6:3
    Martin VACEK
    (Perek)

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:3
branky: 4. Šimon Perek, 28. Jan Gucko, 41. Marek Fučík, 44. David Caha, 58. Ondřej Havelka, 60. Martin Vacek - 1. Lukáš Trojáček, 46. Daniel Hrůza, 52. Adam Černý; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:6 + Jan Keyzlar OS; využití: 2:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 33 - Miloš Kahoun 15; po třetinách: 1:1, 1:0, 4:2
59:59 Komentář vedoucího hostů Marka Fučíka: Jsme rádi za 3 body, které jsme potřebovali a od začátku jsme si šli za výhrou. Díky mým spoluhráčům, kteří dokázali opět udržet nervy na uzdě po několika faulech soupeře. Tři obdržené góly jsou super výsledkem hry do obrany. Děkujeme za zápas.
59:59 Komentář trenéra hostů Jaromíra Hrůzy: Nic, jdeme dál, na příští zápas budeme silnější. Děkuji svým hráčům, soupeři a divákům.
59:59 Komentář trenéra hostů Jaromíra Hrůzy: Utkání plné velmi sporných momentů, jež vyeskalovaly v emoce, které jsme ve svých hlavách nezvládli a soupeři tím cestu dost ulehčili. Příliš velké množství oslabení, díky kterým se už zápas hodně těžce převracel. Přestože jsme byli na dosah vyrovnání a některé šance neproměnili, tak už nám chyběly síly, které jsme nechali v bránění.
59:59 Střely poslední třetiny Štíři 4 Milevsko 7
59:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #60 Martin Vacek, asistoval #10 Šimon Perek (6:3)
59:00 Probíhá nám poslední minuta třetí třetiny.
58:35 Hostí zase s brankářem
57:39 Hostí odvolali golmana a hrajou v 6.
57:21 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #96 Jakub Vojáček (5:3)
57:21 Ondřej Havelka umisťuje pátou branku domácích hezky pod dřevno.
56:59 Marek Fučík mohl mohl dát další branku,ale minuje branku
56:43 Lukáš Bicek dneska předvádí tu nejlepší fotmu.
53:48 Utkání je vyrovnané,oba celky chtějí tento duel vyhrát
51:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #91 Patrik Plocha (4:3)
51:28 Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
49:00 Utkání sleduje tady v hale 29 diváků,děkujeme.
48:06 Domácí v plném počtu
46:06 Vyloučen hráč #27 Josef Čížek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za blokování florbalky
45:22 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #92 Jan Loskot (4:2)
43:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha bez asistence (4:1)
40:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #29 Marek Fučík, asistoval #24 Ondřej Havelka (3:1)
40:21 Štíři navyšují brankový náskok,po krasné přihrávce Ondřeje Havelky se trefuje Marek Fučík.
39:59 Střely druhé třetiny Štíři 11 Milevsko 8
39:27 Vyloučen hráč #6 David Kolář družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:09 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
36:09 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest
36:09 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:00 Ondřej Havelka vyběhl z trestné lavice a hned se dostal do příležitosti vstřelit branku,ale trefuje brankáře.
28:52 Vyloučen hráč #24 Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
27:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #22 Jan Gucko, asistoval #24 Ondřej Havelka (2:1)
27:19 Štíři využivají přesilovku .
27:19 Štíři zamykají Milevsko na jejich polovině a nedají jim ani chvíli oddychnout.
26:08 Vyloučen hráč #17 Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
25:23 Krásná kombinace Bíca-Caha,bohužel Caha trefuje hráče.
24:57 Hra se přemisťuje z jedné strany na druhou.
20:30 Domácí mají přesilovku a mačkají Milevsko u svý brány
19:59 Střely první třetiny Štíři 6 Milevsko 9
19:54 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:05 Probíhá nám poslední minuta první třetiny.
18:30 Začínájí nám tu tak trošku menší potyčky,ale rozhodčí mají vše pod kontrolou.
14:55 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #72 David Caha.
13:49 Krásná souhra:Gucko,který přihrál na Fučíka,ale ten bohužel minul bránu.
12:18 Na Bicka se řítil nebezpečný útok Milevska a tím podržel svůj tým.
08:49 Ondřej Havelka trefuje pouze tyčku.Stav utkání se nemění.
06:21 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání
06:21 Máme tu první vyloučení.Trest si odpykává hráč hostí David Staněk.
05:45 Opět Martin Vacek se pokusil ohrozit branku,bohužel trefil brankáře do helmy.
04:30 Lukáš Bicek podržel svůj tým,chytl jedovatou střelu a následně dorážku chytl Robin Podlaha do stehna.
03:45 Martin Vacek předvedl otočku a pokusil se ohrozit branku hostů,gólman Milevska vyráží.
03:09 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #72 David Caha (1:1)
03:09 Máme tu vyrovnávající gól.Gól domácích střílí Šimon Perek.
02:35 Ondřej Havelka ze Štírů mohl vyrovnat,ale útočník Milevska mu tu šanci vstřelit gól překazil.
01:34 Milevsko mohlo přidat další gól,ale Lukáš Tinavský celou akci zneškodnil.
00:33 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #17 Matěj Stráňka (0:1)
00:33 První branku utkání přidává tým hostí.
00:00 Dobré poledne,vítám Vás u online přenosu 4.kola Divize C,kde se utají tým domácích FBC Štíři České Budějovice a tým hostí FBC Došwich Milevsko.Přeji Vám užasnou podívanou a zábavu.