44
  • 44 43:41
    Kozel

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 - SFK Kozel Počenice 5:4
branky: 4. Gabriel Miklík, 5. Gabriel Miklík, 21. Gabriel Miklík, 21. Gabriel Miklík, 31. Gabriel Miklík - 5. Martin Šafránek, 16. Tomáš Bednařík, 31. Vojtěch Dofek, 40. Michal Florián; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Lukáš Bauer ? - Jiří Vlk ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:2
45:00 Komentář hostů Florián Michal (Trenér): (...jen mává rukou)
45:00 Komentář domácích Rada Zdeněk (Vedoucí): Za týdne zas vole, příště hlavě vyvětrejte
44:59 Poslední minuta byla plná emocí, Kozel nezvládl rozehrávku kousek od brány Znojma a tak ztratil důležité tři body
43:41 Timeout SFK Kozel Počenice
42:10 Průběh hry si v posledních minutách představujte jako souběh mnoha individuálních chyb, ani jeden z týmů moc nestřílí a každý se vsteká
39:48 GÓL SFK Kozel Počenice! 5:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #10 Michal Florián, asistoval #4 Marek Šindelka (5:4)
39:48 Pešovi jsme na stolku nabízeli občerstvení, než jsme to však stihli připravit, Kozel střelil gól na Peš nas opustil
39:46 Vyloučen hráč #11 Martin Peš družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za hra rukou
38:14 Bednařík byl z dnešních vyloučených nejpřátelštější a nekomunikativnější
36:14 Vyloučen hráč #90 Tomáš Bednařík družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za bránění ve hře
35:01 ,,Dva góly to je nic' řekl pořadatel Bolf. V jeho očích tedy Počenice aktuálně remizují, protože jejich prohra o dva góly je nic
33:55 Krampla tvrdí že ruka na zádech je faul jen pokud si toho rozhodčí všimne. Jaký je váš názor? Napiš nám na mail florbal@sfkkozel.cz
33:20 Kovář si všiml že Jiřík junior vypadá v obličeji stejně jako Jiřík senior
32:40 ,,pojď hrát s balónem' říká Florian svým svěřencům. Příště bychom doporučili tuto taktiku od začátku zápasu
31:12 Krčmař předvádí kozácký tanec na polovině hřiště když hra stojí, nikdo v hale to nechápe
30:23 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23! 5:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #11 Martin Peš (5:3)
30:23 Vypadá to však že Znojmo mělo odposlechy na třídačce Kozla a také zašlapalo
30:17 GÓL SFK Kozel Počenice! 4:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #89 Vojtěch Dofek bez asistence (4:3)
30:17 Bednařík poslechl Floriana a zašlapala
30:00 ,,Máte 15 minut před sebou, tak šlapejte." To říkal o přestávce trenér Počenickému družstvu. Jde to však použít i na začátku směny v nevěstinci
29:12 Dofek posekal brankáře Znojma, rozhodčí to však zpozoroval
27:50 Krampla usoudil, že Miklík ze Znojma jen chodí a neběhá
25:55 ,,Dej to' křičí pan otec Šindelka. Můžeme potvrdit, že Kozli by dali hodně gólů, kdyby ho poslouchali
25:15 Šindelka si z rozhodčích vyškemral buly, které prohrál
24:40 Braňte vpravo křičí Vlk když Počenice útočí
23:49 Vlk nyní řekl větu, kde většina slov byla citoslovce nebo sprostá slova, do onlinu nemůže uvést
22:53 Okolo haly nyní projela sanitka...to dobře vystihuje intenzitu soubojů na hřišti
20:44 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Dofek družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání
20:44 Sekání Dofka viděl v hale každý kromě hráčů Kozla
20:16 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #5 Gabriel Miklík bez asistence (4:2)
20:16 Znozmu znovu překvapilo Počenice že je opět tak brzo překvapilo
20:12 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23! 3:2
20:12 Znojmo překvapilo Počenice
19:55 Pěkný výhoz Vlka, zbytek týmu z toho vytěžil jen rozehrávku v rohu
15:08 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #90 Tomáš Bednařík, asistoval #3 Jiří Petráš (2:2)
15:08 Bednařík napodobil siluetu na svém lýtku a vstřelil gól
15:05 ,,Hrajeme normálně, nic se měnit nebude', říká rozhodčí, a přesně tak probíhají první vteřiny třetiny
15:00 Zítra je pondělí, říká pořadatel Krampla a mračí se. Bohužel tento theorem musíme potvrdit
14:30 Krčmař během pár sekund první pokazil rozehrávku a pak fauloval...objektivně jedná z jeho nejlepších minut na hřišti
13:29 Vlk má hodně zákroku a svítí na něj slunce, divíme se, že jsme pod ním ještě nemuseli vytírat
12:35 Pocenice dlouho plánovali rozehrávku, která skončila v outu
11:01 ,,Tak já už jdu" rozloučil se Rada s pořadatelským stolkem
10:11 První věta Rady na trestné bylo: ,,mám si sednout nebo půjdu brzo?" Pak viděl přesilovou hru Kozla a sedl si
09:30 Do haly přišel pan správce s mobilem v ruce, proto doporučujeme všem hráčům, aby se usmívali, ještě dnes večer budete na Facebooku
09:02 Rada si nechce s pořadateli na trestné lavici povídat
09:01 Vyloučen hráč #37 Zdeněk Rada družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za sekání
08:33 Pojď pojď křičí Ničajevský na spoluhráče, který šel šel
08:05 Hýbej se řekl řekl Florian na spoluhráče, přitom sám stál
07:05 Florian teď řekl ,,jedem" pětkrát za 30 sekund. Tím vytvořil Počenický rekord v ,,jedem" za jednu minutu
06:37 Hej hej a následně sprosté slovo křičí Vlk na své spoluhráče
04:55 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #8 Martin Šafránek, asistoval #88 Ondřej Dofek (2:1)
04:55 Po situaci zmatek, zmatek, plác, plác daly Počenice gól
04:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #44 Martin Král (2:0)
04:25 Jak kovář okomentoval: ,,když někdo obejde Maru, je to jasný gól'
03:50 Krčmař s Bednaříkem založili vědu duplicitni komunikace, kdy jeden křičí ,,či je to hráč, či je to hráč', druhý odpovídá ,,můj, můj'
03:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23! 1:0
03:00 Miklík našel mezeru kolem Vlkova bříška
02:45 Florian upadl. Naštěstí to nebyl ten jogurt, takže palubovky nemusíme utírat
01:31 První střelu si připisuje Znojmo. Bylo to sice úplně vedle ale pořadatel Krampla řekl, že by to sám lépe nedal
00:10 Na začátku zápasu se nejvíce vyznamenal fanoušek Počenic, který opravil zadní dveře haly. Jejich rozpad nejvíce pobouřil Počernického trenéra
00:00 Vítáme všechny čtenáře, doufáme, že máte příjemnější prostředí než v Morkovické hale, protože zde je vedro a brankářům svítí do očí. Každopádně zápas začíná