59
  • 59 58:33
    Došwich

FBC Došwich Milevsko - FB Hurrican Karlovy Vary 5:6
branky: 3. Adam Černý, 5. Lukáš Trojáček, 7. Kryštof Süsmilich, 8. Václav Strouhal, 46. Adam Černý - 4. Petr Nöbauer, 16. Adam Zahraj, 20. Adam Zahraj, 22. Jiří Šťovíček, 39. Ondřej Ančinec, 45. Vojtěch Bigas; rozhodčí: Tomáš Čekan - Václav Paletář; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 93; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 18 - Martin Louda 24; po třetinách: 4:3, 0:2, 1:1
60:00 komentář trenéra domácích Lukáše Dolejše: 'Ještě v pondělí jsme měli ideální sestavu, bohužel během týdne nám ubylo pět hráčů. Perfektní vstup do utkání a dodržení taktických pokynů. Naše individuální chyby dostaly soupeře do zápasu. Dnes jsme chtěli hodně vyhrát, bohužel to nevyšlo. Blahopřeji soupeři k vítězství a přeji šťastnou cestu domů.'
60:00 komentář metodika hostů pana Kratochvíla: 'Dnes vynikající zápas ze všech stran. V prvé řadě prvotřídní řízení utkání a samozřejmě kvalitní hra obou týmů. Hrál se taktický florbal na obou stranách a zápas měl prostě všechno. My to brali jako play-off a tudíž stav 4:1 nebyl rozhodující. Zdravíme Milevsko.'
60:00 Střely ve 3. třetině: 15 - 8, celkem 29 - 24
59:30 Domácí stále v náporu, v 6 lidech v útoku!
58:45 Adam Černý měl teď 3 zajímavé pokusy.. čas běží!
58:33 Timeout FBC Došwich Milevsko
56:35 To je divočina! Nahoru.. dolu... teď důrazné kázaní pánů rozhodčích! Vlhkost v hale cca 56% procent, ale emoce jsou na 100%!
54:45 Neúnavný a profesionální kotelník Víťa Strouhal roztleskává tribunu. Nevidíme ho, ale určitě to bude on.. Jeho bratr chystá se svou družinou jistě finální nápor a útok na vyrovnání!
53:06 Přiznání autu ze strany hostů. Fair play skutek sklidil aplaus.
52:01 Double monster save by 'Kahun'!
48:55 Je to napínavý, nestíhám koukat a psát, tak jenom koukám...
46:25 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
45:36 GÓL FBC Došwich Milevsko! 5:6
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #23 Jakub Kotrba (5:6)
45:36 Odpověď na sebe ale nenechala dlouho čekat! Důrazem z předbrankového prostoru se prosazuje Áda!
44:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #77 Vojtěch Bigas, asistoval #91 Jiří Šťovíček (4:6)
44:54 A ta další už tam končí! Hostující hráč trefuje z dálky pod víko!
44:10 ..a střela přišla, naštěstí pro domácí nekončí v síti!
43:55 Hosté trpělivě kombinují a připravují si střeleckou pozici.
43:10 Vyloučen hráč #82 Miloslav Blahuta družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
41:21 Domácí v náporu a cca 90 přihlížejících diváků ve varu!
40:01 'Jedéééém!'ozývá se z publika!
40:00 Střely po 2. třetině: 5 - 7, celkem 14 - 16
38:40 Předchozí komentáře přivolaly smršť v podobě šancí na obou stranách a hosté jednu z nich využili. Dostávají se tedy poprvé v utkání do vedení.
38:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #10 Jan Mašát (4:5)
35:05 Nikdo nechce udělat chybu.. ale pozor... áááá... Kahounův monster save! Hosté byli blízko vedení!
34:20 Nyní sledujeme zase na chvilku klidnější pasáž hry.
30:50 Adam Černý větrá obránce hostů, hosté se nemohou usadit a rozehrát své přesilovkové signály.
29:36 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
29:36 Nápor domácích ale přerušil dřevorubecký úder.
28:55 Větší šance se na domácích holích objevují paradoxně až po přesilovce, gól 'smrdí' ve vzduchu!
