2:8
    František NOVÁK
    (Kabelka)

KM automatik FBK Jičín - FBC LETOHRAD Orel Orlice 2:8
branky: 22. Michal Schreier, 44. František Novák - 12. Jiří Doleček, 13. Jan Skalický, 21. František Majvald, 23. František Majvald, 29. František Majvald, 36. František Majvald, 39. Jan Skalický, 41. Roman Kristek; rozhodčí: Michal Měsíček - Jakub Vlček; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 13; zásahy brankářů: David Bret 1, David Bret 1, David Bret 2 - Ondřej Vašátko 2, Ondřej Vašátko 6, Ondřej Vašátko 3; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:3
43:45 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #3 Ondřej Kabelka (2:8)
40:47 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #7 Roman Kristek, asistoval #10 Antonín Živný (1:8)
40:07 Vcelku vydařená pěti minutová přesilovka, uvidíme jestli Jičínu povede na tento náskok ještě odpovědět.
38:21 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:7
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #6 Jiří Skalický (1:7)
38:21 Jedovatou střelu z půlky hřiště posíla Jan Skalický Letohrad do šestigólového vedení.
35:07 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald z trestného střílení (1:6)
35:07 Trestné střílení proměnil hráč s číslem 21 krásnou backhandovou kličkou do prázdné brány.
34:45 Jičín začal hrát více agresivněji, jenže Letohradská obrana je velice kvalitní.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Vašátko družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #90 David Bret družstva KM automatik FBK Jičín
29:59 Druhá třetina jen pomohla Letohradu k tak luxusnímu náskoku. Určitě stojí za vyzdvižení František Majvald, který dokázal za druhou třetinu vstřelit svůj hattrick a tak má velký podíl na tomto vedení.
28:32 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (1:5)
28:32 Zasloužený hattrick v podání Františka Majvald pomohl Letohradu k čtyřgólovému vedení.
26:18 Díky výborné defenzíve hosté ubránili svoje druhé oslabení.
22:16 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #5 David Lauterbach (1:4)
21:13 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #33 Michal Schreier, asistoval #37 Daniel Taneček (1:3)
20:45 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:3
20:45 František Majvald využívá přesilou hru hostů po krásné forhandové kličce.
20:14 Domácí nevyužili přesilovou hru.
16:25 Hosté neproměnili prosilovou hru.
14:59 Hosté po dobře odehráné třetině si kromě dvougólového náskoku berou i 1:25 z přesilové hry.
13:00 S blížícím se koncem třetiny si hosté vytvořili poměrně velký náskok.
12:28 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (0:2)
11:55 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #28 Jiří Doleček, asistoval #21 František Majvald (0:1)
04:35 Hra se zatím kolébavým způsobem přesouvá jedné strany na druhou.