10:7
    Vojtěch KUŽELA
    ()

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Ústí 10:7
branky: 12. Petr Olšák, 14. Adam Hemerka, 25. Jakub Maleček, 26. Jiří Halama, 29. Adam Hudeček, 37. Petr Olšák, 56. Adam Hudeček, 57. Petr Olšák, 57. Zdeněk Malich, 60. Vojtěch Kužela - 1. Martin Schneider, 2. Pavel Vlček, 20. Martin Fuchsig, 25. Filip Vybíral, 47. Filip Vybíral, 48. Adam Pucarević, 58. Adam Pucarević; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Michal Kráčmar 16 - Dominik Hrabě 30; po třetinách: 2:3, 4:1, 4:3
59:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 10:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #21 Vojtěch Kužela bez asistence (10:7)
59:59 Komentář trenéra domácích (Jan Nizner): Dneska ubojované povinné vítězství. I přes výhru horší předvedená hra než v několika posledních prohraných zápasech, jako bychom měli nějaké vnitřní 'fairplay' nastavení vždy dát soupeři také šanci dostat se do zápasu. Dnes jsme tak učinil hned v prvních dvou prozevlených minutách. Následovala urputná dřina na každý gól - zítra musíme lépe.
59:59 Komentář hostujícího trenéra L. Pekárka: Škoda dnešního utkání, kdy se soupeř dal porazit. Skvělý vstup do utkání, poté ztráta koncentrace a chvilkové uspokojení. To, že se upřednostňuje A tým před juniory, to naprosto chápu, ale že upřednostníme dorost před juniory to mě mrzí. Snad to splnilo účel. Děkuji soupeři za fair utkání.
59:59 Střely ve třetí třetině 17:12 pro domácí, celkem 40:23
59:59 Střelou přes celé hřiště pečetí výsledek Kužela
59:02 ... a hosté to zkoušejí bez brankáře
59:01 Začíná poslední minuta základní hrací části
57:04 GÓL Florbal Ústí! 9:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Adam Pucarević, asistoval #52 Martin Fuchsig (9:7)
57:04 Branky padají v rychlém sledu, Ústí snížilo na rozdíl dvou
56:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 9:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #98 Zdeněk Malich, asistoval #43 Jakub Maleček (9:6)
56:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #22 Petr Olšák, asistoval #94 Adam Hemerka (8:6)
55:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Adam Hudeček, asistoval #43 Jakub Maleček (7:6)
46:15 GÓL Florbal Ústí! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #25 Filip Vybíral, asistoval #67 Pavel Vlček (6:5)
36:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:4
30:53 Vyloučen hráč #70 Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
28:02 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Adam Hudeček, asistoval #94 Adam Hemerka (5:4)
28:02 Nádherná nahrávka vzduchem Hemerky a ještě hezčí volej Hudyho
25:30 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Jiří Halama bez asistence (4:4)
24:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #43 Jakub Maleček, asistoval #95 Jonáš Kůra (3:4)
24:19 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #25 Filip Vybíral, asistoval #52 Martin Fuchsig (2:4)
23:20 Třetina zatím ve znamení osobních soubojů
19:59 Střely v první třetině 9:5 z pohledu domácích
19:47 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #96 Adam Pucarević (2:3)
13:02 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #94 Adam Hemerka bez asistence (2:2)
11:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #22 Petr Olšák, asistoval #95 Jonáš Kůra (1:2)
10:22 Vyloučen hráč #50 Dominik Herzina družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká florbalka
08:32 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #95 Jonáš Kůra.
06:58 Hrabě zatím na výbornou
01:55 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #67 Pavel Vlček z trestného střílení (0:2)
00:56 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Martin Schneider, asistoval #52 Martin Fuchsig (0:1)
00:03 První útočný výpad provedli domácí.