4:7
    Daniel FIŠER
    ()

Kanonýři Kladno - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:7
branky: 10. Filip Molhanec, 17. Milan Všetečka, 21. Vojtěch Novák, 27. Jakub Bohuslávek - 22. Tomáš Dibelka, 28. Jan Josef Brychta, 30. Adam Kocián, 32. Matěj Čermák, 33. Jan Kos, 44. Adam Kocián, 45. Daniel Fišer; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Martin Jirka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 22 - Vojtěch Žáček 23; po třetinách: 1:0, 3:3, 0:4
45:00 Komentář trenéra Sparty: Úplně stejné utkání, jako náš první vzájemný zápas. Mrzí mě, že nedokážeme hrát na 3 lajny. Začátek ospalý, nedařilo se nám. Po stažení na 2 lajny se obraz hry změnil, dostali jsme se víc do tempa a byla jen otázka času, než zápas otočíme. Cenné tři bodíky. Děkuji soupeřům.
45:00 Komentář trenéra Kladna : Zápas v dobrém tempu. Bohužel jsme měli moc ztrát, a po obdržených brankách jsme se soustředili na chyby ostatních , místo koncentrace na zápas.
45:00 střely na bránu 8:9
44:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #14 Daniel Fišer bez asistence (4:7)
43:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián bez asistence (4:6)
39:56 Vyloučen hráč #23 Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #23 Martin Zeman (4:5)
31:24 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Matěj Čermák z trestného střílení (4:4)
31:22 Timeout Kanonýři Kladno
30:00 střely na bránu 10:12
29:37 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #98 Jan Josef Brychta (4:3)
27:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #81 Matěj Čermák (4:2)
26:45 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek z trestného střílení (4:1)
21:17 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #97 Tomáš Dibelka, asistoval #74 Adam Kocián (3:1)
20:07 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #2 Filip Molhanec (3:0)
16:09 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #22 Milan Všetečka, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (2:0)
15:00 střely na bránu 9:7
09:25 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #20 Dominik Prudil (1:0)