(Juha)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha 8:7
branky: 10. Patrik Šebek, 14. Adam Růžek, 24. Matěj Pěnička, 28. Jakub Buršík, 30. Mikuláš Forman, 36. Matěj Pěnička, 51. Viktor Kopecký, 53. Jakub Buršík - 6. Michal Pažák, 9. Matyáš Velc, 28. Marek Veselý, 33. Matěj Čermák, 41. Kristián Kozák, 43. Michal Vojtíšek, 60. Kristián Kozák; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Michal Kotouček 22 - Patrik Zítka 23; po třetinách: 2:2, 4:2, 2:3
60:00 Komentář domácího trenéra Martina Formana: 'Zápas byl ve slušném tempu. Myslím si, že rozhodla 3.třetina, kde se nám dlouho dařilo držet dvoubrankové vedení. Děkujeme soupeřům za utkání a už se těšíme na začátek sezóny.'
60:00 Střely na branku celkem: FbŠ Bohemians 39, AC Sparta Praha 35.
60:00 Střely na branku v třetí třetině: FbŠ Bohemians 12, AC Sparta Praha 9.
60:00 Komentář hostujícího trenéra Ondřeje Kašpárka: 'Dnes jsme se konečně vrátili ke hře, která k nám patří, oproti předchozím zápasů Poháru výrazné zlepšení. Děkuji hráčům za dnešní výkon.'
59:59 Spartě se podařilo při hře bez brankáře snížit, ale Bohemka bere 3 body za výhru 8:7.
59:14 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:7
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #79 Kristián Kozák, asistoval #91 Josef Juha (8:7)
58:12 Sparta to zkouší v šesti.
58:09 Timeout AC Sparta Praha
57:30 Ani Bohemka se v přesilovce neprosadila a už nám probíhají poslední 3 minuty 3.třetiny.
55:56 Timeout FbŠ Bohemians
55:56 Přesilovku si zahraje i Bohemka.
55:13 Vyloučen hráč #79 Kristián Kozák družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
54:21 Sparta má možnost ke snížení v podobě přesilové hry.
53:53 Vyloučen hráč #77 Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
52:05 GÓL FbŠ Bohemians! 8:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #7 Patrik Šebek (8:6)
52:05 Buršík využil skrumáže před brankou a backhendem poslal míček do odkryté brány
50:11 GÓL FbŠ Bohemians! 7:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Viktor Kopecký, asistoval #41 Matěj Pěnička (7:6)
50:11 Kopecký skoro z nulového úhlu prostřelil Zítka na bližší tyč.
49:10 Bohemka nyní na šance rozhodně vede, v další neuspěl Cabejšek.
48:30 I gólman Sparty má co dělat, nyní vyrazil Pěničkovu střelu od mantinelu.
47:55 Juha po standardce z rohu pouze do připraveného Kotoučka.
47:15 Cabejšek v nadějné šanci míjí bránu, chvilku po něm i Ďopan.
45:00 Buršík z dálky mířil na zadní tyč, Zítka vyrazil nohou.
44:47 Kielerů pokus od mantinelu pouze nad branku.
42:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:6
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Michal Vojtíšek (6:6)
42:22 Nešťastný odraz od nohy končí v brance a je srovnáno.
41:01 Kolstrunkovu taženou střelu si Kotouček pohlídal.
40:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:5
40:23 Přesilovka využita - od mantinelu se prosazuje Kozák.
40:01 Třetina začíná přesilovou hrou hostí.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: FbŠ Bohemians 12, AC Sparta Praha 12.
39:59 Poslední půlminuta patřila přesilovce Sparty, hosté se nepokusili o nebezpečnější střelu.
39:24 Vyloučen hráč #66 Patrik Kieler družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
38:20 Bohemka zamkla soupeře na své útočné polovině a zasypala ho velkým počtem střel, skóre se nám tu na Děkance ale nemění.
35:33 GÓL FbŠ Bohemians! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #81 Filip Forman (6:4)
35:33 Matěj Pěnička střelou z dálky upravuje na 6:4.
