• 61 60:40
    8:7
    (Abrhám)

Florbal Sokolov - ASK Lovosice - LFP A 8:7p
branky: 10. Jakub Vojáček, 11. Robert Rampa, 15. Jakub Stejskal, 28. Tomáš Abrhám, 37. Jakub Vojáček, 39. Lukáš Konvalina, 52. Jakub Vojáček, 61. Lukáš Konvalina - 1. Martin Perháč, 7. Jaroslav Ježek, 23. Ondřej Pšenička, 25. Vojtěch Legner, 30. Martin Perháč, 37. Vojtěch Legner, 59. Ondřej Pšenička; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 21 - Lukáš Voráček 17; po třetinách: 3:2, 3:4, 1:1, 1:0
65:00 Komentář kapitána hostů: 'Sedm statečných. I přes velkou marodku super výkon.'
65:00 Komentář trenéra domácích: 'Velmi mizerný výkon, nakonec alespoň dva body.'
60:40 GÓL Florbal Sokolov! 8:7
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Lukáš Konvalina, asistoval #9 Tomáš Abrhám (8:7)
58:44 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 7:7
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #21 Ondřej Pšenička, asistoval #63 Vojtěch Legner (7:7)
58:44 A teď už neubránili. Nepřesnou rozehrávku soupeř trestá.
58:38 Timeout ASK Lovosice - LFP A
58:38 Skoro neubránil, Lovosice se z posledních sil vrhají do útoku.
58:15 Sokolov urputně brání jednogólový náskok.
54:40 Sokolov není schopen přesilovku pořádně rozehrát, Minuta je pryč a největší šanci měl soupeř.
51:29 GÓL Florbal Sokolov! 7:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #96 Jakub Vojáček, asistoval #30 Jan Šafránek (7:6)
51:29 Nedáš, dostaneš. Vojáček dorazil na brankovišti a má hattrick.
51:17 Krásně sehráli Lovosice 3 na 2. Střela šla těsně nad.
49:31 Ani druhou přesilovku nebyli schopni domácí využít.
42:45 Sokolov stáhl hru na dvě lajny, zatím to ale nemá cílový efekt.
38:38 GÓL Florbal Sokolov! 6:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Lukáš Konvalina, asistoval #50 Pavel Batista (6:6)
36:52 GÓL Florbal Sokolov! 5:6
36:48 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 4:6
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #11 Jan Pospíšil (4:6)
29:42 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 4:5
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #90 Martin Perháč bez asistence (4:5)
29:42 Sokolov zahrál mizerně standardní situaci na hranici velkého brankoviště a z následného protiútoku se prosadil Perháč.
27:31 GÓL Florbal Sokolov! 4:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám, asistoval #98 Tomáš Borolič (4:4)
27:31 Borolič strhnul pozornost na sebe a pak našel milimetrově nabíhajícího Abrháma, který se nemýlil.
24:39 Rampův propagační pokus končí pět metrů vedle.
24:12 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 3:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #9 Jan Jirotka (3:4)
22:41 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 3:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #21 Ondřej Pšenička, asistoval #5 Jaroslav Ježek (3:3)
20:51 Domácí utekli do přečíslení 3 na 1. Abrhám zřejmě prováhal ideální moment k přihrávce a celá akce končí na Voráčkovi.
20:21 Heimerle si hned na začátku třetiny připsal těžký zákrok.
19:59 V bouřlivé atmosféře cca 5 lidí se odehrála první třetina. Ta měla trochu jiný průběh, než jsme si představovali. Lovosice byli možná i lepším týmem, domácí svého soupeře možná trochu podcenili.
14:34 Batista zadovkou našel na středu Stejskala a Sokolov vede 3:2.
14:32 GÓL Florbal Sokolov! 3:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jakub Stejskal, asistoval #50 Pavel Batista (3:2)
11:05 Ježek se krásně uvolnil na středu, ale tváří v tvář Heimerlemu neuspěl.
10:41 GÓL Florbal Sokolov! 2:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #15 Robert Rampa, asistoval #60 Patrik Slezák (2:2)
10:41 Rampa byl důrazný na brankovišti a Sokolov se dočkal vyrovnání.
09:58 GÓL Florbal Sokolov! 1:2
09:58 Sokolov ale zůstal na balónku a tentokrát už se prosazuje.
09:44 Vojáček teď ze vzduchu trefil jen Voráčka.
06:56 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 0:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #5 Jaroslav Ježek bez asistence (0:2)
06:56 Lovosice ale od té doby nepustili domácí k míčku a zvyšují na 0:2.
06:23 Třikrát se dostal hráč Lovosic k dorážce, naštěstí Heimerle ustál tuto těžkou situaci.
03:10 Lovosice jsou zatím i v sedmi lidech lepším týmem.
00:36 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 0:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #90 Martin Perháč, asistoval #63 Vojtěch Legner (0:1)
00:36 Sedm lovosických statečných se ujímá vedení.
00:11 Lovosice hned od začátku 'aktivně' napadají svého soupeře.