• 58 57:33
    3:6
    (Sedláčková)

FBC Dobruška - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:6
branky: 16. Adéla Vávrová, 21. Nikola Andršová, 28. Diana Peterová - 9. Markéta Sedláčková, 29. Martina Joudalová, 34. Lenka Ondráčková, 40. Kristýna Štěpánová, 54. Lucie Krýslová, 58. Lucie Krýslová; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 13 - Veronika Šmídová 29; po třetinách: 1:1, 2:3, 0:2
60:00 Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnešní zápas chceme rychle zapomenout. Florbalu jsme dnes moc neviděli a spíš to byl, jako obvykle se Rtyní, boj. K tomu jsme my ještě bojovali hlavně se sebou a to rozhodlo.
60:00 Komentář trenéra hostů M. Krýsla: Chtěli jsme do utkání nastoupit jiným systémem než v posledních zápasech a být více agresivnější do útoku. Tento styl se nám vyplatil a odvážíme si tři body. Děkuju našim hráčkám za týmové tempo po celý zápas. A děkujeme soupeři za pěkné utkání.
60:00 Střely na branku Dobruška 10 - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6
57:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #20 Markéta Sedláčková (3:6)
53:36 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová bez asistence (3:5)
53:18 Vyloučen hráč #13 Lucie Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
48:09 Vyloučen hráč #20 Jitka Fleglová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely na branku Dobruška 11 - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6
39:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #76 Kristýna Štěpánová bez asistence (3:4)
33:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 Lenka Ondráčková, asistoval #17 Lucie Krýslová (3:3)
30:09 Vyloučen hráč #20 Jitka Fleglová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hra rukou
28:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #8 Martina Joudalová bez asistence (3:2)
27:41 GÓL FBC Dobruška! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (3:1)
20:41 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #27 Nikola Andršová, asistoval #20 Jitka Fleglová (2:1)
20:00 Střely na branku Dobruška 11 - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7
15:05 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #17 Diana Peterová (1:1)
08:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #20 Markéta Sedláčková, asistoval #19 Monika Macháčková (0:1)