34:30 Hra je nyní bez větších šancí na obou stranách.
32:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #14 Marek Zouzal (5:4)
32:53 Čermák bez problémů zametl míček do prázdné branky.
32:10 Přesilovka Spartě nepřinesla výraznější šanci.
30:22 Nejprve krásný gól Mikuláše Formana a nyní sledujeme první přesilovku Sparty po sekání Vojty Zezulky.
30:09 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
29:30 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Mikuláš Forman, asistoval #66 Patrik Kieler (5:3)
29:00 Michal Kotouček si připisuje další úspěšné zákroky.
27:40 Dvě rychlé branky za sebou rozproudili hráče na obou stranách a hra se trochu přiostřila.
27:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #99 Marek Veselý, asistoval #91 Josef Juha (4:3)
27:12 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #84 Marek Ďopan (4:2)
26:42 Patrik Šebek od mantinelu pouze do tyčky.
25:40 Bohemka rozehrála další přesilovou hru, zatím kombinuje kolem bránicí čtveřice.
25:16 Vyloučen hráč #28 Michal Zeman družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
23:41 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #61 Viktor Kopecký (3:2)
23:41 Dvě stejné akce dvou stejných hráčů. Poprvé Pěničku zastavila tyčka, podruhé byl úspěšný a Bohemka je poprvé ve vedení.
20:55 Rychlý Pěnička se dostal od mantinelu k brance, gólman si však na jeho střelu počkal a míček vyrazil.
20:25 Chybu Cabejška na vlastní půlce Sparta kvůli nepřesné přihrávce nevyužila.
20:01 Zahajovací buly druhé třetiny získává Sparta.
20:00 Střely na branku v první třetině: FbŠ Bohemians 15, AC Sparta Praha 14.
19:45 Kotouček opět podržel svůj tým po rychlém nájezdu Sparty.
18:24 Několik střel na obou stranách - gólmani bezchybní.
16:30 Nyní tutové šance na obou stranách, nejprve se vyznamenal Kotouček, podruhé si domácí nepřesně přihráli.
15:24 Cabejšek s Růžkem běželi do přečíslení 2-1, první jmenovaný si se situací ovšem neporadil a obrana Sparty si připsala další úspěšný zákrok.
14:25 Mikuláš Forman střílel po výběhu, Zítka tentokrát pozorný.
13:15 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #21 Jakub Buršík (2:2)
13:15 Buršík našel na středu Růžka, který svojí ránou vymetl pavučinky v brance hostů.
11:34 Pověstná rána Matěje Pěničky končí jen nad brankou hostujícího brankáře.
09:26 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #21 Jakub Buršík (1:2)
09:26 Po druhém gólu Sparty jsme viděli i první přesilovku dnešního zápasu! V té se svoji střelou od mantinelu prosazuje Patrik Šebek a snižuje na 1:2.
08:48 Vyloučen hráč #79 Kristián Kozák družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
08:12 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #74 Matyáš Velc, asistoval #71 Jan Lang (0:2)
07:09 Sparta se díky gólu dostala do hry a míček teď vidíme víc na hokejkách jejich hráčů.
05:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #27 Michal Pažák bez asistence (0:1)
05:25 První branku utkání ovšem střílí Sparta. Pažák se vymotal zpoza branky před Kotoučka a bez problémů zakončil.
03:29 Rychlé rozehrání Cabejška a pokus Růžka ze vzduchu trefit míček končí nad brankou Patrika Zítka.
02:50 V držení míčku má Bohemka stále převahu, přesto bude po faulu rozehrávat v útoku Sparta.
01:50 První střelu utkání si připisuje domácí Filip Forman po rychlém brejku. Golman je však připraven a svým 'betonem' vyráží.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhráli domácí a drží míček na své polovině.
00:00 Dobrý den, vítáme všechny čtenáře u online zápisu utkání Poháru Českého florbalu, ve kterém proti sobě nastoupí domácí FbŠ Bohemians a hosté AC Sparta Praha.