• 60 59:58

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Liberec 2:7
branky: 44. Viktor Kopecký, 47. Vojtěch Klápa - 2. Prokop Ferdan, 4. Vojtěch Wiener, 5. Jan Baudisch, 13. Jan Světlík, 20. Jan Šoltys, 23. Prokop Ferdan, 42. Radek Valeš; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Petr Musil 20 - Petr Chlad 12; po třetinách: 0:5, 0:1, 2:1
60:00 Střely po třetí třetině Vinohrady: 11, Liberec: 7. Celkem Vinohrady: 14, Liberec: 27
59:58 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #73 Vojtěch Wiener.
59:58 Trestné střílení, které prováděl Wiener zakončil mimo bránu.
59:00 Rozehrává Liberec a brankář domácích opět bráně.
57:38 Domácí to pořád zkouší v šesti, ale nedaří se jim připravit akci na střelu.
56:07 Musil na střídačce a domácí to zkouší v šesti.
55:11 Timeout FBC Liberec
55:07 Brankář domácích Musil vytahuje jeden skvělý zákrok za druhým.
51:01 Skvělým zákrokem brankář Musil zachytil střelu hostí.
50:56 Vyloučen hráč #28 Jan Fiala družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
50:56 Hra je teď nahoru dolu, zběsilá hra vyústila k vyloučení Fiali na 2 minuty.
47:50 Vinohrady se probudily a začaly hrát.
46:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Vojtěch Klápa, asistoval #84 Ivan Pergler (2:7)
46:43 Po rozehrávce z rohu se prosazuje Klápa.
45:24 Valeš pálí ze středu hřiště mimo bránu.
43:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký bez asistence (1:7)
43:15 Konečně se prosazuje i tým domácích a snižuje náskok na 1:7.
41:14 GÓL FBC Liberec! 0:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #5 Jakub Kopecký (0:7)
41:14 Nesťatný sedmý gol, na který si brankář Musil sáhl.
41:01 Domácí celek nevyužil přesilovou hru, Liberec je opět v pěti.
40:01 Třetí třetina pokračuje přesilovkou Vinohrad.
40:00 Střely po druhé třetině Vinohrady: 2, Liberec: 8.
39:59 Toto utkání steduje 60 diváků.
39:37 Většina střel v přesilové hře je do bloků.
38:41 Vyloučen hráč #65 Daniel Martínek družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
37:46 Výhodná rozehrávka Liberce ve velkém brankovišti, ale golem nekončí.
34:05 Vinohradům se dnes vůbec nedaří, většina střel míří mimo bránu, rozehrávky jsou nepřesné, velkou část osobních soubojů vyhrává Liberec.
33:05 Švejda sám v uniku na golmana, trefuje pouze rameno Chlada a míček míří mimo hriště.
30:55 Hra je teď nahoru dolu.
30:05 Procházkova střela míří do boční síťky.
29:32 Baudischova střela letí vysoko nad bránu.
28:01 Do šance ve velkém brankovišti se dostal Klápa avškak pozorný brankář Liberce doražku chytá.
25:01 Gold zachytává rozehrávku domácích a postupuje dopředu, balon končí v souboji v rohu hřiště. Liberec dobře dostupuje a nenechává moc prostoru.
22:13 GÓL FBC Liberec! 0:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #27 Filip Smutný (0:6)
21:02 Vyloučen hráč #77 Daniel Cabejšek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
21:02 Hned na úvod třetiny tady máme oslabení domácího celku. Liberec si tuto výhodu a možnost návýšení skoré nenechal ujít a po minutě přesilové hry, střílí šestou branku.
20:00 Střely po první třetině: Sokol Královské Vinohrady: 1 a Liberec: 12
19:58 Hosté jsou daleko přesnější v zakončení.
19:56 GÓL FBC Liberec! 0:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #28 Šimon Stránský (0:5)
17:50 Nepovedená rozehrávka domácích a brankář Musil skvělým zákrokem podržel tým.
12:54 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
12:54 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #22 Patrik Rozkovec (0:4)
10:16 Hra se odehrává spíše na polovině domacích a tempo hry udává Liberec, který je většinu času na balonu.
08:18 Povedená akce domácích, kterou nepřesně zakončuje Pracházka.
07:34 Nebezpečnou střelu Klápy od mantinelu chytá brankář hostí.
04:36 Liberec do utkání nastoupil sebevědoměji a rozhodně si přijel do Prahy pro tři body.
04:33 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #90 Jan Světlík (0:3)
04:33 Hosté se rychle ujímají tří brankového vedení, pro domácí je to velice nepříznivý začátek zápasu.
03:35 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #55 Prokop Ferdan (0:2)
03:05 Hra je přerušena a na zemi se po tvrdém souboji ocitá Kopecký.
01:15 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #9 Radek Valeš (0:1)
01:15 Hned na úvod se prosazují hosté, po důrazném napadaní.
00:01 Úvodní vhazování vyhrává Liberec a na míčku je Pařízek.
00:00 Hezké nedělní odpoledne, je před námi druhé domácí utkání. Sokol Královké Vinohrady hostí Liberec a pokusí v tomto zápase uhrát první body v lize.