3:7
    Josef HRUŠKA
    (Havlíček)

Florbalová škola Plzeň B - SK Jiskra Go-Go Domažlice B 3:7
branky: 11. Vojtěch Pelikán, 39. Miroslav Šťastný, 44. Miroslav Šťastný - 1. Tomáš Havlíček, 10. Jan Tauer, 13. Tomáš Havlíček, 28. Jan Tauer, 29. Petr Eibisch, 32. Milan Pivoňka, 45. Josef Hruška; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Jan Valeš 8 - Jaroslav Jůna 24; po třetinách: 1:3, 0:2, 2:2
44:55 Vyloučen hráč #21 Tomáš Bártík družstva Florbalová škola Plzeň B na 2 minuty za sekání
44:38 GÓL SK Jiskra Go-Go Domažlice B! 3:7
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil #21 Josef Hruška, asistoval #11 Tomáš Havlíček (3:7)
43:22 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 3:6
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #24 Miroslav Šťastný bez asistence (3:6)
38:24 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 2:6
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #24 Miroslav Šťastný, asistoval #91 Vojtěch Pelikán (2:6)
34:23 Skvělý zákrok Plzeňského golmana
32:00 Zápas je teď velice opatrný a nic zajímavého se neděje
31:51 GÓL SK Jiskra Go-Go Domažlice B! 1:6
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil #6 Milan Pivoňka, asistoval #9 Jan Tauer (1:6)
30:00 Střely po 2. třetině - 8:7
29:20 Domažlice opět zahazují další šanci
28:39 Domažlice přidali další 2 branky a začínají opět přebírat převahu
28:31 GÓL SK Jiskra Go-Go Domažlice B! 1:5
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil #25 Petr Eibisch, asistoval #9 Jan Tauer (1:5)
28:00 Plzeňští až na jednu střelu do prostřed branky nepředvedli skoro nic a zahodili tedy nabídku přesilové hry
27:24 GÓL SK Jiskra Go-Go Domažlice B! 1:4
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil #9 Jan Tauer, asistoval #11 Tomáš Havlíček (1:4)
26:53 Havlíček mohl přidat třetí gol a zkompletovat hattrick, ale proti odkryté kleci dokázal trefit pouze tyč
25:31 Uvidíme další přesilovku Plzně, podaří se jim už snížit? Dáme vám vědět
25:30 Vyloučen hráč #7 Marek Podlipský družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B na 2 minuty za sekání
24:55 Domažlice zahazují skvělou šanci na zvýšení vedení
23:39 Rozhodčí si rychle srovnal hráče domácího týmu, který nesouhlasil s verdiktem sudího
22:35 Krásná individuální akcie Tauera, ale bohužel minul branku
21:25 Tribuny se začínají plnit, atraktivní utkání přilákalo do ochozů celé 3 diváky.
20:17 Utkání se nám přiostřuje, začínáme vídat několik vyhrocených situací
19:32 5 vteřin před koncem přesilovky se Plzeň dostává poprvé k balónku
18:42 Pastrňák si myslel, že už je na ledě a málem se připletl do hry, naštěstí si vše uvědomil a hbitě přeskočil mantinel
17:45 To nebylo hezké od Havlíčka a také právem dostává 2 minuty za nesp. chování
17:27 Vyloučen hráč #11 Tomáš Havlíček družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B na 2 minuty za nesportovní chování
16:00 Zdravotník v pohotovosti
15:02 Plzeň se hned na startu dostává do skvělé šance, ale gól z toho opět není.
15:00 Domažlice mají téměř 100% úspěšnost. Ale měli by také děkovat svému brankáři, který je opravdu výbornými zákroky několikrát podržel.
15:00 Počet střel po první třetině 8:4
13:50 Jarin předvedl sérii výtečných zákroků a stále drží svůj tým ve vedení!
13:20 Hráči Plzně přebrali iniciativu zápasu, ale Domažličtí dokáží prakticky skoro z ničeho vstřelit branku
12:27 GÓL SK Jiskra Go-Go Domažlice B! 1:3
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil #11 Tomáš Havlíček, asistoval #21 Josef Hruška (1:3)
12:27 Havlíček přidává svůj druhý gól a bude útočit na hattrick.
10:01 Nejprve Domažličtí z ničeho dokázali vstřelit druhou branku, ale Plzeňští dokázali velice rychle odpovědět a stav je tedy 1:2
10:00 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 1:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #91 Vojtěch Pelikán, asistoval #21 Tomáš Bártík (1:2)
09:44 GÓL SK Jiskra Go-Go Domažlice B! 0:2
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil #9 Jan Tauer, asistoval #6 Milan Pivoňka (0:2)
09:20 V přesilové hře se předvedlo spíše družstvo Plzeňských
08:45 A další výtečný zákrok Jarina proti střele Plzeňských
08:15 Hráči Plzně se i v oslabení dostali do skvělé šance, ale Jarin byl opět připraven a drží svůj tým
07:20 Uvidíme co si připravili Domažličtí na svojí první přesilovku
07:17 Vyloučen hráč #69 Jan Felkl družstva Florbalová škola Plzeň B na 2 minuty za sekání
00:33 GÓL SK Jiskra Go-Go Domažlice B! 0:1
Branku družstva SK Jiskra Go-Go Domažlice B vstřelil #11 Tomáš Havlíček, asistoval #6 Milan Pivoňka (0:1)
00:33 Kério si ještě nesáhlo na balónek a už prohrává 0:1
00:00 Všichni již netrpělivě očekávají začátek dnešního zápasu.