• 60 59:59
    5:3
    ()

FbC Jazzmani Žatec - TJ Lokomotiva Louny-STARNET 5:3
branky: 6. Jan Čermák, 20. Jan Čermák, 37. Viktor Milyan, 39. Ondřej Hanuš, 60. Ondřej Hanuš - 20. Jaroslav Bielik, 37. Aleš Linka, 42. Aleš Linka; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Kešner; vyloučení: 6:3; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Denis Ali 31 - Václav Frajt 29; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Votava Tomáš (Trenér): Z vítězství radost moc nemáme, bylo to mdlé a nechávali jsme soupeře hrát skoro celý zápas v početní výhodě. Ale na to se historie neptá. Ze zisku tří bodů máme dvojitou radost, první vítězství a hned proti Forze Louny. Region nás sice čeká jistě, ale cíl byl splněn. Do konce soutěže zbývají ještě 4 útkání tak celé družstvo chce navázat na slušné výsledky v poslední době a ještě bodovat. Pokud si hráči nezažijí vyhecovaná utkání, nebudou vědět jak reagovat a pokud staré páky nenaučí mladé pušky hrát, tak to přinese stejný výsledek. Dramatické utkání se zaslouženým vítězstvím pro domácí. Howk.
60:00 Komentář hostů Lindner Jiří (Trenér): Jestli mají domácí z takového vítězství radost, tak jim gratuluju. Chtěl bych poděkovat všem svým hráčům, kteří se dnes mohli zůčatnit, i s béčkem jsme dnes tlačili 60 minut spoupeře na jeho polovině, domácí, bohužel za použití všech možných i nemožných prostředků, body ubránili. Ali, chytal jsi dobře. FORZA LOUNY!!!
60:00 Střely ve 3. části: 10:16
59:59 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 5:3
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #15 Ondřej Hanuš bez asistence (5:3)
59:59 Hanuš na středu plácnul backhandem do balónku a ten se na poslední chvíli dokutálel do brány.
59:10 Linka předvádí další střelu, tentorát do tyčky.
57:30 Linka mířil střelu do prázdné brány, ale Ali do střely strčil ruku a balónek vyrazil.
57:27 Vyloučen hráč #17 Bedřich Mojžíš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hrubost
56:35 Živčák netrefil balónek před prázdnou bránou.
55:19 Nejprve lounští zastavili útok žateckých a hned na to naopak.
52:20 Čermák sebral balónek lounskému obránci a vyrazil na bránu, jeho střela ale trefila břevno.
51:12 Balónek Alimu poskakoval v rukou jako horký brambor.
49:46 Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za špatné střídání
47:07 Frajt jen tak tak chytil balónek.
45:54 Linka byl připravený střílet do prázdné brány, ale Ali o něm věděl a míček mu sebral.
44:28 Ali předvedl perfektní zákrok proti střele Linky.
43:23 Ali vyhodil balónek až na druhou stranu hřiště.
42:20 Brunclík zblokovat tvrdou střelu lounského obránce.
41:24 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 4:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #2 Jiří Klokočník (4:3)
40:56 Láník se snažil prokličkovat mezi domácími, ale Hanuš mu míček sebral a rozeběhl se na bránu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Louny.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:51 Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání
38:34 Vyloučen hráč #14 David Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:05 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 4:2
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #15 Ondřej Hanuš, asistoval #72 Jan Čermák (4:2)
38:05 Hanuš ukázkově vymetl pavučinku v rohu Frajtovy brány.
36:56 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 3:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #14 Michal Fürstl (3:2)
36:56 Ali se nestihl dostatečně rychle přesunout a Linkovi se tak povedlo nacpat balónek do branky těsně kolem tyčky.
36:50 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 3:1
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Viktor Milyan, asistoval #15 Ondřej Hanuš (3:1)
36:25 Burda běžel sám na Frajta, ten se ale ani nehl a míček ho trefil do hrudi.
35:29 Hanušova střela se otřela o ruku Frajta.
34:44 Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nesportovní chování
34:44 Vyloučen hráč #6 Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za bránění ve hře
34:40 Balónek se motal kolem Aliho brány, ale žádná pořádná střela z toho nebyla.
31:37 Frajt byl připraven na Hanušovu střelu.
30:43 Burda trefil letící balónek, ale Frajt si s ním poradil.
29:18 Tak si hráči ověřili, že dveře od únikových východů se opravdu otevírají.
29:03 Ali čekal Bielikovu střelu z otočky.
28:00 Milyan V. vystřelil z poloviny hřiště, ale balónek letěl půl metru vedle.
25:54 Vyloučen hráč #69 Viktor Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra na zemi
23:24 Čížek se pokusil nahrát balónek před branku domácích, ale k jeho spoluhráči už se balónek nedokutálel.
21:33 Brunclíkova střela z otočky mířila těsně vedle brány.
20:44 Na straně domácích se ozývá tyč.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Louny.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:56 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 2:1
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #72 Jan Čermák, asistoval #69 Viktor Milyan (2:1)
19:29 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 1:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #27 Jaroslav Bielik, asistoval #7 Lukáš Láník (1:1)
19:29 Tesárek si prokličkoval mezi obránci Žatce a nakonec přihrál Bielikovi, který vymetl šibenici.
17:22 Milyan V. ztratil balónek na středu, ale Lounští se stáhli a šli vystřídat.
16:17 Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:45 Čermák se pokusil nahrát svému spoluhráči na střed hřiště, míček ale skončil na holi protihráče.
13:23 Čermákova střela se odrazila od břevna na zem, ale za brankovou čáru se balónek nepodíval.
11:59 Velká šance Loun na vyrovnání zůstává neproměněná.
09:40 Milyan trefuje jen boční síťku Frajtovy brány.
08:43 Ali vychytal střelu a několik následujících dorážek a udržel tak svůj tým ve vedení.
05:14 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 1:0
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #72 Jan Čermák, asistoval #16 Matěj Živčák (1:0)
05:14 Čermák si naběhl pro crossovou přihrávku a míček po zemi poslal za brankovou čáru.
03:57 Aliho výhoz zastavil až obránce Loun.
03:12 Klokočník střílí nad.
02:15 Zatím se ani jednomu z týmů nedaří udržet se na balónku.
00:15 Zápas teprve začal a Louny už si připisují první střelu.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrávají Louny.