• 59 58:52
    14:0
    (Šibrová)

FBC Ossiko Třinec - Orel Rtyně v Podkrkonoší 14:0
branky: 3. Adéla Šibrová, 10. Lucie Mišúnová, 11. Zuzana Mieszek, 22. Petra Bieleszová, 29. Pavla Kajfoszová, 32. Petra Bieleszová, 44. Tereza Martynková, 47. Petra Bieleszová, 49. Adéla Šibrová, 55. Lucie Mišúnová, 57. Sabina Zoubková, 57. Natálie Kawuloková, 58. Petra Bieleszová, 59. Natálie Kawuloková; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 12 - Patricie Šedivá 28; po třetinách: 3:0, 3:0, 8:0
60:01 Komentář hostujícího týmu: Dostali jsme dnes trochu lekci a snad na tento zápas rychle zapomeneme. Třinec zaslouženě míří do těch nejvyšších řad a přejeme dalekou cestu v Play off. Díky soupeři za utkání.
60:01 Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: 'Dnešní zápas jsme využili ke zkoušce různých variant sestavy. Hráli jsme zodpovědně od zadu a vepředu tam nakonec i něco spadlo. Těšíme se na play off, pilujeme detaily a budeme připraveni. Děkujeme soupeři, že nic nevzdali a přejeme šťastnou cestu domů. Děkujeme fanouškům.'
59:59 Střely domácích: 19 Střely hostujících: 4
58:52 GÓL FBC Ossiko Třinec! 14:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková, asistoval #40 Adéla Šibrová (14:0)
57:14 GÓL FBC Ossiko Třinec! 13:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #27 Jana Nogawczyková (13:0)
56:54 GÓL FBC Ossiko Třinec! 12:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (12:0)
56:39 GÓL FBC Ossiko Třinec! 11:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #22 Markéta Konderlová (11:0)
54:10 GÓL FBC Ossiko Třinec! 10:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #22 Markéta Konderlová (10:0)
54:00 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
48:04 GÓL FBC Ossiko Třinec! 9:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (9:0)
46:50 GÓL FBC Ossiko Třinec! 8:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #44 Eliška Zetková (8:0)
46:50 Bieleszová zavěsila pod horní tyč po nahrávce Zetkové z poloviny hřiště
44:35 Sólová akce domácí Martynkové končí střelou vysoko nad brankou hostů.
43:35 GÓL FBC Ossiko Třinec! 7:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (7:0)
43:35 Po nádherné kombinaci Kajfoszové a Martynkové Třinec zvyšuje náskok na 7:0!!
39:59 Střely domácích: 12 Střely hostujících: 5
39:20 Ojedinělá střela Rtyně končí nad bránou.
35:05 Žádný s obou týmů si nevytvořil gólovou šanci.
32:05 Šibrová trefuje ze střední vzdálenosti tyč soupeřovy branky.
31:16 GÓL FBC Ossiko Třinec! 6:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #15 Sabina Zoubková (6:0)
31:16 Zoubková našla výborně Bieleszovou a ta zakončuje do brány.
30:58 Třinec je určitě lepším týmem.
30:25 Třinec zvyšuje tlak a trvale se usazuje v obranném pásmu hostujícího týmu.
28:23 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (5:0)
28:23 Mišúnová skvělou nahrávkou našla Kajfoszovou která střílí gól.
24:30 Martynková trefuje tyčku branky.
21:57 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #18 Natálie Kawuloková (4:0)
21:57 Třinec využívá svojí druhou přesilovku skvěle!
20:58 Vyloučen hráč #19 Monika Macháčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
20:58 Třinec začal druhou přesilovku.
20:01 Úvodní buly vyhral tým Orel Rtyně v Podkrkonoší
19:59 Střely domácích: 11 Střely hostujících: 3
14:50 Třinec se usadil v obranném pásmu Orel Rtyně v Podkrkonoší.
10:42 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek bez asistence (3:0)
09:52 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #40 Adéla Šibrová (2:0)
07:19 Šibrová zachytila přihrávku soupeře ale střílí mimo bránu.
06:05 Orel Rtyně v Podkrkonoší skvěle blokuje střely domácích.
04:49 Po odraženém míči se před hostující branou ocitla Zetková ale trefuje brankářku.
02:48 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #14 Petra Bieleszová (1:0)
02:48 Třinec využívá svojí první přesilovku.
02:48 Šibrová se ocitla před hostující brankářkou a střílí gól.
01:49 Bieleszová netrefuje prázdnou bránu.
01:22 Třinec začíná první přesilovku.
00:01 Úvodní buly vyhral tým FBC Ossiko Třinec