technický trest
  • 59 58:27
    5

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:8
branky: 22. Pavel Hurta, 26. Patrik Pícha, 37. Patrik Pícha, 45. Patrik Pícha, 45. Daniel Flašar - 24. Michal Vojtíšek, 27. Filip Forman, 31. Filip Folauf, 33. Filip Horák, 34. Filip Forman, 39. Filip Horák, 41. Jan Malič, 58. Lukáš Netrefa; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:3 + Dominik Šimáně TT + 5; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Petr Maláč 17 - Filip Šik 15; po třetinách: 0:0, 3:6, 2:2
60:00 Pokračování komentáře: Místo abychom dále trpělivě pokračovali trenérem v nastavené taktice, tak jsme soupeře dostali svými chybami do tříbrankového vedení a to již nešlo zvrátit. Děkujeme divákům za povzbuzování po celé utkání a soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Tomáše Folaufa: Prvních patnáct minut jsme tu nebyli, až poté jsme začínali něco hrát, i když jsme se brzdili několika zbytečnými vyloučeními. Hra s postupujícím časem byla rychlejší a agresivnější, divákům se musela líbit. jsme rádi za tři body. děkujeme divákům a soupeři.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného(1): Pěkné, dramatické, pro diváky atraktivní utkání s remizovým skóre v 1. a 3. třetině. Zápas rozhodla nekoncentrovanost a nezkušenost našich hráčů při dobře se vyvíjejícím utkání.
60:00 Střely ve 3. třetině: 8 - 8
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:27 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 5 minuty za hrubost
58:27 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 do konce utkání - technický trest
57:48 Ostrava v šesti.
57:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #93 Martin Kadlec (5:8)
56:24 Krásná rychlá akce domácích končí střelou Píchy přímo do Šika.
55:14 Skvělý zákrok Maláče zachránil gól.
54:01 Forman si myslel, že může obejít dva protihráče, ale marně. Byl čistě přitlačen na mantinel a o míček přišel.
52:21 Hra je nahoru dolů, míček neustále mění majitele.
50:58 Matoškova nečekaná střela rozeznívá tyč vedle Šikovy hlavy.
49:57 Kadlec trefuje boční síťku, míček končí za mantinelem a rozehrávat budou domácí.
48:35 Hosté hrají v plném počtu.
47:47 Ostrava zatím bez větší šance.
46:55 Matoška z první vedle, Homola následně do bloku.
46:35 Vyloučen hráč #23 Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
46:03 Nyní šlo na Šika mnoho střel, ten se však drží.
44:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #63 Vojtěch Krhovják (5:7)
44:44 Flašarova povedená střela na zadní snižuje náskok hostů.
44:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #66 Patrik Pícha, asistoval #43 Matěj Matoška (4:7)
44:01 Domácí v tlaku.
42:40 Mikulokova střela skončila na hrudi Šika, následnou dorážku už si gólman hostů pohlídal.
41:44 Folauf netrefuje míček do prázdné brány.
40:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #81 Filip Forman (3:7)
40:30 Hurta se dostal do dobré pozice, ale míček mu nakonec uskočil.
40:00 Střely ve 2. třetině: 9 - 9
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:55 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #3 Filip Horák, asistoval #38 Jan Malič (3:6)
37:35 Mikulokova riskantní ale hezká akce nakonec končí střelou nad.
36:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #66 Patrik Pícha, asistoval #69 Lukáš Homola (3:5)
36:09 Homola ve výhodné pozici, bohužel míjí.
35:06 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra na zemi
34:12 Po chybě Hurty se k míčku dostává Forman, tentokrát mu v navyšování skóre zabránil Maláč.
33:48 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
33:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #92 Vít Malý (2:5)
33:30 Rychlou akci Bohemians zneškodňuje Flašar.
32:12 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
31:40 Rozhodčí zvedají ruce po faulu Matošky.
30:09 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf bez asistence (2:3)
30:09 Chyba Homoly v rohu vede k navýšení skóre ze strany hostů.
29:07 Malič sám na středu, míček namířil přímo do hrudi gólmana domácích.
27:44 Nepřesná přihrávka Matošky posílá hosty do brejku.
26:41 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #38 Jan Malič (2:2)
26:41 Zajímavá střela Formana končí za zády Maláče.
25:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:1
25:39 Homola střílí vysoko nad Šikovu bránu.
25:16 Nota před bránou promáchl skákavý míček, který mohl skončit v bráně.
24:33 Ostrava zatím bez střely.
24:03 Vyloučen hráč #15 Lukáš Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
23:59 Folauf netrefuje stoprocentní šanci.
23:04 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #81 Filip Forman (1:1)
22:20 Šobotníkova přízemní střela nenadělala Maláčovi žádné problémy.
21:33 Folauf z první od mantinelu, avšak vedle.
21:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #55 Pavel Hurta, asistoval #67 Radim Heiser (1:0)
20:30 Malý to zkusil z poloviny, ale minul.
20:00 Střely v 1. třetině: 3 - 8
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:05 Bohemka dlouho na míčku, ale pořádná střela na bránu žádná.
16:25 Homola předvedl solidní kličku, ke střele se bohužel nedostal.
15:44 Maláč výborný zákrok proti Netrefovi.
14:41 Ostrava opět pod tlakem. Maláč zatím stoprocentní.
13:22 Homola fauluje v rohu vlastní poloviny, rozehrávat bude Bohemians.
11:53 Hra se přelévá ze strany na stranu.
10:33 Dočkal netrefuje z metru prázdnou bránu.