• 60 59:59
    8:10
    ()

SK Jihlava - FBK Atlas Blansko 8:10
branky: 6. Vít Jirků, 22. Jan Horský, 28. Michal Strejček, 30. Ondřej Vyskočil, 40. Vít Jirků, 45. Ondřej Vyskočil, 47. Ondřej Vyskočil, 60. Michal Strejček - 1. Vojtěch Fedra, 12. Vojtěch Fedra, 23. Vojtěch Fedra, 25. Petr Musil, 30. Jiří Kroutil, 34. Vojtěch Fedra, 40. Vojtěch Fedra, 47. Lukáš Kučera, 56. Lukáš Kučera, 60. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:5; využití: 2:0; diváků: 34; zásahy brankářů: David Navrkal 39 - David Tenora 32; po třetinách: 1:2, 4:5, 3:3
59:59 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra bez asistence (8:10)
59:59 Komentář trenéra domácích Komendy: Na první zápas dost aktivní hra a nedokázali si pohlídat věci na co se připravovali. Děkujeme soupeři
59:59 Střely v 3. třetině domácí x hosté 11:13
59:17 GÓL SK Jihlava! 8:9
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Michal Strejček, asistoval #88 Jan Beránek (8:9)
59:12 Timeout FBK Atlas Blansko
59:10 12 se netrefila do úplně prázdné brány
58:58 Jihlava hraje v šesti
58:27 Timeout SK Jihlava
57:59 V přesilové hře se Jihlavě zatím daří doufejme že to skončí brankou.
56:47 Vyloučen hráč #32 František Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
55:40 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:9
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (7:9)
55:37 Bača končí po souboji na zemi
53:52 Barimov si také hraje na fotbalistu
53:00 Beránek Jan střílí tyč .
51:43 Ondra Vyskočil si před bránou zahrál na fotbalistu
47:20 Jihlava dostává Blansko pod tlak .
46:25 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:8
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #66 Jan Charvát (7:8)
46:07 GÓL SK Jihlava! 7:7
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil bez asistence (7:7)
44:24 GÓL SK Jihlava! 6:7
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil bez asistence (6:7)
44:20 Jihlava skvěle zablokovala protiútok.
43:13 Vít Zápotočný střílí z první ale jeho střelu v poslední chvíli zachytil brankář rukama.
41:51 Bari předvedl nejrychlejší sprint v jeho životě.
41:19 Krásná akce Jihlavy končí špatnou přihrávkou
39:59 Střely po 2. třetině domácí x hosté 14:19
39:58 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #20 Daniel Žilka (5:7)
39:40 GÓL SK Jihlava! 5:6
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #20 Vít Jirků, asistoval #88 Jan Beránek (5:6)
38:40 Navrkalovi se vrátila opravená helma od Štěpána Vyskočila ,, snad mu vydrží do konce.
35:45 Navrkal přišel asi o helmu :((
34:21 Bari končí v mantinelech
33:15 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #66 Jan Charvát (4:6)
31:30 Hostí si právě přihrály zbytečnou přihrávku , kterou se připravili o další branku .
29:40 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #44 Jiří Kroutil, asistoval #5 Šimon Borek (4:5)
29:40 Bača málem zabil protihráče .Nojo Jihlava
29:08 GÓL SK Jihlava! 4:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil bez asistence (4:4)
27:58 Výborná střela Blažíčka je však zblokována .
27:02 GÓL SK Jihlava! 3:4
25:54 Vyloučen hráč #51 Ondřej Sedlák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
25:24 Beránkova akce končí tečí brankáře
24:25 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #24 Petr Musil, asistoval #51 Ondřej Sedlák (2:4)
23:10 Bari se nasral.
22:25 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (2:3)
21:06 GÓL SK Jihlava! 2:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #6 Miroslav Daněk (2:2)
21:06 Skvělá šibenice Horského Honzy .
20:01 A začíná nám 2. třetina, doufejme že domácí dorovnají.
19:59 Střely po 1. třetině domácí x hostí 15:16
18:34 Navrkal si připisuje další zákrok.
13:10 Hráč hostí s číslem 19 přestřeluje bránu
12:26 Horský bohužel trefuje střelbu z první do brankáře .
11:12 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:2
10:56 Vyskočil O. zkouší střelu bekendem , ale marně.
09:55 Zatím se Jihlavě daří více na tičky .
09:00 Chyběl maličký kousek a střela Vyskočila O. by padla do brány .
07:29 Vyloučen hráč #66 Jan Charvát družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:40 Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
06:29 Šmarda předvádí obdivuhodný výkon
05:26 GÓL SK Jihlava! 1:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #20 Vít Jirků, asistoval #45 Michal Beránek (1:1)
04:55 Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za držení
03:20 Horskému právě sjel míček z čepele ,ale naštěstí ho zpátky vybojoval .
02:00 Beránkova J. první akce na hřišti nekončí brankou .
00:57 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #1 David Tenora (0:1)
00:00 Dámy a pánové vítám vás u 1. kola divize mužů