• 59 58:09
    4:14
    (Mosler)

FbC Jazzmani Žatec - Florbal Sokolov 4:14
branky: 1. David Milyan, 1. Viktor Milyan, 44. David Milyan, 54. Štěpán Salvetr - 3. Aleš Hoch, 23. Jan Skopový, 35. Jan Šafránek, 42. Patrik Soukup, 43. Jan Skopový, 44. Patrik Soukup, 47. Štěpán Mosler, 50. Jan Hlavsa, 54. Jan Šafránek, 56. Patrik Soukup, 56. Petr Kleiner, 57. Štěpán Mosler, 57. Petr Kleiner, 59. Patrik Soukup; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Denis Ali 20 - Ondřej Heimerle 15; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:11
60:00 Komentář hostů Stejskal Jakub (Trenér): Komentář trenéra hostů Jakuba Stejskala: nZápas definitivně rozhodla třetí třetina, kdy hosté naplno zapli a nakonec urvali jednoznačné tři body.
60:00 Komentář domácích Votava Tomáš (Trenér): První minuta byla z říše snů. Krásně rozehraný zápas a hned od začátku jsme vedli 2:0. To bylo ze žatecké hry vše. Jazzmani se složili jako rozházené sirky. Sokolov zaslouženě vyhrál.
60:00 Střely ve 3. části: 8:17
58:09 GÓL Florbal Sokolov! 4:14
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #16 Štěpán Mosler (4:14)
56:27 GÓL Florbal Sokolov! 4:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #30 Jan Šafránek (4:13)
56:07 GÓL Florbal Sokolov! 4:12
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #42 Jan Skopový (4:12)
55:51 GÓL Florbal Sokolov! 4:11
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #61 Jan Cabal (4:11)
55:40 GÓL Florbal Sokolov! 4:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup z trestného střílení (4:10)
53:21 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 4:9
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #44 Štěpán Salvetr, asistoval #72 Jan Čermák (4:9)
53:09 GÓL Florbal Sokolov! 3:9
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #30 Jan Šafránek, asistoval #41 Aleš Hoch (3:9)
49:19 GÓL Florbal Sokolov! 3:8
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #8 Patrik Soukup (3:8)
49:13 Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra rukou
46:27 Vyloučen hráč #14 David Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:23 GÓL Florbal Sokolov! 3:7
43:22 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 3:6
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #14 David Milyan, asistoval #15 Ondřej Hanuš (3:6)
43:07 GÓL Florbal Sokolov! 2:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #99 Petr Kleiner (2:6)
42:09 GÓL Florbal Sokolov! 2:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #42 Jan Skopový, asistoval #16 Štěpán Mosler (2:5)
41:00 GÓL Florbal Sokolov! 2:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #7 Jakub Stejskal (2:4)
40:13 Vyloučen hráč #87 Michael Muselík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra rukou
40:00 Střely ve 2. části: 2:10
34:25 GÓL Florbal Sokolov! 2:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #30 Jan Šafránek, asistoval #16 Štěpán Mosler (2:3)
27:12 Vyloučen hráč #61 Jan Cabal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře
22:16 GÓL Florbal Sokolov! 2:2
20:00 Střely v 1. části: 9:7
18:25 Vyloučen hráč #16 Matěj Živčák družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:18 Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hrubost
02:57 GÓL Florbal Sokolov! 2:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #41 Aleš Hoch, asistoval #61 Jan Cabal (2:1)
00:40 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 2:0
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Viktor Milyan, asistoval #14 David Milyan (2:0)
00:36 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 1:0
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #14 David Milyan bez asistence (1:0)
00:00 Zahájení utkání mezi týmy FBC Jazzmani Žtaec a týmu Florbal Sokolov.