(Szweda)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBC ČPP OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 6:7
branky: 15. Ivo Dohnal, 17. Marcel Jakubec, 24. Petr Kittel, 27. Petr Kittel, 54. Wojciech Malajka, 55. Wojciech Malajka - 4. Vlastimil Červenka, 18. Lukáš Kvapil, 40. Ladislav Gál, 42. Martin Grlický, 58. Peter Nehila, 60. Peter Nehila, 60. Ladislav Gál; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Binder 16 - Kevin Majrich 19; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:4
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráčů najdete zde
60:00 Střely ve 3. třetině: 12 - 7
59:52 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 6:7
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #23 Martin Szweda (6:7)
59:16 Timeout FBC ČPP OSTRAVA
59:16 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 6:6
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #99 Peter Nehila, asistoval #70 Matěj Hronek (6:6)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:15 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 6:5
56:50 Ostrava se dostala na útočnou polovinu a drží Otrokovice uzavřené na jejich polovině.
55:28 Hosté to zkouší v šesti.
54:55 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
54:55 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 6:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #9 Wojciech Malajka, asistoval #76 Kryštof Malina (6:4)
54:01 Souboje začínají být velmi ostré.
53:02 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #9 Wojciech Malajka, asistoval #43 Michal Sládek (5:4)
51:03 Otrokovice kombinují na vlastní polovině.
49:24 Hosté hrají v plném počtu.
49:06 DOmácím se přesilovka moc nedaří.
47:24 Vyloučen hráč #22 Filip Hrabal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
46:03 Hosté se zkouší dostat před Bindera, nebo spíš aspoň do dobré střelecké pozice, avšak ostravská obrana funguje velmi dobře.
44:23 Malina zkail přihrávku, k míčku se dostal Gal a nebezpečně zaútočil. Skóre se nakonec nemění.
43:56 Ze standardky nakonec nic nevymysleli.
43:40 Otrokovice mají standradku z rohu na útočné polovině.
42:15 Vypadá to, že zápas bude ještě drama.
41:33 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #12 Martin Grlický bez asistence (4:4)
40:26 Na míčku začínají opět Otrokovice.
40:00 Střely ve 2. třetině: 7 - 8
39:46 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:31 Vyloučen hráč #76 Kryštof Malina družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
38:10 Rozhodčí opět zvedají ruce, výhoda pro Otrokovice.
36:01 Hraje se opravdu ze strany na stranu.
34:35 Domácí hrají v plném počtu.
33:44 Otrokovice zatím nevyslaly žádnou nebezpečnou střelu.
32:35 Vyloučen hráč #71 Ivo Dohnal družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
31:54 Rozhodčí zvedají ruku, výhoda pro Otrokovice.
30:53 Malajka prozkoušel Majricha, ten to však zvládl.
30:09 Nyní nudnější chvilka, kdy Ostrava držela míček na své polovině.
28:32 Otrokovice drží míček ve svém obranném pásmu.
26:52 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #16 Lukáš Herblich (4:2)
26:22 Hra začíná být velmi přiostřená.
24:04 Domácí se dostali na koně a zasypávají Majricha střelami.
23:44 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:2)
23:17 Hosté mají rozehrávku z rohu, ale nedovedli ji využít ve svůj prospěch.
21:52 Ostrava obléhá útočnou polovinu.
20:19 Na míčku Otrokovice.
20:00 Střely v 1. třetině: 6 - 8
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:29 Herblich to zkouší bekhendem, ale marně.
17:50 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #74 Lukáš Kvapil, asistoval #88 František Vykopal (2:2)
17:50 A Otrokovice využívají přesilovku.
16:49 Vyloučen hráč #16 Lukáš Herblich družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
16:20 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #32 Marcel Jakubec, asistoval #71 Ivo Dohnal (2:1)
15:18 Zatím je zápas velmi vyrovnaný, uvidíme, co nám ještě přinese.
14:02 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #71 Ivo Dohnal, asistoval #32 Marcel Jakubec (1:1)
13:11 Otrokovice bojují o míček za Binderovou bránou.
11:39 Hraje se nahoru dolů.
09:35 Domácí drží míček na svých hokejkách, ale nemohou se dostat k dobré střele, který by mohla změnit skóre.
08:01 Zimmer zastavil rozjetého Nehilu a eliminuje tak nebezpečí.
06:39 Nyní se dostala Ostrava pod tlak, šlo pár střel na Bindera, ale žádná neskončila za jeho zády.
05:03 Domácí drží hosty pod tlakem, avšak nic z toho.
03:12 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #82 Petr Pšenčík (0:1)
02:33 Jakubec zkusil střelu, ale míček končí pouze v bloku.
01:47 Malina předvedl zajímavý únik, ale gólovou přihrávku na Klimschu zachytil obránce Panthers.
01:07 Hraje se zatím spíše na polovině hostů.
00:01 Uvodní buly pro domácí tým.