• 60 59:59

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBC Dobruška - IBK Hradec Králové 7:9
branky: 9. Adéla Vávrová, 23. Diana Peterová, 33. Veronika Eimannová, 36. Jitka Fleglová, 40. Diana Peterová, 56. Jitka Fleglová, 59. Nikola Andršová - 4. Eliška Benešová, 9. Eliška Benešová, 28. Adéla Kozlová, 30. Markéta Dohnalová, 31. Natálie Žídková, 36. Eliška Benešová, 42. Simona Némethová, 47. Natálie Žídková, 52. Simona Némethová; rozhodčí: Daniel Jireček - David Richter; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 22 - Adéla Reslerová 15; po třetinách: 1:2, 4:4, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnešní zápas jsme si prohráli sami. Většinu branek jsme soupeři darovali na zlatém podnose a naopak my jsme z našich lepších pasážích nevytěžili víc. Díky za zápas a našim fanouškům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostů J. Janečka: Dnes to s hezkým florbalem (pro trenéry) nemělo moc co společného. Vyrobili jsme kupu chyb dozadu, dopředu to naštěstí bylo o něco lepší. Nakonec zasloužené vítězství podpořené týmovým duchem. Díky soupeři za utkání.
59:59 Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil #20 Jitka Fleglová.
59:59 Střely na bránu ve třetí třetině - Dobruška 5:10 Hradec Králové.
59:25 Timeout FBC Dobruška
58:50 GÓL FBC Dobruška! 7:9
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #27 Nikola Andršová, asistoval #20 Jitka Fleglová (7:9)
58:50 Střelu Růžičkové kryla dobře chytající Reslerová. Na dorážku z malého brankoviště byla však krátká a Andršová slaví gól.
57:00 V dnešním zápase sledujeme nejen vyrovnané výkony na hřišti, ale i na tribuně. Za oba tábory by se nemusel stydět leckterý extraligový oddíl.
55:50 GÓL FBC Dobruška! 6:9
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová bez asistence (6:9)
55:32 Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil #25 Veronika Eimannová.
55:32 Potom co jedna hradecká hráčka si chtěla půjčit florbalku dobrušské hráčky, která právě byla v střelecké pozici, byl nařízen nájezd. Doležalová svou klidnou chůzí brankářku sice uspala, ale při střele bránu netrefila.
54:55 Čeká nás poslední pětiminutovka. Emoce stoupají! Doufejme. že se žádné z hráček nic nestane.
53:13 Poláčková se těžce zvedá z kruhu na vhazování. V poslední třetině se zdravotní poměrně naběhá
51:05 GÓL IBK Hradec Králové! 5:9
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #70 Simona Némethová bez asistence (5:9)
51:05 Svobodová je zpět v brankovišti a hra může pokračovat.
51:05 Po inkasovaném gólu je Svobodová v péči zdravotníka. Snad to nebude nic vážného, večer totiž její mateřský klub pořádá Ples a Svobodová je nedílnou součástí organizačního týmu.
50:47 Dobruška v plném počtu.
50:32 Hradec více střílí než v prvním případě. Všechny střely, ale končí na dobrých blocích Dobrušky.
48:47 Vyloučen hráč #17 Diana Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
48:47 Vyloučení Peterové st.. Na tribuně se všichni diví, ale rozhodčí jsi jsou pevně jisti. a uvidíme Hru 5 na 4.
46:58 GÓL IBK Hradec Králové! 5:8
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková bez asistence (5:8)
46:58 Židková sama na středu hřiště se rovná navýšení skóre na 8:5.
44:59 Kombinace Židkové s Kozlovou končí na vynikající Svobodové!
44:23 Peterová ml. po vytočení od mantinelu těsně míjí brankovou konstrukci.
43:31 Nebýt v bráně Svobodové, tak Dobruška ztrácí mnohem víc. Nabudí její výkon i zbytek týmu?
42:36 Svobodová kryje slušný pokus Romančákové.
41:11 GÓL IBK Hradec Králové! 5:7
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #70 Simona Némethová, asistoval #66 Noemi Knapová (5:7)
41:11 Hradec dává gól. Pro Dobrušku smolný gól číslo 3.
40:01 Zápas se nám přelil do třetí třetiny. Hradec se bude snažit udržet jednobrankový náskok.
39:59 Střely na bránu ve druhé třetině - Dobruška 8:8 Hradec Králové.
39:04 GÓL FBC Dobruška! 5:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (5:6)
39:04 Poláčková nastřelila Peterovou st,, ta si míček zpracovala a ze vzduchu dává gól.
38:02 Dobruška kombinuje, ale nestřílí.
