6:5
    Martina KAŠPÁRKOVÁ
    (Houšková)

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:5
branky: 8. Barbora Martínková, 10. Aneta Burianová, 15. Kristýna Urbanová, 25. Lída Chovancová, 28. Eliška Nová, 33. Lída Chovancová - 15. Kateřina Radostová, 20. Lucie Zemanová, 56. Barbora Houšková, 56. Lucie Zemanová, 57. Martina Kašpárková; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Lucie Špačková 12 - Kateřina Pokorná 52; po třetinách: 3:2, 3:0, 0:3
60:02 Komentář trenéra domácích pana Jiřího Kefurta: Máme radost z prvních bodů, které jsme získali v první lize, ale pořád je naše proměňování šancí zoufalé. Sebevědomí a jistota v koncovce nám opravdu hodně chybí a musíme na ní pracovat. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout výkon rozhodčích, kteří zvládli celý zápas s klidem, rozvahou, přístupem odpovídajícím významu soutěze a hlavně bez prosazování si vlastního ega. Děkuji
60:01 Komentář trenéra Sparty pana Tomáše Kozlíka: Prozatím máme v zápasech velké výkyvy, ale víme, na čem musíme pracovat. Pozitivní je, že jsme zápas od zápasu, trénink od tréninku, lepší a lepší. Jedeme dál.
59:59 Střely ve třetí třetině 17:4
59:59 Bylo to drama přátelé.
59:00 Poslední minuta.
58:14 Pokorná zasáhla v šanci proti Fricové
56:22 Timeout BLACK ANGELS
56:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #33 Martina Kašpárková, asistoval #9 Barbora Houšková (6:5)
56:22 Další gól v domácí síti
55:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #17 Kristýna Karásková (6:4)
55:59 Další gól v síti Špačkové.
55:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Barbora Houšková bez asistence (6:3)
55:28 Sparta s protiútoku snižuje.
54:20 Fricová skvěle zachytila na polovině hřiště, ale nedokázala přihrát Staňkové.
52:13 Nová skvěle sebrala Spartě šanci.
51:00 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
51:00 Hosté si vyžádali timeout
50:34 Anet Burianová bohužel opět jen do golmanky
43:14 Třetí třetina je zatím vyrovnaná.
41:47 Přesilovka bez vážnějšího ohrožení soupeřovi branky.
40:00 Vyloučen hráč #99 Natálie Jirková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
39:59 Střely ve druhé třetině 23:6
39:02 Staňková v šanci mimo
38:47 Denisa Vajdlová v poslední chvíli odehrála míček před hráčkou BA
38:07 Špačková výborně zachránila svůj tým.
35:26 Black Angels jsou momentálně aktivnější.
34:13 Střela Januškové končí mimo branku
32:59 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #57 Lída Chovancová, asistoval #17 Anna Staňková (6:2)
32:05 Střelu Januškové vyrazila helmou Pokorná a Martínková v dorážce bohužel pro domácí pro máchla
30:20 Anička Stanková nedokázala zakončit šanci, kterou jí připravila Fricová.
29:13 Střela Buriánové zblokována.
29:01 Přihrávka Houškové jen do náručí brankářky BA.
28:25 Střela Martínkové mimo branku.
27:17 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #13 Eliška Nová bez asistence (5:2)
26:51 Po střele Svobodové zazvonila tyčka.
25:55 Hra BA se velmi zhoršila o proti první třetině a Sparta má navrch
24:45 hosté hrají v plném počtu.
24:42 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #57 Lída Chovancová, asistoval #43 Adriana Fricová (4:2)
24:30 Přesilovka BA žalostná
22:44 Vyloučen hráč #35 Kateřina Radostová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní buly pro tým BA
19:59 Střely v první třetině 18:7
19:03 Probíhá poslední minuta první třetiny.
19:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #8 Kateřina Pokorná (3:2)
17:40 Vyloučen hráč #18 Kristýna Urbanová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
16:00 Verča Rožnovjaková se vážně zranila.
14:27 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Kristýna Urbanová bez asistence (3:1)
14:27 Skákavý balonek propadl za Pokornou
14:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #35 Kateřina Radostová, asistoval #94 Karolína Chvátalová (2:1)
10:00 Vajdlová v šanci mimo branku BA
09:00 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Aneta Burianová, asistoval #71 Ester Janušková (2:0)
07:00 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Barbora Martínková, asistoval #71 Ester Janušková (1:0)
05:00 Martínková těsně vedle branky Pokorné
04:00 Utkání je vyrovnané
02:44 Blaci jsou nyní lepší
02:00 Staňková jen do gólmanky Sparty
00:01 První buly vyhrála Sparta