Karolína MARKO
    (Nádeníková)
TV utkání 26. 09. 2024 OST vs. VIT

PSN Tatran Střešovice - Florbalová akademie MB 9:2
branky: 6. Michaela Mechlová, 10. Anna Bartušková, 13. Markéta Žbánková, 31. Michaela Mechlová, 32. Markéta Žbánková, 40. Veronika Kopecká, 45. Katka Nádeníková, 57. Klára Zelinková, 58. Karolína Marko - 39. Kateřina Kvapilová, 52. Marie Jirková; rozhodčí: Martin Mašín - Jiří Pochop; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 15 - Karolína Špačková 23; po třetinách: 3:0, 3:1, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích M.Michálka: Dnes jsem spokojen, po vetsinu utkání jsme diktovali tempo hry a měli zápas pod kontrolou. Byl to težký víkend v hodně okleštěné sestavě a jsem i za holky rád, jak dobře ho zvládly. Potřebovali jsme to. Díky soupeři za utkání a díky fanouškům za podporu.
60:00 Komentář trenére hostí J,Kárníka : Dnešní zápas nám toho moc nevycházelo, a proto nemůžeme být zcela spokojeni. Necháváme si střílet laciné góly a to nás stojí sebevědomí. Snaha a nasazení tam je, ale musíme se více prosadit. Gratuluji soupeřkám k výhře.
58:38 Fousová dokázala přesvědčit diváky že zvládá i jiné sporty a její přihrávka nohou přes celé hriště bohužel neskončila brankou.
57:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #45 Karolína Marko, asistoval #79 Katka Nádeníková (9:2)
57:11 I když má teď domácí tým zraněnou jednu ze svých hráček, dokázali se přes to přejít.
56:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 Klára Zelinková, asistoval #75 Alice Hejzlarová (8:2)
56:39 Tvrdý náraz Veroniky Kopecké s hráčkou Mladé Boleslavi končí kaluží slz.
56:01 Domácí jsou opět v plném počtu.
54:59 Hráčka hostujícího týmu se snažila hlavou odpálit balónek pryč z poloviny .
54:01 Vyloučen hráč #13 Anna Bartušková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
54:00 Hráčka domácích tvrdě narazila soupeřku na mantinel, až se ozval skřípot.
52:33 Střela hráčky Mladé Boleslavi neprošla skrz pevnou obranu domácích.
51:51 GÓL Florbalová akademie MB! 7:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková bez asistence (7:2)
51:20 Časoměřič nezvládá nátlak zápasu.
50:40 Hráčka domácích odráží balónek z nebezpečné zóny před brankou domácích.
49:05 Tlak který vyvýjeji hostující hráčky bohužel končí bez ůspěchu.
47:28 Hráčky hostujícího týmu se dostávají do šance, bohužel bez ůspěchu.
46:04 Hráčka Mladé Boleslavi vyráži prudkou střelu nohou.
44:30 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Katka Nádeníková bez asistence (7:1)
44:29 Akce domácích konči ůspěchem
43:57 Domácí hráčka Michaela Mechlová se pokusila prostřelit hostující gólmanku, bohužel bez ůspěchu.
43:15 Hráčka domácích se pokusila trefit míček pod nohou ale nějak ji to nevyšlo.
41:51 Domácí hráčka s číslem 45 trefuje gólmanku hostů.
41:01 Střela hráčky domácích končí v rukavicích hostující gólmanky.
40:01 I po třetí za sebou dokázali domácí vyhrát buly.
39:00 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #45 Karolína Marko (6:1)
38:59 Veronika Kopecká se konečně trefuje a je to pro ní sladká odměna.
38:12 GÓL Florbalová akademie MB! 5:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Kateřina Kvapilová bez asistence (5:1)
38:11 Hostující hráčka Kateřina Kvapilová zakončuje prudkou střelou.
36:35 Mladá Boleslav se dostává do popředí ale solidní obrana domácího týmu jim kazí plány na zakončení.
34:30 Střela hostujícího týmu končí zákrokem domácí gólmanky.
34:06 Rozhodčí se zalekl míčku a padá k zemi.
33:08 Gólmanka hostů opět vytahuje skvělý zákrok.
32:21 Rozehrávka hostujícího týmu končí mimo bránu.
32:17 Gólmanka domácich se ošklivě zranila, naštěstí to neni nic vážného a je zpátky na hřišti.
31:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #83 Markéta Žbánková, asistoval #23 Veronika Kopecká (5:0)
30:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #23 Veronika Kopecká (4:0)
30:35 Náhodná střela domácí hráčky si našla cestu do branky.
29:11 Domácí opět v pěti.
28:48 Střela Hostujících bohužel neprošla .
27:47 Hostující Mladá Boleslav nyní vyvýjí tlak na domácí čtyřku.
27:11 Vyloučen hráč #14 Anežka Pěnkavová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
26:47 Hostující gólmanka opět září .
26:19 Žbánková zakončuje akci střelou do rozhodčího.
25:41 Střela hostující hráčky končí opět za bránou.
24:01 Gólmanka hostů dvakrát vychytala domácí střelkyně.
23:13 Střela domácí hráčky Anny Bartuškové bohužel bez ůspěchu.
21:44 Akce Markéty Žbánkové končí mimo bránu.
21:13 Mladá Boleslav se dostáva k balónku a snaží se dostat do prředu.
20:01 Buly opět vyhrávjí domácí.
18:55 Velký tlak u brány domácích.
18:27 Gólmanka hostů zastavila střelu do prázdné brány.
16:01 Ostrý souboj u brány hostů.
14:58 Obrana domácíh trošku zaváhala.
12:58 Gólová šance Mladé Boleslavi konči bohužel za bránou.
12:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
12:11 Markéta Žbánková doráži backhandem neskutečně před bránou .
09:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #13 Anna Bartušková bez asistence (2:0)
09:23 Anna Bartušková narvala takovou bombu že málem prostřelila síťku .
08:00 Po třech minutách se Mladá Boleslav konečně dostala k balonku.
05:33 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #75 Alice Hejzlarová (1:0)
05:28 Střela domácích bohužel končí mimo bránu.
04:05 Vyloučen hráč #64 Bára Pajerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
02:36 První akce Florbalové akademie MB končí odrazem od tyče.
00:01 Zahajovací buly vyhravají domácí PSN Tatran Střešovice