• 59 58:28
    8:9
    (Linka)

Florbal Chomutov B U21 - TJ Lokomotiva Louny-STARNET 8:9
branky: 19. Daniel Kučera, 19. Matyáš Rauscher, 30. Matyáš Müller, 31. Tomáš Zelinka, 33. Martin Peksa, 34. Marek Macura, 44. Martin Peksa, 53. Jan Šamaj - 2. Jiří Turek, 17. Martin Čonka, 24. Aleš Linka, 35. Martin Čonka, 37. Lukáš Láník, 42. Michal Paseka, 53. Lukáš Láník, 54. Aleš Linka, 59. Michal Paseka; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jakub Fiala 19 - Václav Frajt 26; po třetinách: 2:2, 4:3, 2:4
60:00 Komentář hostů Frajt Václav (Trenér): Zápas hodnotím na dvě poloviny, první polovinu zápasu lepší Chomutov, jak v držení míčku, tak neskutečným počtem přečíslení. Druhou polovinu, jsme konečně zapracovali na přechodu do útoku a vyúžívání našich šancí. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům a přejeme hezké svátky. Zdravíme maroda Lindrose! Forza Louny!
60:00 Komentář domácích Husák Daniel (Asistent trenéra): Dnes jsme nevyužili svých šancí, drželi jsme hru. Škoda vyrovnávajícího gólu sekundu po konci. Děkujeme soupeři za zápas, rozhodčím a divákům, přejeme krásné svátky všem příznivcům týmu U21.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:59 Po zaznění sirény míček skončil v hostující brance, ale pro domácí bohužel již pozdě.
59:58 Možná poslední možnost pro domácí o vyrovnání.
59:25 Domácí tým je na míčku a snaží se usadit na útočné polovině.
58:47 Domácí hrají bez brankaře.
58:28 Timeout Florbal Chomutov B U21
58:28 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 8:9
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #10 Michal Paseka, asistoval #12 Aleš Linka (8:9)
57:35 Během hry 4 na 4 se na hřišti nic zajímavého nestalo.
55:32 Vyloučen hráč #25 Pavel Petrok družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nesportovní chování
55:32 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za držení
55:32 Oba týmy teď budou hrát ve čtyřech.
54:13 Oba týmy jsou v dnešním zápase rozhodnuti vyhrát.
53:11 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 8:8
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #8 Martin Čonka (8:8)
53:11 Stálá rychlost, gól za gólem.
52:50 GÓL Florbal Chomutov B U21! 8:7
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #20 Jan Šamaj, asistoval #89 Petr Švehla (8:7)
52:39 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 7:7
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #17 Lukáš Láník, asistoval #34 Josef Helšus (7:7)
50:59 Nevhodná ztráta míčku u domácího týmu.
49:31 Hosté si mezi sebou dávají rychlé přihrávky, aby mohli rychle zakončit.
48:59 Domácí tým uvažuje o oddychovém času, chtějí změnit taktiku.
47:21 Domácí obrana posílá míček do útoku, ale tomu se zatím nedaří.
46:50 Domácí tým teď dostává nářez ze střel hostů.
43:46 GÓL Florbal Chomutov B U21! 7:6
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #20 Jan Šamaj (7:6)
43:46 Úžasná souhra Šamaje a Peksy vede k sedmé brance a domácí jsou ve vedení.
41:39 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 6:6
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #10 Michal Paseka, asistoval #89 Ondřej Hrdlička (6:6)
41:39 Třetí třetina, domácí odstupují a hosté vyrovnávají.
40:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
38:45 Posledních pár vteřin do poslední minuty.
37:57 Švehla, Kučera, skvělá taktika, ale nevdařilo se.
36:45 Domácí se začínají ztrácet ve střelách, hosté opakovaně snižují.
36:44 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 6:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #17 Lukáš Láník, asistoval #89 Ondřej Hrdlička (6:5)
35:31 Další jedovatá střela ze strany hostů, která šla mimo bránu.
34:40 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 6:4
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #8 Martin Čonka, asistoval #22 Pavel Bezrouk (6:4)
34:12 Útok domácího týmu ztrácí míček, ale obrana ho vybojovala nazpět.
33:41 GÓL Florbal Chomutov B U21! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #75 Tomáš Zelinka (6:3)
32:47 Šamaj, dobrým zákrokem získává míček pro svůj tým.
32:46 GÓL Florbal Chomutov B U21! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #89 Petr Švehla (5:3)
30:10 Úžasně zavedený útok domácího týmu, který přináši další gól.
30:01 GÓL Florbal Chomutov B U21! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #75 Tomáš Zelinka, asistoval #3 Marek Macura (4:3)
29:50 Domácí tým skvěle vyrovnal a teď se snaží dostat do vedení.
29:45 GÓL Florbal Chomutov B U21! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #8 Matyáš Müller, asistoval #20 Jan Šamaj (3:3)
29:23 Domácí se po delší době dostávají k míčku.
28:59 Výhoda pro hosty, kteří se drží na domácí půlce.
27:20 Domácí několik střel, bohužel každá zblokovaná.
26:48 Macura střílí, bohužel mimo.
25:55 Domácí jsou stále v přesilové hře a zakládají útok.
24:48 Vyloučen hráč #89 Ondřej Hrdlička družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání
23:59 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 2:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #11 Jan Polák (2:3)
23:24 Obrana posílá míček do útoku a ten ho ztrácí.
22:53 Domácí jsou opět ve střelách hostů.
21:39 Úžasný návrat Šamaje, který si vybojoval míček.
20:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 14:9
18:58 GÓL Florbal Chomutov B U21! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #75 Tomáš Zelinka (2:2)
18:39 GÓL Florbal Chomutov B U21! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #15 Daniel Kučera, asistoval #89 Petr Švehla (1:2)
18:13 Blížící se poslední minuta a domácí se stále snaží vyrovnat.
16:22 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 0:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #8 Martin Čonka, asistoval #28 Milan Čížek (0:2)
16:22 Čonka Martin dokázal proběhnout celým hřištěm a vstřelit branku.
15:07 Další tyčka ze strany domácího týmu, zatím se bohužel nedaří vyrovnat.
13:51 Domácí střela za střelou, ale brankář hostů předvádí skvělé zákroky.
12:11 Domácí tým měl teď dvě neuvěřitelné šance vstřelit gól, ale žádná z nich nevyšla.
10:37 Domácí se skvělou prací dokázali ubránit v oslabení.
09:09 Domácí jsou nazpět ve čtyřech, ale hosté jsou stále na míčku.
08:25 Domácí jsou teď v dvojitém oslabení, ale stále se brání proti střelám hostů.
08:17 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za vysoká florbalka
08:11 Hosté dostali domácí tým do pasti.
07:21 Domácí nedokázali využít přesilové hry a teď hrají v oslabení.
06:59 Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hra na zemi
06:43 Šamaj na Švehlu a ten trefuje tyčku.
05:31 Macura ztrácí míček, ale Rauscher ho hned získává nazpět.
05:19 Vyloučen hráč #34 Josef Helšus družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nesportovní chování
04:11 Müller skvělý, rychlý návrat do obrany a získává míček.
03:12 Skvělé klička Zelinky, který se hned vydává vystřelit na bránu hostů.
02:02 Skvělý začátek domácího týmu, ale hosté se však do útoku také dostali.
01:58 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 0:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #6 Jiří Turek bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.