7:3
    Jakub STEJSKAL
    (Šafránek)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbal Sokolov 7:3
branky: 7. Boleslav Kytka, 8. Vít Neuman, 15. Jakub Záň, 17. Marek Mikeš, 19. Jan Švejda, 43. Jan Švejda, 53. Boleslav Kytka - 17. Stanislav Hykš, 31. Stanislav Hykš, 58. Jakub Stejskal; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2 + Petr Blažej OS:3 + Stanislav Hykš 5; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 17 - Ondřej Heimerle 26; po třetinách: 5:1, 0:1, 2:1
59:59 Komentář trenéra hostí, pana Stejskala: 'Takticky jsme prospali první třetinu a domácí už náskok udrželi. Dělujeme soupeři za utkání.' Komentář trenéra domácích, pana Kytky: 'Velmi podobný zápas jako ve Františkových Lázních i s podobným výsledkem. Děkujeme soupeři, divákům, pořadatelům a rozhodčím. A Sokolovu přejeme šťastnou cestu domů.'
59:59 střely SKV-Sokolov po třetí třetině 13:9. Střely celkem 33:20
57:09 GÓL Florbal Sokolov! 7:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jakub Stejskal, asistoval #30 Jan Šafránek (7:3)
56:46 Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil #26 Stanislav Hykš.
52:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #11 Boleslav Kytka, asistoval #64 Matěj Špaček (7:2)
46:55 Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 5 minuty za hrubost
42:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #38 Marek Mikeš (6:2)
42:50 Celá lajna Petra Blažeje sedí kvůli jeho osobnímu trestu. Hráči jsou vyloženě nadšeni...
39:59 střely SKV-Sokolov ve druhé třetině 8:6
36:10 Vyloučen hráč #33 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B - osobní trest
36:10 Vyloučen hráč #33 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování
34:26 Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:47 GÓL Florbal Sokolov! 5:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #8 Patrik Soukup (5:2)
30:40 Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil #16 Štěpán Mosler.
27:18 Vyloučen hráč #8 Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
27:18 Sokolov ubránil přesilovou hru, ale hráč s číslem 8 znovu fauloval a nabídnul tak SKV druhou šanci na přesilovkový gól.
27:01 SKV si sice tvoří v přesilové hře spoustu šancí, gól ale stále nepadl
25:03 Vyloučen hráč #8 Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
19:59 střely po první třetině SKV-Sokolov 12:5
18:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #15 Michal Vlk (5:1)
16:50 GÓL Florbal Sokolov! 4:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #16 Štěpán Mosler (4:1)
16:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #38 Marek Mikeš, asistoval #56 Stanislav Zezulka (4:0)
14:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #11 Boleslav Kytka (3:0)
07:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #32 Pavel Hájek (2:0)
06:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0