(Palát)
  • 45 44:55
    2

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 - FBC SLOVÁCKO 7:10
branky: 14. Gabriel Miklík, 19. Tomáš Kucharič, 24. David Jedlička, 26. Alan Juříček, 27. Alan Juříček, 44. Tomáš Kucharič, 45. Alan Juříček - 2. Jakub Číž, 6. Vít Ides, 13. Jakub Číž, 18. Ondřej Vaněk, 21. Jakub Číž, 25. Jiří Chromek, 31. Ondřej Vaněk, 33. Jakub Číž, 38. Jiří Chromek, 40. Jakub Číž; rozhodčí: David Vlachopulos - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:3 + Vít Ides 5 + TT + 5; využití: 4:1; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák ? - Radim Šenkeřík ?; po třetinách: 1:3, 4:3, 2:4
44:55 Vyloučen hráč #5 Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
44:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23! 7:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #59 Alan Juříček, asistoval #8 Pavel Palát (7:10)
43:31 Timeout FBC SLOVÁCKO
43:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23! 6:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #8 Pavel Palát (6:10)
43:03 Vyloučen hráč #48 Vít Ides družstva FBC SLOVÁCKO na 5 minuty za nesportovní chování
43:03 Vyloučen hráč #48 Vít Ides družstva FBC SLOVÁCKO do konce utkání - technický trest
43:03 Vyloučen hráč #48 Vít Ides družstva FBC SLOVÁCKO na 5 minuty za hrubost
39:57 Vyloučen hráč #5 Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za vysoká florbalka
39:08 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:10
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #95 Lukáš Blizňák (5:10)
37:08 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:9
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #21 Jakub Číž (5:9)
32:35 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:8
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #11 Jiří Chromek (5:8)
31:29 Vyloučen hráč #37 Zdeněk Rada družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za bránění ve hře
30:56 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:7
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #88 Ondřej Vaněk, asistoval #73 Vojtěch Bistrý (5:7)
26:53 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23! 5:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #59 Alan Juříček, asistoval #5 Gabriel Miklík (5:6)
25:57 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23! 4:6
24:57 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #48 Vít Ides (3:6)
24:10 Vyloučen hráč #19 Marek Körber družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:35 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23! 3:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #74 David Jedlička, asistoval #77 Jakub Ficko (3:5)
20:34 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #48 Vít Ides (2:5)
18:56 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23! 2:4
18:10 Vyloučen hráč #24 Matěj Matyáš družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za blokování florbalky
17:38 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #88 Ondřej Vaněk, asistoval #52 Jakub Zatloukal (1:4)
13:16 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #74 David Jedlička (1:3)
12:44 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:3
08:26 Vyloučen hráč #95 Lukáš Blizňák družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za vysoká florbalka
05:35 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #95 Lukáš Blizňák (0:2)
01:53 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:1
01:13 Vyloučen hráč #92 Tomáš Kucharič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za bránění ve hře