• 59 58:55
    2
    Vít PEŠEK

FBC Došwich Milevsko - FbC Plzeň 3:6
branky: 35. Petr Dolejš, 48. Petr Dolejš, 50. Martin Dolejš - 29. Tomáš Holeček, 30. Ondřej Kůs, 35. Lukáš Fučík, 45. Tomáš Holeček, 53. Jaroslav Konopík, 53. Jan Baštýn; rozhodčí: Dominik Harman - Filip Trkovský; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 27 - Matouš Eret 56; po třetinách: 0:0, 1:3, 2:3
59:59 Komentář trenéra domácích Lukáše Dolejše. Pro nás velmi smolný zápas. Myslím že jsme byli lepším týmem, bohužel jsme neproměnili spoustu vyložených šancí. Klukům nemůžu upřít snahu. Hlavu vzhůru jedeme dál. Děkuji soupeři za zápas.
59:59 Komentář trenéra hostí Matouše Hrdličky. Dnešní zápas byl hodně o bojovnosti. Soupeř byl lepší hlavně první třetině, kdy jsme měli dost štěstí a hlavně nás podržel gólman Eret. Co všechno pochytal bylo neuvěřitelný. V druhé třetině jsme se zvedli a zaslouženě vedli. Ve třetí třetině soupeř hodně kousal a bylo to ještě těžký, ale když jsme pak odskočili, tak už jsme utkání zvládli. Děkuji soupeři za zápas.
59:59 Střely po třetí třetině 14:9
59:00 Hra 6 na 4 domácí ve velkém tlaku.
58:55 Vyloučen hráč #4 Vít Pešek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
58:14 Domácí to zkouší bez brankáře.
57:36 Atmosféra houstne začíná se hrát dosti tvrdě.
57:31 Potyčka do které se vložil i trenér hostí, potrestáni oba hráči.
56:38 Vyloučen hráč #97 Ondřej Kůs družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
56:38 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hrubost
55:58 Černý třetí třetinu mimo hru, něco se děje.
54:37 Přečíslení hostů a Trojáčkův vynikající blok.
52:38 Porada Milevska tak uvidíme zda se něco změní.
52:37 Timeout FBC Došwich Milevsko
52:37 GÓL FbC Plzeň! 3:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #19 Tomáš Holeček (3:6)
52:12 GÓL FbC Plzeň! 3:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík bez asistence (3:5)
52:12 Chyba obrany a hosté odskakují na rozdíl dvou branek.
51:20 Teď několik šancí hostí.
50:55 Prudký pas na P. Dolejše ten nezpracoval.
49:35 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #9 Daniel Hrůza (3:4)
49:34 A domácí začínají být produktivní.
47:31 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (2:4)
47:31 A přeci jen tam padl! Bratři jsou dnes produktivní.
47:21 Opět neproměněná šance a domácím začíná téct do bot.
44:23 GÓL FbC Plzeň! 1:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Tomáš Holeček, asistoval #97 Ondřej Kůs (1:4)
44:23 A ze hry 4 na 4 těží Plzenští.
42:28 Vyloučen hráč #17 Vojtěch Řeřicha družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
42:28 Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:15 Ačkoli to výsledkově nevypadá sledujeme velmi vyrovnanou hru.
39:59 Střely po druhé třetině 16:14
39:57 Velká šance Plzně, střela z velkého brankoviště však končí mimo a stav se nemění.
37:42 Štván sám před branou netrefuje Strouhalovu přihrávku.
36:26 Hra opět nahoru dolu.
34:39 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:3
34:39 Rychlí protiútok Dolejš,Dolejš a první gol Milevska.
34:20 GÓL FbC Plzeň! 0:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Lukáš Fučík, asistoval #97 Ondřej Kůs (0:3)
33:40 Šance se domácím nedaří proměňovat.
30:35 Krásná střela Strouhala bohužel končí za branou.
29:11 Dva rychlé goly a Milevsko má co dohánět.
29:09 GÓL FbC Plzeň! 0:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #97 Ondřej Kůs, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (0:2)
28:01 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Tomáš Holeček bez asistence (0:1)
28:01 Nenápadný protiútok Plzně a je z toho první gol zápasu.
24:47 Standardní situace před brankou soupeře.Milevsko ve velmi dobré šanci stav se však nemění.
24:03 Strouhal za brankou soupeře hledal Štvána, přihrávka neprošla.
21:56 Nepřesná rozehrávka domácích a hosté v dobré šanci, Kahoun si připisuje další zákrok.
20:02 Na úvodním vhazování tentokrát úspěšnější hosté.
19:59 Střely po první třetině 20:10
19:19 další střela končí za branou hostů
17:49 Na míčku převážně domácí.
12:20 Teď obrovská šance Milevska , stav zůstává stejný
11:40 Hra nahoru dolu šance na obou stranách
03:40 Další jedovka v podání Vojty Soulka
03:24 domácí v útoku , trefují tyč