1:4
    Eva URBÁŠKOVÁ
    ()

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbal Vsetín 1:4
branky: 40. Lucie Krýslová - 32. Eva Gajdošová, 45. Marika Marečková, 51. Eva Gajdošová, 54. Eva Urbášková; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Veronika Šmídová 23 - Veronika Ištvánková 22; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:3
59:59 Komentář trenéra domácích: Takové ospalé utkání a pokud to je bez střelby, tak nemůžeme pomýšlet na výhru. Děkujeme opět fanouškům a přejeme Vsetínu šťastnou cestu vlakem domů.
59:59 Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání
59:32 Vsetín jasná šance, zastavuje Čubová
59:00 Vsetín napadá do posledních chvil zápasu
55:27 Rtyně se i po této brance nevzdává a hraje dál.
53:53 Vsetínu hrál nyní do karet chaos před domácí bránou, kde jak se zdá, do golu přispěli samotné hráčky domácího týmu
53:52 GÓL Florbal Vsetín! 1:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Eva Urbášková bez asistence (1:4)
52:55 Rtyně nyní pouze pozoruje, jak si obrana hostí přihrává a zdržuje si hru ve svůj prospěch.
51:39 Rtyně se snaží gol Vsetínu vrátit a bojuje na útočné polovině
50:30 GÓL Florbal Vsetín! 1:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #55 Eva Gajdošová, asistoval #24 Eva Urbášková (1:3)
49:06 Rtyni unikají i jasné a viditelné přihrávky. To ovšem nic nemění na tom, že se snaží.
47:46 Domácí nyní bojují před soupeřovou bránou. Neúspěšně
46:59 Vsetín začal Rtyni převažovat téměř ve všem
44:50 Rtyně si v obraně přestává být jistá. Objevují se fatální chyby
44:00 GÓL Florbal Vsetín! 1:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #7 Marika Marečková, asistoval #24 Eva Urbášková (1:2)
43:15 Vyloučen hráč #8 Martina Joudalová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
41:40 Rtyně ukazuje pěknou souhru přihrávek přes celé hřiště
40:40 Začíná se velmi pomalou hrou. Ani jeden z týmů se nezdá být hladový
40:02 Buly vyhrává opět Vsetín
39:48 Macháčková neuvěřitelná střela z rozehrávky, zastavuje obrana
39:21 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová bez asistence (1:1)
37:44 Zdá se, že první branka hostí pěkně nastartovala. Ti se čím dál víc snaží proměnit další
36:57 Rtyně v ohrožení před bránou, Čubová zachraňuje situaci
35:13 Ondráčková posílá přihrávku na Joudalovou, která nezvládla vystřelit a míček končí v rohu hřiště
34:17 Rtyně je při založení útoku pomalejší, než by si asi představovala. Ukazuje se únava
20:07 Jako první je na míčku opět Vsetín
18:08 Nejvíce domácí tým doplácí na nedostatečnou důraznost jak před vlastní tak i hostující bránou
16:29 Rtyně neproměňuje z důvodu častých chyb
14:43 Rtyně při své přesilové hře ztrácí míček nebezpečně často
13:57 Vyloučen hráč #68 Nikola Veselá družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
13:57 Máme první vylučování pří hře před bránou
12:12 Hra se přerývá ze strany na stranu a žádnému z týmů se nedaří kvalitně zakončit
10:57 Čubová měla co dělat, aby zachránila střelu rozehrávky hostí přímo z poloviny
08:34 Domácí představují souhru kterou zastavuje obrana hostí
08:02 Rtyně je pod náporem útoku hostí
06:37 Ve hře nyní převažují breaky, kdy hráčky nelení a okamžitě po sebrání míčku míří samotné přímo na bránu
05:45 Objevují se první a tvrdší souboje
04:23 Týmy svou hru neuspěchávají a každou rozehru pečlivě promyšlují
03:37 Joudalová sama před téměř prázdnou bránou, bohužel ji přihrávka od Romančákové nesedla
02:36 Vsetín má prozatím větší štěstí co se útoku týče
01:40 Vypadá to na méně běhavější hru, bude se zde dávat přednost nahrávkám a souhře
00:40 Vsetín se představuje s první střelou na bránu
00:01 Jako první se nám míčku chopil tým hostí