0

0

0.

Ivanti Tigers Jižní Město B - TJ Sokol Královské Vinohrady B 4:3pn
branky: 14. Alena Slováková, 23. Ester Janušková, 41. Ester Janušková, N Adéla Polívková - 2. Klára Zelenková, 24. Hana Marková, 45. Lucie Kuchařová; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alena Vokatá ? - Denisa Hoskovcová ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:0
7 Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč #64 Adéla Polívková a vstřelil rozhodující gól (4:3).
7 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #56 Petra Wesley , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč #16 Alena Slováková , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #51 Hana Marková , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč #80 Ester Janušková , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #94 Klára Zelenková , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč #64 Adéla Polívková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč #64 Adéla Polívková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #51 Hana Marková a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
44:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #89 Lucie Kuchařová, asistoval #94 Klára Zelenková (3:3)
43:02 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
40:51 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 3:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #80 Ester Janušková, asistoval #70 Kateřina Moťková (3:2)
29:25 Vyloučen hráč #64 Adéla Polívková družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za sekání
25:16 Vyloučen hráč #90 Kateřina Holubová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování florbalky
23:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #51 Hana Marková, asistoval #47 Lenka Hrdinová (2:2)
22:53 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 2:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #80 Ester Janušková, asistoval #64 Adéla Polívková (2:1)
13:55 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 1:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #16 Alena Slováková bez asistence (1:1)
01:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #94 Klára Zelenková, asistoval #73 Denisa Hoskovcová (0:1)
00:39 Vyloučen hráč #56 Petra Wesley družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání