3

2

4.

FBC Ossiko Třinec - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  6:5pn
branky: 1. Adéla Šibrová, 22. Adéla Šibrová, 28. Tereza Martynková, 34. Petra Bieleszová, 53. Zuzana Mieszek, N Adéla Šibrová - 10. Klára Jahodová, 23. Tereza Lengálová, 40. Veronika Králová, 43. Klára Jahodová, 44. Klára Jahodová; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 9 - Barbora Sadílková 30; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Ossiko Třinec hráč #40 Adéla Šibrová a vstřelil rozhodující gól (6:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč #29 Petra Drápalová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Ossiko Třinec hráč #14 Petra Bieleszová a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč #25 Veronika Martincová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Ossiko Třinec hráč #40 Adéla Šibrová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč #29 Petra Drápalová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Ossiko Třinec hráč #72 Tereza Mikulová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč #12 Veronika Králová , ale gól nevstřelil.
65:00 Komentář trenéra domácích Martina Czeczotky: Dnešní výkon podaný oběma týmy byl pod úrovní této ligy, tempo bylo podprůměrné. Téměř každý pokus vypadal jako z dílny Pata a Mata. Na konci třetí třetiny se náš výkon zvedl, ale to už bylo pozdě, na to, aby jsme měli všechny 3 body. Nájezdy jsou loterie a tam jsme byli šťastnější. Přeji pohodovou cestu domů Aligátorkám a díky za zápas.
65:00 Komentář trénera hostů:Skoro celej zapas v 9ti, takze bod berem. Hrajem efektivní florbal, v osobnich soubojich neprohravame, mluvime spolu a zodpovedne se vracime, Tesim se na dalsi zapas a dalsi trenink. Zdravim zbytek týmu i fanoušky u onlinu, díky všem za zápas.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely domácích: 10 Střely hostujících: 9
52:23 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:5
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek, asistoval #14 Petra Bieleszová (5:5)
45:32 Aligators překvapili svojí aktivitou před bránou a ujímají se vedení.
43:01 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 4:5
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #3 Klára Jahodová, asistoval #19 Jana Kubalíková (4:5)
42:49 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 4:4
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #3 Klára Jahodová bez asistence (4:4)
40:01 Úvodní buly vyhral tým FBC Ossiko Třinec
39:59 Střely domácích: 12 Střely hostujících: 7
39:53 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 4:3
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #12 Veronika Králová, asistoval #16 Tereza Lengálová (4:3)
33:02 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #28 Tereza Martynková (4:2)
27:24 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #14 Petra Bieleszová (3:2)
27:24 Papír důrazný před bránou a Třinec odskakuje do jedno gólového vedení.
23:22 Vyloučen hráč #32 Vladimíra Skalíková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:35 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #6 Pavla Buráňová (2:2)
21:50 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (2:1)
21:39 Vyloučen hráč #9 Monika Jahodová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní buly vyhral tým PRAMOS Šitbořice FbC Aligators.
19:59 Střely domácích: 10 Střely hostujících: 8
16:54 Vyloučen hráč #44 Eliška Zetková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za zvedání florbalky
16:54 Začalo první oslabení.
09:47 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 1:1
09:47 Nenápadná střela hostů končí gólem.
04:55 Skončila první přesilová hra, ale bez gólů.
02:55 Vyloučen hráč #12 Veronika Králová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:55 Začala první přesilová hra.
00:25 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #18 Natálie Kawuloková (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhral tým FBC Ossiko Třinec.