• 58 57:34
    2
    Lukáš KONVALINA

Florbal Sokolov - Sokol Rudná 5:9
branky: 11. Patrik Soukup, 22. Štěpán Mosler, 26. Jan Hlavsa, 26. Patrik Soukup, 56. Jan Cabal - 9. Jan Karásek, 12. Jan Josef Brychta, 17. Ondřej Šantora, 21. Jan Karásek, 24. Jan Josef Brychta, 25. Michal Honek, 31. Adam Pivoňka, 40. Adam Pivoňka, 52. Lukáš Kepka; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 7 + Stanislav Hykš OS:8 + Adam Pivoňka 5 + Jan Karásek OS; využití: 1:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 27 - Hugo Kalina 13; po třetinách: 1:3, 3:5, 1:1
60:00 Komentář domácích Stejskal Jakub (Trenér): Odporný zápas z obou stran, s dobrým koncem pro hosty.
60:00 Komentář hostů Beran Lukáš (Vedoucí): Dnes jsme sledovali spíše urputný boj než pohlednou hru. Zápas měl spoustu emocí na obou stranách. Abyť ne. Sokolov hrál o naději na udržení se v soutěži, my o jistotu play-off. Kvalita byla nakonec více na naší straně a dokázali jsme přidat do sbírky další velmi důležité vítězství z horké půdy soupeře. Sokolovu děkujeme za jejich předvedenou hru a všem fanouškům za podporu. Doufám, že si našli nějaké aspekty hry, které se jim líbily. A hurá na zítřejší šlágr na závěr základní části.
60:00 Střely ve 3. části: 5:13
57:34 Vyloučen hráč #2 Lukáš Konvalina družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře
55:32 Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování
55:32 Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov - osobní trest
55:12 GÓL Florbal Sokolov! 5:9
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #33 Jan Cabal, asistoval #99 Petr Kleiner (5:9)
53:56 Vyloučen hráč #17 Tomáš Bubeník družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
53:56 Vyloučen hráč #87 Matěj Lubenský družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
51:10 GÓL Sokol Rudná! 4:9
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (4:9)
48:21 Vyloučen hráč #87 Matěj Lubenský družstva Sokol Rudná na 2 minuty za blokování florbalky
46:30 Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování
46:30 Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná - osobní trest
45:26 Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 6:13
39:19 GÓL Sokol Rudná! 4:8
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #7 Marek Hluchý (4:8)
37:37 Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
30:35 GÓL Sokol Rudná! 4:7
30:20 Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře
29:03 Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:18 Vyloučen hráč #81 Štěpán Hanzl družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
25:32 GÓL Florbal Sokolov! 4:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #21 Jakub Stejskal (4:6)
25:08 GÓL Florbal Sokolov! 3:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #99 Petr Kleiner (3:6)
24:16 GÓL Sokol Rudná! 2:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #18 Michal Honek, asistoval #31 Jan Karásek (2:6)
23:54 Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za držení
23:54 Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 5 minuty za hrubost
23:13 GÓL Sokol Rudná! 2:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta bez asistence (2:5)
21:46 GÓL Florbal Sokolov! 2:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #30 Jan Šafránek (2:4)
20:31 GÓL Sokol Rudná! 1:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #98 Jan Josef Brychta (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 7:10
18:18 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:19 GÓL Sokol Rudná! 1:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #7 Marek Hluchý (1:3)
15:10 Vyloučen hráč #66 Ondřej Heimerle družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra na zemi
11:24 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #27 Jaroslav Janoušek.
11:02 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #26 Martin Špaček (1:2)
10:41 GÓL Florbal Sokolov! 1:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #64 Petr Hoch (1:1)
08:05 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #7 Marek Hluchý (0:1)