5:2
    Tomáš HORÁK
    (Cícha)

FBC Pitbulls Kolín B - Sport Kolín Pátečníci 5:2
branky: 7. Tomáš Humpolák, 16. Tomáš Kukal, 24. Petr Cícha, 27. David Horák, 30. Tomáš Horák - 1. Tomáš Maršon, 10. Martin Musil; rozhodčí: Jan Gross - Tomáš Cimrman; vyloučení: 2 + David Horák 5:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Šamánek ? - Dominik Hrabánek ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:0
29:10 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 5:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #90 Tomáš Horák, asistoval #7 Petr Cícha (5:2)
27:23 Vyloučen hráč #27 Tomáš Pácal družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za sekání
26:40 Reithar Marek z Pitbulls ztrácí míček při tahu na branku a jeho chyby Pátečníci okamžitě využívají. Přebírají balónek a sami táhnou na branku. Balónek však Pátečníkům ze střely vyklouzl.
26:23 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 4:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #94 David Horák bez asistence (4:2)
24:22 Rozhodčí nechtěně zastavuje balón a vhazuje se u časomíry.
23:59 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 3:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #7 Petr Cícha, asistoval #88 Tomáš Kukal (3:2)
23:38 Vyloučen hráč #19 Jan Urban družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:29 Vyloučen hráč #94 David Horák družstva FBC Pitbulls Kolín B na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:24 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 2:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #7 Petr Cícha (2:2)
13:02 Vyloučen hráč #90 Tomáš Horák družstva FBC Pitbulls Kolín B na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:48 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 1:2
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #21 Martin Musil, asistoval #22 Tomáš Maršon (1:2)
06:00 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #13 Marek Vácha (1:1)
01:16 Na pohled velmi rychlá hra je potvrzena rychlým gólem následovaným i vyloučením. Budeme zjevně svědky daleko divácky zajímavějšího utkání.
01:15 Vyloučen hráč #94 David Horák družstva FBC Pitbulls Kolín B na 5 minuty za sekání
00:49 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 0:1
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #22 Tomáš Maršon, asistoval #71 Milan Ježek (0:1)