(Kotzur)
  • 60 59:59
    5

FBC Letka Toman Finance Group - 1.MVIL Ostrava  5:3
branky: 28. Tomáš Lokša, 37. Dominik Hubl, 40. Radim Kahánek, 45. Vojtěch Kopia, 60. Jan Hranický - 24. Radim Valigůra, 53. Radim Valigůra, 60. Adam Tesárek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2 + Adam Tesárek 5; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 11 - Vojtěch Kořínek 24; po třetinách: 0:0, 3:1, 2:2
60:00 Komentář domácího trenéra:Robotický styl hry - prolínání útočníků a obránců, neustálý tlak na míčku a tvorba šancí, pokud je to takto, tak s tím souhlasím. Co vás posune a něco vám dá? Když se snažíte hrát, nebo když stojíte pod půlkou a bráníte, ikdyž dobře, ale jenom bráníte. Asi zřejmě nová budoucnost florbalu v MVIL. Upímně na to nepotřebujete trenéra.
60:00 Komentář hostujícího trenéra,golmana: Letka a její robotický styl hry, kterým si nic moc nevypracovala, nás dnes porazila. Díky víceméně náhodným brankám a našeho fatalku ve třetí třetině. Bohužel my jsme byli po dvě třetiny pomalejší a naší mladíci to příliš neumí číst. Ve třetí třetině jsme se poučili a soupeře přehrávali, bohužel tížené golíky nepadli a tři body zůstanou soupeři. Díky divákům a mým spoluhráčům.
59:59 Vyloučen hráč #10 Adam Tesárek družstva 1.MVIL Ostrava na 5 minuty za hrubost
59:59 Vyloučen hráč #29 Marcel Balek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:59 Konec zápasu. Střely Letka:8, Mvil:7
59:28 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #11 Daniel Kotzur (5:3)
59:07 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický bez asistence (5:2)
57:59 Hosté kombinují, ale ta kombinace není moc rychlá a domácí zatím stačí
57:31 Hosté v 6
57:18 Timeout 1.MVIL Ostrava
55:47 Ovšem toto se nepodařilo
55:31 Standardka pro Letku z nebezpečné vzdálenosti
55:00 Zbývá ještě cca 6 minut hry, uvidíme zda hosté dokážou ještě něco udělat se zápasem. Další standardka pro hosty ale rána letěla totálně mimo. Ovšem aktuálně na míčku jsou více hosté, očekávám v blízké době time out
53:38 Kopia bojuje v rohu o míček mezi dvěma hráči Mvilu a vyšel z toho lépe, protože rozhodčí zapískal ve prospěch Letky. Ovšem vzápětí šli do přečíslení dva na jednoho hráči Mvilu a tuto příležitost využili na maximum.
52:28 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #6 Marek Gaščík (4:2)
51:02 Mvilu docházejí síly, už nejsou tak aktivní, vypadá to, že čtvrtý gól je dost srazil na kolena
50:00 Toman prověřil střelou z dálky Kořínka, rána však šla doprostřed brány, takže nic vážného
49:15 Kapitán hostí, teď motal motal, až zasáhl svou holí jednoho z domácích, ale ten bude v pořádku
47:00 Hrabáček krásně vykryl střelou nohou
45:30 Kahánek chytrou zadovkou našel volného Hubla, ten zkoušel najít mezírku mezi 'betony' golmana hostí, ale ten to včas zcvaknul k sobě
44:07 Kopia vystřelil z pravého křídla a dává gól
44:01 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #33 Vojtěch Kopia bez asistence (4:1)
43:59 Mvil zkouší tlačit, vidíme takové lehké postrkávání hráčů u mantinelu a klidně se to mohlo pískat, aby to taky za chvíli nebylo jako v kleci
43:00 Standardní situace pro hostí, ale nevyřešili to úplně na sto pro..
42:00 Sokol se pokusil o rychlou střelu, míček mu sjel
40:53 Kahánek trefil masku golmana hostí.
