• 60 59:14

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

ACEMA Sparta Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady 13:1
branky: 12. Josef Juha, 14. Matěj Čermák, 15. Josef Juha, 19. Robert Košir, 24. Mikuláš Krbec, 28. Matěj Čermák, 31. Josef Juha, 36. Radim Křenek, 41. Mikuláš Krbec, 43. Mikuláš Krbec, 45. Jakub Kolstrunk, 53. Milan Garčar, 57. Matěj Pruner - 2. Viktor Kopecký; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 194; zásahy brankářů: Martin Beneš 15 - Karel Šantora 4, Petr Musil 12; po třetinách: 4:1, 4:0, 5:0
60:00 Střely celkem: ACEMA Sparta Praha- 29, TJ Sokol Královské Vinohrady- 16.
60:00 Střely po třetí třetině: ACEMA Sparta Praha- 12, TJ Sokol Královské Vinohrady- 5. Rozhovor po utkání s hlavními trenéry  Rozhovor po utkání s hráči zápasu
59:50 V posledních vteřinách je na balónku Sparta.
59:14 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #17 Viktor Kopecký.
59:13 Beneš na zemi položený odráží balónek svou dlaní.
58:59 Závěrečnou střelu Beneš chytá.
58:50 Hostí na balónku a v útoku.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:04 GÓL ACEMA Sparta Praha! 13:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #95 Matěj Pruner, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (13:1)
55:09 Standartní situaci před bránou hostí ubránili.
52:42 GÓL ACEMA Sparta Praha! 12:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #14 Marek Zouzal (12:1)
52:41 Garčarova střela projíždí pod golmanovou nohu a nepostřežen jede přímo od brány.
51:28 Máca svou hokejkou odráží Ujhelyiho střelu.
49:58 Kopecký běží na bránu, ale střela se zastavila o obranu Sparty.
47:49 Golman odráží sparťanskou střelu svým tělem a předává míček spoluhráčům.
47:23 Hra začíná být agresivnější.
45:35 Švejdovu střelu odráží golman tělem.
44:50 GÓL ACEMA Sparta Praha! 11:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #95 Matěj Pruner (11:1)
44:49 Prudká Kolstrunkova střela hýbe sítí.
43:51 Vinohrady na balónku.
42:26 GÓL ACEMA Sparta Praha! 10:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (10:1)
42:25 Krbec střílí desátou.
41:18 Oba týmy hrají v plném počtu.
40:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:1
40:53 Domácí i přes oslabení na míčku.
40:29 Pokračuje sparťanské oslabení.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrály Vinohrady.
40:00 Střely po první třetině: ACEMA Sparta Praha- 11, TJ Sokol Královské Vinohrady- 3.
39:15 Hostí zavírají Spartu na jejich polovině a hledají možnost ke střele.
39:11 Vyloučen hráč #21 Kristián Kozák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
39:09 Ruka rozhodčí vztyčena ve prospěch Vinohrad.
38:14 Hostí jdou rychlými nahrávkami do útoku, ale závěrečnou střeu zastavila obrana tělem.
37:44 Nahrávka z otočky se domácím vydařila, ale střelec ji nečekal, tudíž míček končí mimo bránu.
37:03 Střela domácích se odráží od hole vinohradské obrany.
35:44 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #89 Mikuláš Krbec (8:1)
35:13 Domácí zavírají Vinohrady na jejich polovině a nahrávkmai hledají možnost ke střele.
35:08 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou
35:00 Dnešní utkání sleduje 194 diváků. Děkujeme.
34:24 Špatná nahrávka dává míček hostím.
33:21 Zmatky před bránou hostí končí odraženým balónkem na domácí polovinu.
32:16 Nahrávka na volného Stuchlíka a následná střela se hostím nevydařila.
31:08 Pažákovi sjel při nátahu míček z čepele.
30:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #6 Dominik Bartoš (7:1)
30:36 Nahrávka na druhou a dorážka v úrovni lýtek zvyšuje.
29:05 Kolstrunk střílí, ale míček letí mimo bránu.
27:05 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #89 Mikuláš Krbec (6:1)
27:05 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Petr Musil družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
27:04 Nahrávka na druhou a Čermákova střela z první zvyšují
25:03 Krásný zákrok Beneše.
23:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #29 Radim Křenek (5:1)
23:24 Krbec střílí pátou.
22:07 Kolstrunkovu prudkou střelu golman chytá.
21:05 Domácí jdou do útoku, avšak na útočné olovině jim hostí míček berou.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrály Vinohrady.
19:40 Hostí jdou do útoku ale nahrávka na střed se jim nevydařila.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:20 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #21 Kristián Kozák (4:1)
18:03 Švejda běží sám na bránu, ale golman si vyjíždí a nenechává míček projít
16:56 Střela ze standartní situace letí mimo domácí bránu a předává míček Spartě.
14:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #14 Marek Zouzal (3:1)
13:58 Míček projíždí pod Benešovou nohou a těsně míjí bránu.
13:14 Dorážka do vlastní brány skáče golmanovi přes ruku a hýbe sítí.
13:13 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (2:1)
11:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
11:47 Juhova prudká střela z první vyrovnává.
11:35 Domácí na útočné polovině s míčkem na čepeli.
09:58 Fiala odráží střelu Sparty a posílá míček do útoku na své spoluhráče.
09:30 Prunnerova prudká střela ze zátahu míjí bránu.
08:58 Nepovedená přihrávka končí za mantinelem a na balónku jsou Vinohrady.
08:28 Střela se domácím nevydařila, ale míček zpět od hostí vybojovali.
06:45 Vinohrady jdou do útoku, avšak domácí je nenechávají vystřelit.
04:00 Domácí se díky dlouhému výhozu golmana dostávají na útočnou polovinu a zavírají protihráče.
01:40 Driblingem si Kopecký položil golmana a míček přes něj hází přímo do brány.
01:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký z trestného střílení (0:1)
01:39 Vinohrady jdou do útoku a domácí jim brání, avšak zákrok byl nečistý, tudíž se pojede trestné střílení na sparťanskou bránu.
00:53 Domácí se drží na míčku, ale hostí jim nedávají možnost k útoku.
00:01 Úvodní buly vyhrála Sparta.