9:4
    Jaromír ŠENKEŘÍK
    (Mikel)

FBC Hranice - Spartak Pelhřimov 9:4
branky: 8. Jiří Vraj, 9. Ondřej Dobeš, 15. Radim Klimecký, 16. Jaroslav Orel, 24. Lukáš Novosad, 52. René Mikel, 55. Vladimír Blažek, 59. Vladimír Blažek, 59. Jaromír Šenkeřík - 11. Viktor Vlach, 12. Jan Brothánek, 26. Jan Knězů, 26. Jan Knězů; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:4; využití: 3:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Petr Holčík 27 - Zdeněk Tvrdý 35, Jakub Kuchař 1; po třetinách: 4:2, 1:2, 4:0
60:00 Komentář trenéra domácích Marka Hlocha: Dneska jsme si řekli, že v 10. minutě budeme vést 2:0, což se povedlo, poté florbal nahoru-dolů a spíše boj než pohledná hra. Kluci super odmakali celý zápas za což jim děkuji. Třetí třetinu jsme si zkušeně pohlídali. Děkuji opět fantastickým divákům.
60:00 Komentář trenéra hostí Petra Zajíčka: Dvě a půl třetiny naprosto vyrovnaný zápas, který jsme nedokázali strhnout na naší stranu díky velkému množství neproměněných šancí. Konec třetí třetiny naprosto ovládl soupeř a zaslouženě zvítězil. Děkuji divákům.
58:32 GÓL FBC Hranice! 9:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #8 René Mikel (9:4)
58:03 GÓL FBC Hranice! 8:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #9 Vladimír Blažek bez asistence (8:4)
57:41 Timeout Spartak Pelhřimov
57:41 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jakub Kuchař družstva Spartak Pelhřimov
56:56 Velech sám před odkrytou bránou, ale velmi rychle k němu přistoupil hráč hostujících
56:24 |Spartak stále napadá a nechce to dát Hranicím zadarmo
54:57 GÓL FBC Hranice! 7:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #9 Vladimír Blažek, asistoval #6 Ondřej Dobeš (7:4)
54:57 Vláďova střela přes obránce pod ručku golmana
54:30 Více ze hry mají spíš Hranice ale Spartak je stále ve střehu a stále nebezpečný
51:57 GÓL FBC Hranice! 6:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #10 Marek Vraj (6:4)
51:57 Zkrácená přesilovka Hranic byla využita velmi rychle.
51:10 Jarda Orel to zkusil dobře jednoručním backhandem a pak měl ještě dost sil zastavit protiútok Spartaku
50:43 Vyloučen hráč #21 Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
50:41 Holčík drží svůj tým a uvidíme hru 4 na 4
49:40 Vyloučen hráč #11 František Haša družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
48:29 Ubráněno
46:19 Vyloučen hráč #90 Ondřej Souček družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
46:19 Souček nešťastný ze seker které obdržel a hned si vysloužil dvojku za hrubost....no nevím
43:32 Vytlučené bloky od Dobeše a pak hostující 87 (?) sám na Holčíka který drží hranický celek
41:23 rychlé přenesení hry Spartaku ale Holčík opět chytá
41:10 Spartak rozehrává z rohu za hranickou bránou
40:30 Spartak do toho zase vlítl
39:59 Druhá třetina u konce.....a zdravím holky do Ostravy :-) jak hrají Vítky s Chodovem??
39:07 Hranice teď pár střelami obdarovaly, no spíš manťáky a zámezí než golmana hostí
37:30 Herně vyrovnané, nahoru dolů
36:37 Klimeckého střela krásně letěla do šiby ale neměla takovou razanci proto ji golman hosti lehce zlikvidoval
35:04 Spartak v breaku ale Holčík skvěle a na hřišti vidíme spoustu emocí které vedou k rozhodčím
34:07 Šance na straně Hranic...Spartak dobře brání
33:06 Hranice drabou a opět skvělý Holčík proti soupeřovic střele
30:56 Ted rozehrávájí Hranice ale moc se jim to nepovedlo takže Spartak teď dobývá hranickou bránu ale překazil jim to Holčík svým lvím skokem
30:28 Hraje se ve vysokém tempu...standardka spartaku za hranickou bránou
29:37 Holčík teď parádně !
27:55 Začíná přesilovka Spartaku
27:25 Vyloučen hráč #46 Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
25:50 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #21 Petr Poduška (5:4)
25:38 Vyloučen hráč #87 Jan Sláma družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
25:23 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #27 Václav Fučík (5:3)
24:25 Vyloučen hráč #20 Ondřej Borik družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
23:52 GÓL FBC Hranice! 5:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #94 Lukáš Novosad, asistoval #90 Ondřej Souček (5:2)
23:40 Vyloučen hráč #71 Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost
20:40 Ke spartakovským fanouškům se přidali fanoušci Hranic...děkujeme
20:15 spartak začíná z vostra
19:35 Marek Vraj střílí pouze do golmana a Velech v šanci se pokoušel vytáhnout golmana a překonat ho svým backhandem
17:45 Míček teď tancoval kolem brankoviště na straně hostů ale nyní se situace obrátila
15:02 GÓL FBC Hranice! 4:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #70 Jaroslav Orel, asistoval #20 Ondřej Borik (4:2)
14:39 GÓL FBC Hranice! 3:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #71 Radim Klimecký, asistoval #10 Marek Vraj (3:2)
13:47 Spartak napadá poněkud vysoko....teď bude mít standardku od manťáku.....a střela kterou soupeř vyslal byla zblokována
12:40 Spartak nyní zatlačil Hranice ale nic si nevytvořil
11:54 Herně je to vyrovnané
11:01 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #71 Jan Brothánek, asistoval #92 Ladislav Běhounek (2:2)
11:01 Hranická obrana se někde zapomněla.
10:22 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #33 Milan Hendrych (2:1)
10:22 Vlach to v situaci 3 na 1 vyřešil dělovkou do šibenice
09:50 Menší zmatky v hranické obraně ale Pelhřimov tuto šanci promarnil
08:08 GÓL FBC Hranice! 2:0
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #70 Jaroslav Orel (2:0)
08:08 Muži Hranic se rozjíždějí, snad napodobí výkon žen, které dnes přivezly domů nejvyšší možný počet bodů z turnaje.
07:38 GÓL FBC Hranice! 1:0
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #46 Jiří Vraj, asistoval #10 Marek Vraj (1:0)
06:56 Začíná přesilovka Hranic a Velech už pálí bohužel do bloku
05:42 Vyloučen hráč #21 Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
05:42 Sekeru jsem neviděla ale slyšela...síly na hřišti srovnány ale hraje se na půlce Hranic
04:44 Vyloučen hráč #46 Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře
04:44 Vraj ve sprinterském souboji vytlačil protihráče na mantinel
02:00 První šance na obou stranách, nyní špatná rozehrávka Hanzlíčka, ale domácí obrana vše odčinila...