40:06 Ve třetině třetině si hned na začátku vytvořili šanci domácí, kdy Blána posílal žabkou na Westa, ten netrefil
39:58 Kahánek doklepával do poloprázdné brány a mění skóre dnešního utkání.A v této třetině toho už více neuvidíme. Střely Letka:8 Mvil:4
39:51 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #17 Jaromír Veselý (3:1)
36:57 To bylo pěkné Hubl si sám toto trestné střílení vybojoval kdy si krásně obkličkoval snad 3 hráče a poslední ho zfauloval. Hubl se z trestňáku nemýlil
36:56 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl z trestného střílení (2:1)
36:02 Standardní situace pro Letku. Ovšem ani ta nebyla úplně nejlepší a golman hostí se stihl přesunout
36:00 Klemens střílel, ale rána byla hodně špatná
35:00 Ne ne ne Letce se moc nedaří, míček jim utíká, nedokážou zpracovat jednoduché přihrávky.. takto to moc nepůjde
33:20 ZA tuto přesilovku domácí nevystřelili ani jednou na golmana
31:31 DAlší přesilovka pro domácí tým.Kahánek - Vavro - Vavro Kahánek. Ovšem střela žádná a to mohli jít hosté do šance, ale míček skákal a Gaščík ho nedokázal zkrotit
30:52 Vyloučen hráč #43 Jakub Mechel družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
29:44 Domácí mají teď sérii rychlých přihrávek. Nakonec Holuscha střílel, ovšem pouze do hrudi golmana
28:20 Neskutečná haluz, ovšem i takové goly samozřejmě platí a Letka srovnává
28:18 Lokšík doklepával do prázdné brány, kdy golman nevěděl kde má míček
27:59 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #8 Tomáš Lokša, asistoval #17 Jaromír Veselý (1:1)
27:15 Snad první střela Letky v této třetině. Standardní situace pro letku, ovšem než rozehráli, tak rozhodčí otočil rozehrávku pro hosty
25:40 domácí začali více běhat, Mvil se aktuálně jen brání, ovšem k ničemu to zatím nevede
24:50 Domácí se v této třetině nedostali prakticky k ničemu
24:11 Mvil na koni. Sokol zkusil střelu z otočky, ale Hrabáček měl mezeru pokrytou
23:09 A to co jsem psal na začátku se potvrdilo a Mvil vede zaslouženě z mého pohledu. Letka krom prvních 8 minut nepředvedla nic.
23:08 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #66 Jaromír Kuchař (0:1)
21:30 Kahánek na zemi, trenér se dožadoval faulu, ale rozhodčí nic
21:21 Mvil si přinesl do druhé třetiny slušné tempo, uvidíme jak dlouho jim to vydrží
20:01 Tak vzhůru do druhé třetiny
19:59 Střely Letka:11, Mvil:2
19:55 Více se toho už nestane v první třetině
18:33 Nekulal měl menší problémy s Kuchařem, ale nakonec to zvládl, Mvil se čím dál tím více osměluje, uvidíme co se bude dít v druhé třetině
17:00 Hranický střílel a nechybělo moc, rána měla dobré ambice
16:00 Břevno zachránilo hráče Mvilu od inkasovaného golu
15:00 Viděl jsem minulý zápas, kdy Mvil hrál doma a myslel jsem si, že Letka je v pohodě uběhá, ovšem prozatím Mvil stačí tempu hry
13:30 Veselý střílel, ovšem rána neměla sílu a doletěla pouze do jednoho z obránců, který střeli vytečoval mimo hřiště
13:01 Blana krásně obral o míček obránce hostí, poté přihrával na Vávru, ale netrefil zařízení
12:11 Valigůra (Mvil) si pěkně vymíchal obranu domácích, ale nakonec z této individuální akce nebylo nic
11:00 Aktivita obou týmu se vyrovnala, oslabení Mvilu jakoby je spíše nakoplo
10:32 Blana zkousil najít žabkou volného spoluhráče, ale ten minul. Na druhé straně měli hosté tutovku zápasu, kdy Kuchař minul prázdnou bránu
07:50 Tak tato přesilovka se domácím moc nepovedla, nedokázali si vytvořit soustavný tlak a hosté se v klidu ubránili
06:11 První přesilovka pro domácí, Letka byla mnohem aktivnější už ve hře pět na pět, tak uvidíme co se bude dít teď . První šanci měl Blana, kdy dostal přihrávku od Kahánka, ale netrefil míček ideálně
05:31 Vyloučen hráč #11 Daniel Kotzur družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:12 Toman zkusil vystřelit, ale ránu zblokoval jeden z obránců hostí
03:30 Blana na Klemense ten se snažil prodrat po mantinelu, ale obrana Mvilu ho nepustila daleko
02:30 První náznak šance Mvilu, ale Veselý zasáhl a na druhé straně měl šanci Lokšík,ale trestuhodně minul prázdnou bránu
01:50 Hra je zatím opatrná, oba celky se potřebují dostat do tempa.Letka už vystřelila na bránu, zatímco Mvil se nedostal za půlku
00:20 Zatímco Letka okukává nejvyšší vrchol tabulky, Mvil je na opačné straně bariéry
00:01 úvodní buly vyhrál domácí tým
00:00 Ještě formalitky a jdeme na zápas.
00:00 Dobrý den, vítám Vás u dnešního online přenosu.