Dominik PRUDIL
  • 60 59:51
    2

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 3:5
branky: 4. Tomáš Zdeněk, 19. Petr Nöbauer, 30. Štěpán Maaz - 10. Tomáš Bubeník, 24. Tobiáš Chromý, 25. Tomáš Bubeník, 52. Matyáš Bachmaier, 56. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: Tomáš Kapr - Luděk Lejba; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Mičiak 17 - Libor Domkář 19; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:2
59:59 Komentář trenéra domácích Závory: Dobrý vstup do zápasu s kvalitní rozehrávkou. Soupeř ukázal své kvality v závěru zápasu. Bohužel klíčovým momentem zápasu byla neproměněná přesilová hra na kterou jsme se nedokázali v tomto týdnu připravit.
59:59 Komentář trenérů hostu:Po strašidelné první třetině jsme naší hru posunuli alespoň k průměrnému výkonu, který nakonec stačil na výhru.
59:51 Vyloučen hráč #17 Tomáš Bubeník družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
59:51 Vyloučen hráč #72 Josef Huňat družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
59:12 Vyloučen hráč #20 Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
55:08 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:08 GÓL Kanonýři Kladno! 3:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier bez asistence (3:5)
52:44 Vyloučen hráč #17 Tomáš Bubeník družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
51:57 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #20 Dominik Prudil (3:4)
51:21 Vyloučen hráč #55 Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
29:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #46 Štěpán Maaz, asistoval #44 Martin Kasa (3:3)
24:59 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #78 Ondřej Fous (2:3)
23:45 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #27 Tobiáš Chromý, asistoval #20 Dominik Prudil (2:2)
18:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Petr Nöbauer, asistoval #91 Jiří Šťovíček (2:1)
09:23 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Bubeník bez asistence (1:1)
03:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #18 Tomáš Zdeněk, asistoval #44 Martin Kasa (1:0)