5:10
    Jindřich MOŠNA
    (Löffelmann)

FbŠ Bohemians B - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:10
branky: 9. Kryštof Blažej, 42. Petr Hromádko, 53. Jakub Křivanec, 55. Ondřej Erben, 56. Oldřich Pliska - 9. Filip Konrady, 10. Pavel Šimeček, 24. Filip Štědrý, 24. Lukáš Zápal, 26. Jan Žák, 29. Jan Žák, 40. Pavel Šimeček, 52. Filip Blažek, 59. Pavel Šimeček, 60. Jindřich Mošna; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 6:3; využití: 0:3; diváků: 6; zásahy brankářů: Ondřej Štola 22 - Vojtěch Horák 19; po třetinách: 1:2, 0:5, 4:3
59:59 Komentář trenéra domácích - škoda první a druhé třetiny, musíme na sobě dnes ještě zapracovat. Gratulujeme soupeřům a těšíme se na odvetu. :-)
59:59 Komentář trenéra hostů - Vyjma poslední třetiny slušný výkon, jsme rádi za body a za to, že soupeř hrál aktivně a s chutí. Děkujeme za zápas
59:59 Nejlepší hráči domácích Ondřej Erben, hostů Jan Žak,
59:59 Střely - Domácí 8, Hosté 11. Celkem za turnaj - Domácí 24, Hosté 32
59:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Jindřich Mošna, asistoval #68 Jiří Löffelmann (5:10)
58:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #93 Pavel Šimeček, asistoval #19 Jan Žák (5:9)
57:19 Vyloučen hráč #88 Stanislav Fencl družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
55:39 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:8
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #69 Oldřich Pliska, asistoval #14 Ondřej Erben (5:8)
54:57 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:8
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #14 Ondřej Erben, asistoval #18 Jakub Křivanec (4:8)
53:13 Vyloučen hráč #92 Erik Papež družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
52:17 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:8
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #18 Jakub Křivanec, asistoval #21 Jan Harák (3:8)
51:03 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #93 Pavel Šimeček (2:8)
49:12 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost
47:20 Vyloučen hráč #66 Lukáš Zápal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
41:15 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #12 Petr Hromádko, asistoval #17 Jakub Mulač (2:7)
39:59 Střely - Domácí 6, Hosté 9
39:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #93 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (1:7)
28:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Jan Žák, asistoval #22 Vojtěch Bistrý (1:6)
27:01 Vyloučen hráč #8 Ondřej Plecháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
25:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Jan Žák, asistoval #93 Pavel Šimeček (1:5)
23:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #66 Lukáš Zápal bez asistence (1:4)
23:02 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #19 Jan Žák (1:3)
22:28 Vyloučen hráč #71 Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
19:59 Střely - Domácí 10, Hosté 12
18:55 Vyloučen hráč #12 Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
12:39 Vyloučen hráč #18 Jakub Křivanec družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
09:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
08:25 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #8 Ondřej Plecháč (1:1)
08:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #8 Jakub Mikolášek (0:1)