27:07 Předchozí komentář stále platí...
26:20 Přesilovka domácích zatím bez efektu a hosté zlobí občasnými brejky.
25:36 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Bigas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra bez florbalky
25:15 Oslabení ubráněno a publikum žene modré do útoku!
24:40 Cink! Zazvonilo tentokrát za Kahounem...
23:20 Zase na chvilku klidnější pasáž.
23:01 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nesportovní chování
23:01 Rozhodčí drží otěže utkání pevně ve svých rukou a přestože by někteří hráči rádi konverzovali, není jim to umožněno. Adam Černý se o tom přesvědčil na vlastní kůži a prý svého prohřešku lituje.
21:40 Hosté hráli přesilovku opatrně, ale nakonec se z ojedinělé rány balonek doplazil do domácí branky.
21:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #8 Matěj Korbel (4:4)
20:19 Vyloučen hráč #10 Kryštof Süsmilich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
20:19 První vyloučení je na světě, decentní sekyrka a Sísa už dřepí za katrem.
20:00 Hosté se dostali v závěru první třetiny do náporu a podařilo se jim zkorigovat skóre. Mimo to musel v posledních vteřinách Kahoun ještě vytáhnout zázračný zákrok a částečně odčinit zaváhání u druhého inkasovaného gólu.
20:00 Střely po 1. třetině: 9 - 9
19:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj bez asistence (4:3)
15:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #96 Petr Šťovíček (4:2)
15:19 Tohle si ale Miloš za rámeček nedá...
13:50 Lapačka! Hosté skóre nekorigují díky pohotové reakci Kahouna.
12:15 Konečně se hra trochu uklidnila a můžeme si vychutnávat architekturu místní haly.
10:15 Domácí strážce svatyně Miloš Kahoun si kromě předchozí asistence na branku připisuje i povedený zákrok!
09:30 Nutno rovněž dodat, že všechny branky, které jsme dosud viděli, pramenili z vypracovaných kombinačních akcí a brankáři neměli nárok.
07:03 Domácí jsou nadále produktivní a čísílka na světelné tabuli se rychle mění nejen u odehraného času.
07:02 GÓL FBC Došwich Milevsko! 4:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #15 Lukáš Trojáček (4:1)
06:23 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #10 Kryštof Süsmilich, asistoval #31 Miloš Kahoun (3:1)
04:03 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #25 Adam Fridrich (2:1)
04:03 Hosté srovnali z první střely na bránu, aby o pár sekund později vrátil Trojáček vedení na domácí stranu.
03:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Petr Nöbauer, asistoval #19 Adam Zahraj (1:1)
02:51 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:0
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #3 Václav Strouhal (1:0)
02:51 Počáteční nápor domácích využit a úderné duo Černý Strouhal otevírá zápas.
01:50 A teď to dokonce i cinklo, tyč hostující branky!
01:10 První rána utkání z hole domácího Hrůzy, hostující brankář připraven.
00:01 Tak, a kulička už se kutálí...
00:00 DJ Danouš se svou aparaturou zatápí více a více pod kotlem, což značí, že začátek utkání se nám nezadržitelně blíží!
00:00 Předchozí souboj těchto soupeřů na půdě dnešního hostujícího celku ovládl domácí tým vysokým vítězstvím. Bude se historie opakovat? Vypsané kurzy na dnešní klání: 1 - 2,25 ; 0 - 4,0 ; 2 - 2,55.
00:00 Nově zprovozněný bufet v milevské hale svižně odbavuje nedočkavé fanoušky. Škoda, že nemůžeme zprostředkovat aroma, které se z bufetu line až ke stolku časoměřičů..
00:00 Vážení příznivci děrovaného míčku, vítáme Vás na dalším kole CE soutěže juniorů. V milevské 'Došwich aréně' se dnes představí domácí celek a hosté z města slavného bylinného likéru, kteří si říkají Hurrican. Venku panuje ideální florbalové počasí - 10 stupňu Celsia, slabí jarní deštík, mírný západní vítr, vlhkost 71%.