• 60 59:46
    7:5
    (Balejová)

Ivanti Tigers Jižní Město - FBC Liberec 7:5
branky: 24. Natálie Balková, 30. Klára Hanzelínová, 39. Eliška Chudá, 43. Veronika Balejová, 46. Markéta Baťková, 56. Eliška Trojánková, 60. Eliška Chudá - 20. Aneta Voříšková, 32. Karolína Nováková, 37. Karolína Nováková, 43. Karolína Nováková, 51. Karolína Nováková; rozhodčí: Jan Černý - Martin Pavlík; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 13 - Kateřina Dlouhá 23; po třetinách: 0:1, 3:2, 4:2
60:00 Komentář trénérky domácích D.Steinbachové: Ospalý zápas, ve kterém jsme se přizpůsobily soupeři a nebyly jsme schopné proměňovat naše šance, naopak lacinými chybami jsme soupeři nabídly několik branek. Pozitivem může být jen zisk tří bodů. Zítra musí nastoupit jiný tým. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve třetí třetině domácí 12, hosté 4, střely celkem domácí 30, hosté 18.
60:00 Komentář trenéra hostí p.Nováka: Za dnešek velká pochvala všem hráčkám. Naše hra se postupně zlepšuje a někdy už chybí jen více štěstíčka. Díky také soupeřkám a rozhodčím za dobré výkony.
59:46 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 7:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #44 Eliška Chudá, asistoval #84 Veronika Balejová (7:5)
55:55 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #23 Eliška Trojánková bez asistence (6:5)
53:33 Vyloučen hráč #9 Markéta Valešová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
50:57 GÓL FBC Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #9 Markéta Valešová (5:5)
45:38 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:4
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #9 Markéta Baťková, asistoval #44 Eliška Chudá (5:4)
44:26 Timeout FBC Liberec
44:26 timeout hostí
42:44 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 4:4
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #44 Eliška Chudá (4:4)
42:24 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (3:4)
42:22 Vyloučen hráč #27 Barbora Paletářová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání
40:00 Střely podruhé třetině: domácí 10, hosté 5
38:48 trestné střílení pro domácí
38:43 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #44 Eliška Chudá z trestného střílení (3:3)
36:46 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (2:3)
31:21 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (2:2)
29:00 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:1
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Klára Hanzelínová (2:1)
23:34 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #85 Natálie Balková, asistoval #44 Eliška Chudá (1:1)
22:30 podmíněné vyloučení, domácí hrají v 6
20:00 Střely po první třetině: domácí 8, hosté 9.
19:52 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #26 Klára Hanzelínová (0:1)
16:34 tyčka po střele domácích
12:33 opět neproměněná šance domácích
09:15 domácí brankářka vyráží nohou střelu hostí
08:43 dvě pěkné gólové šance domácích
06:53 v rohu za domácí brankou ošetřována hráčka hostí č.31
02:00 po opatrném úvodu tu mámě šance na obou stranách