 David Coufal (5:2)
33:07 Koutného střelu si Hyršl nešťastně srazil za svá záda, vypadalo to, že už už ji měl, ale nakonec skončila za jeho zády
32:56 Ve druhé třetině zatím sledujeme méně atraktivnější hru
29:33 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #66 Patrik Kieler (5:1)
29:33 To domácí jsou v zakončení trochu efektivnější a dávají další branku. O tu se postaral Martin Šimek, kterého krásně beckhandem našel Patrik Kieler
29:24 Do třetice všeho dobrého..Mendrek chtěl vyzkoušet Hyršla, ale jeho střela měla stejný osud jako dvě předchozí jeho kolegů
29:05 Šárka tentokrát jen do boční síťky
28:20 Koutný z půlky tahem napodobil svého kolegu, který střílel před chvilkou a taky trefil pouze Hyšla
27:45 Musím, říci, že tempo zápasu poněkud upadlo
26:49 Šárka z protiútoku chtěl vyzrát na Kuhna kličkou, ale gólman jeho úmysl vystihl a chytá
25:30 Kladivo z těsné blízkosti pouze do Hyršla
24:22 Pepa Žižka z první netrefil branku
22:03 Domácí hráči se snaží uklidnit hru a v klidu rozehrát, hosté jim to zatím umožňují
20:01 Úvodní vhazování tentokrát pro hosty
20:00 Střely v první třetině: Bohemians - 7 Brno - 8
19:18 V poslední minuté první třetiny musím použít opět onlinové klišé 'hraje se nahoru dolu bez větších šancí na obou stranách'
16:36 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #39 Lukáš Kuncman, asistoval #10 Vojtěch Bagin (4:1)
16:36 Krásnou akci předvedli Bagin-Kuncman, kdy druhý jmenovaný neměl problém zakončit do odkryté klece a zvyšuje tak náskok domácích
14:36 Bohemka si teďka několika nepřesnostmi koledovala, hosté to však nedokázali využít
10:50 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #21 Jiří Koutný (3:1)
10:50 Václav Černoch byl o chvilku později úspěšnější, z druhé strany vypálil a jeho střela doletěla až za záda Hyršla
10:39 Koutný ze střední vzdálenosti tahem mimo Hyršlovu branku
09:03 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Vojtěch Bagin, asistoval #39 Lukáš Kuncman (3:0)
09:03 Přesto, že byla Baginova střela zblokována, skončila za zády Kuhna
08:21 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #44 Pavel Čihák (2:0)
08:21 Martin Šimek napodruhé zavěšuje, když ho pěkně našel Pavel Čihák
08:07 Brněnští se teď na pár okamžiků usadili na polovině domácích, menší tlak ale využít nedokázali
07:49 Coufal z mantinelu pálí vedle Hyršlovy branky
05:16 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #28 Martin Poláček (1:0)
05:16 Poláček se krásně zbavil jednoho z obránců hostí v rohu, vyběhl si to a pěkně naservíroval Šárkovi, který stál osamocen před brankou Kuhna, gólman hostí neměl šanci na Šarkův beckhand
03:55 Pohlednou akci domácích předvedli Krbec-Martin Šimek-Kieler, kdy poslední jmenovaný zakončoval, ale moc mu to nesedlo, takže míček letěl mimo branku Kuhna
02:11 Ale také spoustu nepřesností
01:08 V prvních okamžicích utkání můžeme vidět velmi aktivní florbal na obou stranách
00:01 Úvodní vhazování pro domácí
00:00 Vážení diváci, vítám vás u 13. kola Tipsport Superligy mužů, kde se po MS v Rize setkají dva rivalové FbŠ Boheminas, kteří hostí itelligence Bulldogs Brno. Vzájemné duely jsou známé tím, že padá hodně gólů a vítězství je těsné, tak uvidíme co nám aktéři předvedou dnes. Tady na hale doufáme, že uvidíme krásný a rychlý florbal. Přeji vám příjemnou zábavu!