59
  • 59 58:54
    2

FbŠ Bohemians - IBK Hradec Králové 3:2
branky: 20. Eliška Charvátová, 33. Andrea Bukvajová, 47. Eliška Knetlová - 15. Pavla Macháčková, 46. Tereza Hvězdová; rozhodčí: Jaroslav Verner - Petr Bína; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 18 - Jana Uhlířová 30; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:1
60:00 Komentář trenérky domácích Terezy Blažkové: Opět jsme nebyli schopni proměňovat šance a pěknou hru vyšperkovat i vstřeleným brankami. Konečně jsme ale měli taky trochu štětí a v infarktovém závěru obrovskou bojovností urvali vítězství. Děkuji hráčkám za nasazení, rodičům za pomoc a soupeřkám za férové utkání.
60:00 Komentář trenéra hostí Oldřicha Vaňkáta: Emoce zvítězily nad disciplínou. Zápasem jsme se nechali strhnout a přestali jsme plnit své úkoly na hřišti Nasazení bylo dech beroucí, ale to pro výhru bohužel nestačilo. Děkujeme soupeři za zápas a přeji hezký zbytek neděle.
60:00 Střely ve 3.třetině FBŠ Bohemians 8 : IBK Hradec Králové 5
59:59 To byly nervy - výhra Bohemians
59:30 Trenér Hradce Králové asi bude potřebovat lékaře - tady je situace na infarkt
58:54 Vyloučen hráč #66 Nikola Hrabánková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
58:54 Opravdu vyhrocený konec zápasu - Hradec v 6, Bohemka ve 4
58:41 Míček získává Bohemka a Hradec je nucený jít opět do 5
58:22 Brankářka Hradce vybíhá z branky, Hradec hraje v 6
57:53 Zatím je hra na polovině Hradce, takže brankářka zůstává neustále v brance
57:42 Timeout IBK Hradec Králové
57:42 Tak copak tým Hradce Králové vymyslí - půjdou do 6?
55:10 Krásná střela Nikoly Hrabánkové končí na břiše královehradecké brankářky
54:39 Tato přesilovka se Bohemce vůbec nepovedla
52:38 Vyloučen hráč #21 Pavla Macháčková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
51:41 Andy Plavcová se dokázala i uvolnit a vyběhla vpřed, byla zastavena a stahuje zpět do obrany
51:06 Polovina přesilovky za námi, jedna střela, kterou Štěpánka hravě zlikvidovala
47:15 Po tomto zápase zde nastupují extraligový hráči FBŠ Bohemians ke svému zápasu, pomalu začínají přicházet a sledují zápas juniorek s velkým zájmem
46:32 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #30 Eliška Knetlová, asistoval #14 Lucie Reinšteinová (3:2)
46:32 3 vteřiny a přesilovka končí
46:28 Vyloučen hráč #65 Klára Voltrová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
45:39 GÓL IBK Hradec Králové! 2:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #29 Tereza Hvězdová bez asistence (2:2)
44:59 Hra už nám ze strany hradeckých začíná připomínat spíše ragby - holky z Bohemky tenhle zápas Vás utuží do další sezóny
44:09 Dvořáková - Hernandezová - Hrabánková - střela z první a hradecká brankářka musí hodit rybičku, aby míček vytlačila z prostoru branky
43:29 Zblokovaný útok Veroniky Mandíkové, počkaly si na ni dvě a rázem byla jako v sendviči
41:42 Nádherná nenápadná střela Aničky Rozvaldové jde těsně nad růžek hradecké branky
41:17 Blok Kristýny Dvořákové posílá míček do zámezí
40:27 Střela Karly Batíkové, brankářka nemá míček pod kontrolou, Veronika Mandíková vypichuje, ale to je vše ze strany Bohemky
40:13 Břevno od Andy Plavcové cinklo
40:01 Úvodní vhoz a Bohemka je u míčku
40:00 Střely ve 2.třetině FBŠ Bohemians 10 : IBK Hradec Králové 4
38:51 Hezky zahraná standardní situace Bohemky - střela jde těsně vedle
