• 52 51:46
    6:2
    (Dundálková)

Florbal Exelsior Havířov - SK Jihlava 6:2
branky: 8. Denisa Gawryšová, 18. Hana Brůžková, 21. Karolína Šablaturová, 21. Kateřina Holešová, 24. Kateřina Holešová, 52. Alexandra Hegingerová - 17. Tereza Slavíková, 42. Tereza Slavíková; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Michaela Hanzesová 13 - Anna Kratochvílová 20; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:1
60:00 Střely na branku celkem: Torpedo 26, Jihlava 15.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Torpedo 10, Jihlava 6
60:00 Pokračování komentáře trenéra domácích: 'Celkově hodnotím základní část velmi pozitivně, třetí místo je ještě o příčku lepší, než co jsme si stanovili během sezony za cíl. Do půlnoci slavíme a od půlnoci se připravujeme na playoff.'
60:00 Komentář trenéra domácích pana Kozlíka: 'Vzhledem k již jistému třetímu místu v tabulce jsme si dnes stanovili do zápasu dílčí cíle - některé, se nám dařilo plnit lépe a některé hůře. Oproti včerejšímu zápasu jsme podali výrazně pomalejší výkon.'
60:00 Komentář trenéra hostí pana Komendy: Zápas rozhodla druhá třetina, kde nezvladli začátek. Děkujeme soupeři
59:01 Probíhá poslední minuta zápasu.
57:41 Domácí Brůžková dnes potřetí rozezvonila tyč!
56:05 Pochválíme i domácí brankářku Míšu Hanzesovou, která si po dlouhých chladných minutách připisuje důležitější zákrok.
55:14 Domácí trpělivě drží míček a kontrolují utkání.
51:46 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #86 Tereza Dundálková (6:2)
51:46 Nykodymová našla na středu Hegingerovou a ta se nemýlí!
50:11 Holešová mířila k levé tyčce a útočila na hattrick, hostující gólmanka pozorná.
48:07 Vyloučen hráč #13 Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
48:01 Signalizovaná výhoda pro Jihlavu.
45:20 Melecká hledala před brankou Zíkovou.
41:58 GÓL SK Jihlava! 5:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Tereza Slavíková, asistoval #18 Michaela Boháčková (5:2)
41:58 Aktivní vstup hráček do Jihlavy přináší i gólový úspěch opět z hole Slavíkové.
40:55 Únik hostující Jihlavy, Hanzesová chytá.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Torpedo 7, Jihlava 3.
37:49 Domácí Brůžková nekompromisně u mantinelu.
36:35 Zpráva pro sdělovací prostředky, dnešní utkání sleduje 45 diváků.
33:48 Torpedo přežilo čtyři minuty v oslabení bez výraznějších komplikací.
33:14 Hra se nám v posledních minutách přiiostřuje, k vidění je spousta osobních soubojů.
31:48 Vyloučen hráč #14 Karolína Šablaturová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:48 Další vyloučení, domácí se musí opět bránit.
30:32 Domácí se zatím brání skvěle a drží míček na polovině Jihlavy.
29:50 Vyloučen hráč #21 Vendula Šimonová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
29:27 Pokorná trefuje backhandem skákající míček, Kratochvílová však pohotově zasahuje.
28:13 Útočný faul domácích, Jihlava bude rozehrávat.
27:11 V posledních minutách sledujeme klidnější pasáž hry.
23:49 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #17 Kateřina Holešová, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (5:1)
23:49 Kombinace domácích a střela z předbrankového prostoru přináší další branku.
22:42 Zajímavě rozehraný trestný úder v podání domácích, Hegingerová z oblouku jen těsně míjí.
21:07 Hráčky Jihlavy kontrují dvěmi tyčemi během několik vteřin!
20:36 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #17 Kateřina Holešová, asistoval #10 Denisa Gawryšová (4:1)
20:36 Skvělý nástup domácích hráček do druhé třetiny, Holešová zvyšuje už na 4:1.
20:24 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #11 Kristýna Pokorná (3:1)
20:24 Šablaturová využívá náhravky Pokorné a navyšuje náskok domácích.
20:00 Střely na branku v 1.třetině: Torpedo 9, Jihlava 6.
19:45 Rychlá rozehrávka JIhlavy, Hanzesová zasahuje.
19:05 Zíková v obrovské šanci nedokázala zamířit mezi tři tyče.
17:32 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #21 Vendula Šimonová (2:1)
17:32 Brůžková přízemní střelou vrací domácím vedení.
16:41 GÓL SK Jihlava! 1:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Tereza Slavíková, asistoval #16 Tereza Sedláčková (1:1)
16:41 Slavíková z levé strany vyrovnává skóre dnešního utkání.
13:39 Hanzesová likviduje samostatný únik Vondruškové.
11:40 Třetí tyč v podání domácích nastřeluje Szotkowská.
10:07 Rychlý protiútok Jihlavy končí střelou nad.
08:57 První pokus Jihlavy vykopává domácí Hanzesová.
07:52 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #10 Denisa Gawryšová bez asistence (1:0)
07:52 Převahu hráček Torpeda přetavuje v úvodní úspěch domácí kapitánka, která otevírá skóre dnešního utkání.
06:27 Brůžková to dneska cinká, tentokráté nastřeluje pravou tyč!
05:21 V dalším pokusu Šablaturová jen těsně míjí horní roh branky.
04:15 Dalekonosná střela Brůžkové končí na horní tyčce!
03:07 Šablaturová vysílá první pokus na branku soupeře, hostující gólmanka pozorná.
01:36 Na první šanci zatím čekáme, oba týmy střídají.
00:01 Úvodní buly utkání pro hostující tým z Jihlavy.