(Hájek)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:1
branky: 16. Štěpán Čuda, 17. Ivan Pergler, 40. Viktor Kopecký, 44. Jan Procházka, 45. Jan Procházka, 47. Jan Fiala, 52. Vojtěch Klápa, 57. Lukáš Gregor - 28. Ondřej Kopič; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:6; využití: 3:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Karel Šantora 17 - Ivan Ponomarev 18; po třetinách: 2:0, 1:1, 5:0
60:00 Pozápasové rozhovory trenérů obou družstev (David Bouša, David Derka) a nejlepších hráčů utkání (Jan Fiala, Ondřej Kopič): https://www.youtube.com/watch?v=NmfzbciYry0
59:59 Střely po třetí třetině Vinohrady:7, Česká Lípa: 8.  Střely celkem Vinohrady: 25, Česká Lípa:18.
59:58 Sokol Královské Vinohrady poprvé v této sezoně vyhrávají a odnáší si cenné tři body.
59:01 Obětavý blok Štěpana Čudy, který zaklekl do střely a zachránil tak jasný gol do odkryté brány.
58:12 Dnešní utkání sleduje 87, děkujeme.
56:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #32 Pavel Hájek (8:1)
53:16 Pod tlakem dosavadního vývoje utkání je tým hostí frustrován a fauluje.
53:08 Vyloučen hráč #66 Daniel Štěrba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
51:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Vojtěch Klápa, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (7:1)
51:31 Nádherný gol pod horní tyčku umisťuje Vojtěch Klápa a posunuje tak Vinohrady do 6 brankového rozdílu.
49:50 Domácí tým neproměnuje přesilovku a ještě bude muset zlepšit hru 5 na 3.
49:45 Vyloučen hráč #9 Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za opakované přestupky
49:32 Hra se přiostřuje.
48:36 Vyloučen hráč #21 Albert Kouba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
46:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Jan Fiala bez asistence (6:1)
45:01 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou
44:32 Poslední obdržený gol  donutil Českou Lípu si vzít time-out, hra se nevyvíjí podle představ hostujících trenerů.
44:31 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
44:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka, asistoval #28 Jan Fiala (5:1)
44:31 Také to domácí potvrzují dalšími dvěma brankami.
43:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
43:01 Domací tým si bude chtít pohlídat utkaní a odnést si cenné tři body do tabulky.
39:59 Střely v druhé třetině Vinohrady: 10, Česká Lípa: 5.
39:58 Druhá přesilová hra domácího týmu, kterou rychle využívá po přesné krosové nahrávce Kopecký.
39:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #28 Jan Fiala (3:1)
38:48 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
37:45 Procházka se natlačil před bránu, střelu zachytil hostující golman.
35:41 Nádherný freestyle, který předvedl domácí útočník Klápa, bohužel zazvonila jen tyčka.
33:02 Domácí tým je lehce rozhozený obdrženou brankou, z toho pramení nepřesné rozehrávky a zbytečné ztráty balonů na polovině hřiště.
31:06 Je za námi první přesilovka zápasu, domácímu týmu se nepodařilo využít této výhody a skore tak zůstává 2:1.
29:06 Vyloučen hráč #27 Jakub Karel družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:06 Karel si nepohlídal dostatečný odstup od rozehrávky domácích a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
27:28 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #27 Jakub Karel (2:1)
27:28 Odložené vyloučení, které využívá Česká Lípa a snižuje na 2:1.
25:20 Česká Lípa se tlačí do zakončení, ale trefují pouze bloky domácích hráčů, kteří jsou v tomto zápase do obrany velice zodpovědní.
21:30 Na balonu domácí v klidné rozehrávce, nikam se neženou.
20:01 I druhé úvodní buly jde na stranu hostujícího týmu.
19:59 Střely na branku Sokol Královské Vinohrady: 7, Česká Lípa: 5
19:24 V této třetině jsou aktivnější domácí a taky tomu odpovídá stav utkání.
16:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #17 Viktor Kopecký (2:0)
16:16 Skvělý konec první třetiny, další gol přidavá Pergler a navyšuje skore na 2:0, tento zápás si domácí rozehráli dobře.
15:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #47 Štěpán Čuda, asistoval #28 Jan Fiala (1:0)
15:44 První gol utkání, prosazuje se domácí obránce Štěpán Čuda a posouvá tak poprvé v této sezoně Vinohrady do vedení zápasu 1:0.
14:12 Další tvrdý souboj v rohu hřiště, oba týmy jdou do osobních soubojů naplno.
12:37 Tvrdý souboj v rohu hřiště ze kterého se těžko zvedá Krajcigr.
11:06 Golová sitiace domácích, Kopecký míjí balon před odkrytou bránou.
09:34 Procházka střílí do bloku.
07:56 Kopecký v úniku na bránu nahrává Klápovi a ten posunuje na Hartmana, Hartman střílí mimo bránu, hezká akce domácách.
04:45 Stadartní situace ze které stříli Kopecký, avšak jen do hrudi brankáře Ponomareva.
03:20 Rozehrávka před brankou domácích, Slaný trefuje pouze blok.
03:10 Střela Tichého z poloviny hriště sražená za bránu a sražený balonek Šantora sbírá a vyhazuje dopředu.
00:01 Úvodní vhazování vyhrává Česká Lípa a na balonu je Novotný.
00:00 Dobré sobotní odpolendne, je před námi čtvreté domácí utkání. Domácí tým Sokol Královké Vinohrady se pokusí přerusit sérii proher a zíkat první body do tabulky.