37:29 Teď hradecké zachránil snad florbalový bůh - tolik šancí a žádný bod z toho
36:30 Hráčka číslo 65 Klára Voltrová roluje Elišku Charvátovou mezi mantinely
35:04 Eliška Knetlová střílí z poloviny - gólmanka hradeckého týmu je v pozoru
33:16 Rychlý brejk hradecké hráčky likviduje Štěpánka Neumanová jako finský Eero Kosonen
32:29 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #52 Andrea Bukvajová, asistoval #12 Dominika Pilarská (2:1)
32:29 A je to tam - tentokrát měli pravdu trenéři
31:45 Nikola Hrabánková se dostala ke střele hned 2x za sebou je chválena ze střídačky trenéry - jednou to tam jistě padne
29:35 Velmi nepřijemná skrumáž před bohemáckou brankou, poskakující míček a hra spíše připomínající golf, ale Andrea Plavcová získává míček a hru celkem uklidňuje
28:40 Hradecká Kristýna Hofmanová se dostává také ke střele, ale míří vysoko nad
27:31 Lucie Spěváčková jde do rychlého protiútoku, střílí, ale brankářka Bohemians neomylně chytá
25:23 Aneta Špičáková v šanci, její střela je zblokována, stejně tak i její ruka - asi to bolelo
23:52 Bohemka hrozí, hra je spíše na straně Hradce Králové, zatím ale bez gólu
22:41 Eliška Knetlová zastavená ne zrovna čistě těsně před branou Hradce, hra pokračuje dál
21:14 Hráčka číslo 9 Hladíková Michaela střílí , ale Štěpánka Neumanová chytá
20:01 Míček je v držení hradeckých hráček, ale Bohemka se nedá, přebírá otěže a jde do útoku
20:00 Střely po 1. třetině FBŠ Bohemians 15 : IBK Hradec Králové 11
19:15 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #92 Eliška Charvátová, asistoval #66 Nikola Hrabánková (1:1)
19:14 Jako by to ale byl pokyn pro hráčky Bohemky a jdou do útoku a dávají gól tzv. do šatny
19:03 Z lavičky Hradce Králové je slyšet hromový hlas trenéra 'pojď, pojď'
17:49 Rozehrávka pro Bohemku - Lucie Reinšteinová přestřeluje hradeckou svatyni
16:45 Hráčka číslo 79 Zuzana Volejníková doslova drtí hráčky Bohemky
15:21 Spousty šancí na straně Bohemians, ale zatím to chce srovnat mušku - vše jde mimo nebo přímo do brankářky
14:31 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #21 Pavla Macháčková, asistoval #79 Zuzana Volejníková (0:1)
14:31 Tak tohle nevypadá pro Bohemku vůbec dobře - rychlý útok Hradce Králové. Proč já musím mít vždycky pravdu - gól je tam
13:09 Lucie Reinšteinová krásně sbírá míček z hokejky protihráčky a zakládá na další útok
09:01 Hra je tvrdší než jsme čekali, za takové souboje u mantinelů by se nemuseli stydět ani hráči extraligy
07:03 Bohemácká obrana poněkud zapomněla hráčku v bíločerném před brankou a ta stahuje dlouhý lob a střílí - brankářka Bohemians chytá
05:45 Další únik Andy Plavcové, je zastavena dvěma hráčkami Hradce
04:00 Další střela z hokejky bohemácké hráčky Elišky Charvátové - ani tentokrát není míček v síti
03:36 Tvrdší střelou zahrozila Andy Plavcová, brankářka neví kde má míček
02:00 U hradecké brány zvoní tyčka, nikdo další před brankou nestojí - dorážka se nekoná
00:01 Úvodní buly vyhrává tým Hradce Králové, ale záhy končí v autu a míček získávají hráčky Bohemians
00:00 Dobrý den, vítáme Vás z haly na pražské Děkance u dalšího zápasu 1.ligy juniorek. Zatím to na divácký rekord zde v hale nevypadá. Není tu vidět ani žádný scout ze švýcarské či švédské ligy, aby tu hledal talenty do kolébky florbalu. Tak snad sedí doma u počítače a sleduje on-line. Přicházejí rozhodčí, za chvilku uslyšíme první hvizd tohoto zápasu