• 57 56:32
    10:2
    (Kopecká)

PSN Tatran Střešovice - FBC Liberec 10:2
branky: 9. Klára Zelinková, 11. Veronika Kopecká, 16. Markéta Žbánková, 24. Markéta Žbánková, 45. Mariana Býčková, 45. Kateřina Fousová, 46. Markéta Žbánková, 48. Anna Bartušková, 48. Markéta Žbánková, 57. Markéta Žbánková - 4. Kristýna Rondošová, 34. Kateřina Novotná; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Markéta Antalová 18 - Alžběta Hánová 27; po třetinách: 3:1, 1:1, 6:0
60:00 Komentář trenéra domácích pana Michálka: První dvě třetiny vyrovnané utkání. V závěrečné části jsme už dominovali a veřím, že jsme se vrátili k vítězné náladě z Gothie. Na druhou stranu velmi težké utkání jen na dvě lajny, teď musíme pořádně zregenerovat na zítka, Díky soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostů Nováka: 'Dvě třetiny pěkný zápas. Na tu třetí rychle zapomeneme. Zbytečně mnoho individuálních chybek, které nás pak sráží nadto psychicky. Děkujeme soupeřkám za zápas.'
59:59 střely po 3. třetině: domácí - 12, hosté - 8
59:13 Nepěkný faul Liberce
56:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #83 Markéta Žbánková, asistoval #23 Veronika Kopecká (10:2)
55:40 Valešová další krásná střela
53:28 Vyloučen hráč #79 Katka Nádeníková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
53:28 Třetí přesilovka Liberce!
51:34 Liberec se stále snaží podat co nejlepší výkon! Je to moc krásný zápas
49:56 Valešová se krásně uvolnila a střílí těsně mimo
48:20 Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:20 Mechlová si jde s úsměvem sednout
48:10 Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #23 Veronika Kopecká.
47:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:2
47:45 Už nevím co na to říct, nebaví mě jí furt chválit ale co mám asi dělat
47:22 Timeout FBC Liberec
47:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #13 Anna Bartušková, asistoval #15 Mariana Býčková (8:2)
47:22 Býčková asi umí předvídat budoucnost! Neskutečná asistence na ještě víc neskutečný gól Bartuškové!
46:43 Přečíslení Liberce končí neúspěšně
45:26 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #83 Markéta Žbánková, asistoval #45 Karolína Marko (7:2)
45:26 Žbánková další bod, netřeba slov, je úžasná
44:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #41 Kateřina Fousová, asistoval #83 Markéta Žbánková (6:2)
44:39 Další víko! Fousová očividně chodí na pondělní střelecké tréninky!
44:21 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Mariana Býčková, asistoval #13 Anna Bartušková (5:2)
44:21 Býčková neskutečný onetimer a navyšuje na 5:2!
43:17 Faul za faulem...
41:23 Golmanka Liberce zapomněla že může chytat i rukama a byl z toho málem vlastní gól
40:01 Vhazování v poslední třetině vyhrává Tatran.
40:00 střely po 2. třetině: domácí - 10 , hosté - 5
39:11 Žbánková nad
37:23 Přečíslení Liberce ubránila Kopecká a opět si probíhá hřiště jak pán
35:38 Kopecká onetimer ale Liberecká golmanka ji neskutečně vychytala
33:01 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #27 Veronika Ljachová (4:2)
33:01 Tatran nechal Novotnou samotnou před bránou a ta doráží
31:41 Liberec uklidňuje hru
29:26 Valešová dělá Tatranu před brankou peklo
28:12 Vyloučen hráč #45 Karolína Marko družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
27:56 Valešová nádherná střela těsně mimo!
23:34 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #83 Markéta Žbánková bez asistence (4:1)
23:34 Žbánková si na pohodu prošla 3 hráčky a střílí svůj 2 gól
22:05 Hejzlarová bourá Liberecké hráčky jako demoliční koule!
15:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
15:28 Žbánková dorážka a Tatran vede o 2 branky!
13:58 Liberec standartka ale střela končí v rukou Antalové
13:18 Kopecká těsně nad
12:23 Neskutešný save od Antalové!
10:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #83 Markéta Žbánková (2:1)
10:48 Kopecká fíka pod ruku a posílá Tatran do vedení!
08:14 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 Klára Zelinková, asistoval #75 Alice Hejzlarová (1:1)
08:14 Po krásné nahrávce Hejzlarové střílí Zelinková od mantinelu a srovnává
07:30 Liberec nyní uklidňuje hru
06:28 Žbánková lítá za Libereckou bránou a snaží se vyrovnat
03:53 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #16 Kristýna Rondošová, asistoval #15 Lea Veselská (0:1)
03:53 Rondošová krásnou střelou na zadní tyč posílá Liberec do vedení
03:03 Liberec opět na míčku
02:33 Fantastická střela Pěnkavové!
01:44 Liberec uklidňuje hru na vlastní půlce
00:19 Po špatné rozehře Tatranu následuje volný úder pro Liberec
00:01 První vhazování vyhrává Tatran.