36:46 Vyloučen hráč #79 Zuzana Volejníková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:46 Tentokrát uvidíme přesilovou hru Dobrušky.
35:50 GÓL FBC Dobruška! 4:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #16 Markéta Zeisková (4:6)
35:50 Růžičková se zjevila sama před prázdnou bránou a nemýlí se. snižuje na 6:4. Musíme pochválit nahrávku Zeiskové.
35:06 GÓL IBK Hradec Králové! 3:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #18 Adéla Kozlová (3:6)
34:44 Doležalová teď zastoupila Svobodovou a střelu Romančákové kryje, míček končí za mantinely.
32:42 GÓL FBC Dobruška! 3:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #13 Sandra Peterová (3:5)
32:42 Peterová mladší svou kolmicí s poza brány našla Doležalovou, té chvíli trvalo zpracování balónku, ale poté se nemýlila.
30:59 V podání třetí nájezd na Svobodovou. Tentokrát již podlehla a Žídková hezkou stahovačkou dává gól téměř do prázdné brány.
30:58 GÓL IBK Hradec Králové! 2:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #52 Jitka Romančáková (2:5)
29:30 GÓL IBK Hradec Králové! 2:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #4 Vlasta Vaňkátová (2:4)
29:30 Hradecké hráčky navyšují svůj náskok na dvě branky. Povede se Dobrušce vyrovnat? Má na to celou polovinu utkání.
28:57 Svobodová chytá! Opět zachraňuje kolaps své obrany.
27:32 GÓL IBK Hradec Králové! 2:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #75 Natálie Žídková (2:3)
27:32 Opět smolný gól do sítě Svobodové. Musíme uznat, že dnešní zápas není vyvedený pro obranu Dobrušky.
27:24 Souboje se nám začínají přiostřovat.
26:10 Dobruška v plném počtu. Hradec sice byl téměř celou přesilovku na balónku, ale nepodařilo se mu přechytračit dobrušský blok.
25:17 Dobrušská čtveřice statečně odolává.
24:10 Vyloučen hráč #44 Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
24:10 Sporné vyloučení Vávrové.
23:40 Dobruška vstoupila do druhé třetiny aktivněji a Hradecké hráčky s tím mají problém.
22:17 GÓL FBC Dobruška! 2:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (2:2)
22:17 První rozhodčí signalizovali vyloučení, které se nakonec nekoná. Peterová starší vymetá všechny pavučiny hradecké brány a srovnává na 2:2
20:21 Ke konci první třetiny v hale byla taková atmosféra, že rozhodčí neslyšeli sirénu a chtěli pokračovat dál. I teď se halou line pokřik DOBRUŠKA!!! nebo z druhého koutu HRADEC!!!
20:01 Začátek třetiny a míček patří Dobrušce.
19:59 Střely na bránu. Dobruška 9 : 13 Hradec Králové
19:34 První třetina se velmi vyvedla naší Juniorce Peterové. Doufejme, že v nastaveném tempu bude pokračovat a strhne s sebou celý tým.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:05 Ke konci třetiny se hra odehrává spíše na straně Hradce, který je nebezpečný svými rychlými úniky. Dobruška se snaží do šancí dostat postupnými útoky.
15:43 Závar před brankou s klidem kryje Reslerová.
14:21 Poláčková poslala technickou střelu na bránu hostí. Brankářka Reslerová měla plné ruce práce aby míček vyrazila za mantinel.
13:00 V této pasáži hry vidíme mnoho osobních soubojů. Brankářky zasahovat nemusí, bojuje se spíš v rozích hřiště.
10:00 Na tribuně probíhá velký souboj fanoušků, ti z Dobrušky mají dva bubny a hradečtí jeden a trubku. Zde je souboj vyrovnaný. Na hřišti se dobrušské holky začínají probouzet a hra je mnohem zajímavější.
08:33 GÓL FBC Dobruška! 1:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #14 Vanesa Bašová (1:2)
08:03 GÓL IBK Hradec Králové! 0:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #33 Lenka Řezníčková (0:2)
05:00 Hradec do zápasu vstoupil mnohem lépe než Dobruška.
03:10 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová bez asistence (0:1)
03:10 Dobrušská obrana nahrála míček přímo před branku Benešové a se štěstím obhodila Svobodovou.
01:47 I samostatný únik Svobodová chytá. Dobruška zatím bez střely.
01:24 První střela Hradce. Svobodová s problémy chytá.
00:34 Oba týmy na hřiště pustily druhé pětky.
00:01 Úvodní buly vyhrává hráčka Hradce.
00:00 Zdravíme diváky u online přenosu.