6:7
    Martina JOUDALOVÁ
    (Sedláčková)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - SK Jihlava 6:7
branky: 31. Markéta Sedláčková, 35. Lucie Krýslová, 37. Kristýna Štěpánová, 47. Lenka Ondráčková, 52. Kristýna Štěpánová, 59. Martina Joudalová - 7. Věra Soukupová, 10. Věra Soukupová, 11. Iva Váňová, 13. Eliška Kučerová, 28. Kristýna Syslová, 37. Kristýna Syslová, 58. Kristýna Syslová; rozhodčí: Jan Čečetka - Lucie Adamová; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 5, Patricie Šedivá 1, Patricie Šedivá 2 - Martina Miksová 4, Martina Miksová 9, Martina Miksová 17; po třetinách: 0:4, 3:2, 3:1
59:59 Komentář trenéra domácích: Hodně velká škoda, že nebereme ani bod z tohoto utkání. První třetinu jsme podcenili, ale zbytek zápasu patřil naší hře. Odehráli jsme velice pěkné utkání a pro nás to je jedině dobře, že si bereme do nadcházejících zápasů tento kladný přístup ve hře. Děkujeme soupeři a utkání.
59:59 Komentář trenéra hostí: 'Po dobře odehrané 1. třetině jsme si zbytečne zkomplikovali zápas nedůrazem. Děkujeme soupeři'
58:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #8 Martina Joudalová, asistoval #20 Markéta Sedláčková (6:7)
58:08 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
57:59 GÓL SK Jihlava! 5:7
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Kristýna Syslová, asistoval #23 Aneta Kastnerová (5:7)
57:35 Vyloučen hráč #19 Monika Macháčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
54:57 Rtyně dnes nemá svůj střelecký den
51:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #76 Kristýna Štěpánová, asistoval #17 Lucie Krýslová (5:6)
50:30 Jihlava ukazuje tvrdší souboje u mantinelu
46:35 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 Lenka Ondráčková, asistoval #76 Kristýna Štěpánová (4:6)
42:13 Šedivá zachraňuje jasnou golovou šanci
38:20 Hra se nyní přerývá ze strany na stranu
36:42 GÓL SK Jihlava! 3:6
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Kristýna Syslová, asistoval #6 Věra Soukupová (3:6)
36:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:5
34:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #8 Martina Joudalová (2:5)
31:00 Rtyně konečně po dlouhých peripetiích vtřeluje branku
30:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #20 Markéta Sedláčková bez asistence (1:5)
27:19 GÓL SK Jihlava! 0:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Kristýna Syslová, asistoval #77 Anna Běhounková (0:5)
26:24 Rtyně neopouští své chyby v obraně
24:40 Macháčková v šanci, vychytává golmanka
23:50 Jihlava využívá chyb domácích v útočném pásmu a dostává se z toho do šancí
20:05 Buly vyhrávají domácí
19:00 Ondráčková připočítává další střelu
18:30 Klazarová sama před bránou hostí, míček končí mimo hřiště
15:50 Jihlava nepouští Rtyni k míčku
12:49 Rtyně má fatální mezery v obranné formaci
12:19 GÓL SK Jihlava! 0:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Eliška Kučerová, asistoval #23 Aneta Kastnerová (0:4)
11:57 Jihlava těží z rychlích výběhů
10:58 GÓL SK Jihlava! 0:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #10 Iva Váňová bez asistence (0:3)
10:45 Rtyně vytváří dlouhý tlak na bránu hostí
09:07 GÓL SK Jihlava! 0:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #6 Věra Soukupová bez asistence (0:2)
08:13 Rtyně střílí, golmanka zachytává
07:20 Rtyně se snaží vrátit úder. Po neklidu před bránou hostí končí míček na polovině hřiště
06:03 GÓL SK Jihlava! 0:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #6 Věra Soukupová, asistoval #96 Eliška Kučerová (0:1)
06:03 Jihlava ukazuje jednoduchý výběh na bránu
04:25 Ozývá se tyčka od střely Jihlavy
03:30 Rtyně převažuje na míčku a často se dostává do útočného pásma
02:34 Máme tu první zbourané mantinely
02:23 Jihlava nebezpečně před bránou Rtyně
01:30 Rtyně se drží na míčku a zkouší prvně zaútočit
00:30 Jako první se míčku ujímá Jihlava