• 59 58:02
    6:5
    (Štěpán)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Floorball Club FALCON 6:5
branky: 6. Vít Neuman, 13. Martin Zima, 14. Radovan Vnuk, 24. Gustav Ondrejčík, 48. Boleslav Kytka, 58. Petr Blažej - 24. Vojtěch Řádek, 42. David Janáček, 44. Vojtěch Řádek, 58. Jakub Škrdla, 59. David Janáček; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 19 - Filip Hejtík 19; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:4
60:00 Komentář hostujícího trenéra Jakuba Šícha: "Od druhé třetiny vyrovnané utkání. Rozhodl náš nedůraz na brankovišti. Ve třetí třetině jsme dotahovali ve hře v šesti, ale nepovedlo se."
60:00 Komentář domácího trenéra Gustava Ondrejčíka: "Houževnatého soupeře jsme porazili díky solidnímu výkonu v první třetině, pak už to šlo s námi spíše dolů. V závěru jsme inkasovali zbytečné branky, ale díky několika skvělým zákrokům brankáře Hájka se nám podařilo zvítězit. Děkujeme soupeři za utkání."
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
58:05 Falcon dal dva góly při hře bez golmana, jako podle kopíráku. Vinohradský Blažej odvážnou akcí na chvíli vrátil dvojgólové vedení. Ale jen na chvilku.
58:02 GÓL Floorball Club FALCON! 6:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #88 Šimon Štěpán (6:5)
57:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #2 Dalibor Nigrin (6:4)
57:22 GÓL Floorball Club FALCON! 5:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #68 Patrik Koníček (5:4)
55:17 Timeout Floorball Club FALCON
49:19 Vyloučen hráč #4 Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
47:50 Po ťukesu na jeden dotek dává do prázdné Kytka, hezké.
47:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #11 Boleslav Kytka, asistoval #77 Radovan Vnuk (5:3)
46:12 Tempo zvolnilo a oba tými si více váží balonku. Posledních 10 minut bude ještě asi drama.
43:35 GÓL Floorball Club FALCON! 4:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #30 David Sgall (4:3)
43:20 Brankář Falconu Hejtík pobavil halu svým fotbalovým výkopem.
41:20 GÓL Floorball Club FALCON! 4:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #75 Vojtěch Řádek (4:2)
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:19 Vyloučen hráč #2 Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení
38:00 Na hřišti se jiskří.. slovem i kontaktem. Hráči se ocitají na zemi v neflorbalových pozicích.
33:24 P. Blažej a p. Řádek se počastovali nehezkým slovem. Druhý jmenovaný pokračoval a pokračoval.. až si vysloužil trest za nesportovní chování.
31:50 Vyloučen hráč #26 Martin Zima družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
31:29 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
27:01 Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
24:10 Po gólu byla hra přerušena z důvodu závady v brankovišti na povrchu haly, po zásahu Pavla Doubka lepící páskou můžeme pokračovat.
23:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #11 Boleslav Kytka (4:1)
23:37 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #87 Jiří Navrátil (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 7:7
15:30 Vnuk krásně.. na Bínu.. a zkazil jim to Šach. Tak znovu a lépe...
13:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #77 Radovan Vnuk, asistoval #23 Milan Bína (3:0)
12:50 Martin Zima z otočky ze vzduchu a gól.
12:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #26 Martin Zima, asistoval #96 Chi Hieu Nguyen (2:0)
11:32 Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:00 Bína po "Gretzkyjovsku" našel spozabranky Vítka Neumana a ten vsítil úvodní branku.
05:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #23 Milan Bína (1:0)
02:00 Gusta sám před brankou a bekhendem pověcil míček na ochoz. Ale i Falcon v gólovce, Hájek sjetou střelu vytěsnil.
01:00 Čeká nás náročný zápas, Falcon je i bez míčku velice houževnatý. Uvidíme jak si s nimi "druhé nejlepší béčko v republice" poradí?..