• 55 54:01
    2:4
    (Nogawczyková)

SK Jihlava - FBC Ossiko Třinec 2:4
branky: 18. Tereza Slavíková, 26. Eliška Kučerová - 6. Petra Bieleszová, 10. Adéla Šibrová, 52. Tereza Martynková, 55. Petra Bieleszová; rozhodčí: Vladimír Brož - Petr Stejskal; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Martina Miksová 27 - Martina Szwanczarová 24; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:2
59:59 Komentář trenéra domácích Komendy: Se zápasem musíme být spokojení. Na začátku nám ještě dělali některé věci problémy, ale to zlepšili ve druhé třetině a je škoda závěru zápasu. Děkuji za nasazení všem hráčkám. Děkujeme soupeři
59:59 Nejlepší hráčky dnešního utkání Domácí hráčka s číslem 91 Hostující hráčka s číslem 14
59:59 Komentář hostujícího trenéra: Neumím si vysvětlit dnešní výkon naších holek. Nevim, jestli dolehla daleká cesta nebo co se stalo, ale vůbec jsme nehráli, jak jsme chtěli. Jihlava byla na nás dobře připravena a nám to dělalo problemy. Všude jsme byli o krok pozdějí a stáli na místě, jak vánoční stromek. Děkuji soupeři za zápas.
59:59 Střely po třetí třetině: Domácí:7 Hosté:11
59:31 Soukupová vysílá pěknou střelu ale bohužel mimo.
57:08 Váňová nebezpečně nahodila před bránu kde viděla Běhonkovou ta však balónek netrefila.
55:47 Slavíková vyslala velice nepříjemnou střelu ze které nejspíš bude gólmanku pěkně štípat ruka.
54:01 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:4
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #27 Jana Nogawczyková (2:4)
54:01 První přesilová hra hostujícího celku a hned využitá přesilová hra. Hosté tudíž odskakují o dvě branky.
52:27 Hosté si dnes také vyzkoušejí přesilovou hru 5 na 4
52:15 Vyloučen hráč #35 Aneta Rozehnalová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
51:32 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #14 Petra Bieleszová (2:3)
51:19 Domácím se zatím přesilové hry příliš nedaří.
49:49 Slavíková po dobré kombinaci trefuje pouze boční síť.
49:07 Vyloučen hráč #32 Vladimíra Skalíková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
49:07 Domácí mají další výhodu přesilové hry 5 na 4.
48:35 Fanoušci hlasitě skandují a hecují tak domácí hráčky.
48:07 Po menším výpadku výpadku jsme zpět a hned předvádí Miksová výborný zákrok.
42:54 Závar před domácí gólmankou hasí obrana.
42:21 Obrana opět blokuje pokusy útočících hráček
41:29 Oba celky nastoupily do poslední třetiny ve vysokém tempu.
40:54 Domácím se nepodařilo využit přesilové hry 5 na 3, a tak se pokračuje za nerozhodného stavu.
40:01 Máme tu začátek poslední třetiny do které domácí tým vstupuje do přesilové hry.
39:59 Střely po druhé třetině Domácí: 9 Hosté:8
39:21 Domácí mají výhodu přesilové hry 5 na 3 a hned první pokus po kombinaci Sedláčkové a Slavíkové značkuje brankovou konstrukci.
38:54 Vyloučen hráč #66 Klára Hrobařová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
38:54 Vyloučen hráč #44 Eliška Zetková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:08 Domácí hráčky nyní šly akci 3 na 1 zakončení se ujala Běhounková která bohužel netrefuje bránu. Chvílí na to domácí ve velké šanci po nahození balónku před hostující gólmanku. Tuto situaci hasí hostující obrana
36:27 Domácí hráčky mají dnes na hale hlasitou podporu diváků která je žene v před.
35:43 Hostující hráčky se opět tlačí před domácí bránu.
34:01 Jedna z hostujících hráček byla ve výborné příležitosti. prázdnou bránu však o docela velký kus minula.
32:34 Součková teď výborným pokusem donutila hostující gólmanku se protáhnout svoji ruku.
31:20 Miksová zatím v pozoru v druhé třetině.
29:35 Domácí obrana zatím úspěšně blokuje všechny pokusy.
27:40 Vyrovnávací gól nabudil domácí hráčky a ty se chtějí čím dál tím více poprat o každý balónek.
25:12 GÓL SK Jihlava! 2:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Eliška Kučerová bez asistence (2:2)
25:12 Kučerová se ocitla skoro sama před hostující gólmankou která její první střelecký pokus vyrazila, avšak dorážku Kučerové už nezachytila a máme zde opět vyrovnaný stav.
24:34 Hostující hráčky nyní měli několik střeleckých pokusů, všechny však letí mimo hřiště.
23:05 Hosté opět utlačují domácí hráčky na obrané polovině.
22:18 Hostující hráčka trefuje konstrukci dobře postavené branky.
20:56 A máme tu první střelecké pokusy v druhé třetině při kterých hosté prověřují pozornost domácí gólmanky.
19:59 Střely po první třetině: Domácí: 10 Hosté: 12
17:57 GÓL SK Jihlava! 1:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Tereza Slavíková, asistoval #18 Michaela Boháčková (1:2)
17:57 Domácí vytvořili velký chumel před hostující gólmankou a Slavíkové se podařilo dostat balónek za ležící gólmanku.
15:02 Ve hře se stále nic moc zajímavého neděje a domácí stále zkouší taktiku nahazovaných balónů.
12:48 Hra se v tento moment nejeví moc zajímavě jelikož míček lítá ze strany na stranu nebo také z rohu do rohu.
11:14 Domácí nahazují balónky do velkého brankoviště, ale ty hostující obrana bez větších problémů sbírá.
09:37 Domácí hráčky se snaží překvapit hostující gólmanku střelou z dálky ta se ale nenechává zaskočit a s přehledem chytá.
09:05 GÓL FBC Ossiko Třinec! 0:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #8 Karolína Franková (0:2)
09:05 Hostujících ráčky z nenápadné situace dokázaly vytěžit maximum a přidávají druhou branku.
07:40 Domácím se podařilo urvat rozehrávku těsně před velkým brankovištěm. Jejich rozehrávka však označkovala pouze nejblíže stojící obránkyni z hostujícího celku.
07:26 Hostující hráčky ne a ne pustit domácí hráčky na míček.
05:37 GÓL FBC Ossiko Třinec! 0:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #15 Sabina Zoubková (0:1)
05:37 Hostujícím hráčkám se z rozehrávky podařilo rozvlnit síť za zády domácí gólmanky, a tak otevírají skóre dnešního duelu.
04:39 Po delší době i domácí tým na útočné polovině. Běhounková si od mantinelu krásně vyběhla pokusila se zakončit . Tato střela bohužel pro ni letí mimo.
04:13 Miksová se ze začátku třetiny rozhodně nenudí.
03:40 Hostující hráčky tlačí na domácí obranu.
02:50 Miksová teď krásně vyrazila střelu která mířila do pravého horního růžku.
02:35 Domácí obstřelují hostující gólmanku.
01:05 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu a a žádný z týmu si nevytvořil větší šanci.
00:01 Úvodní buly pro hostující tým.