9:5
    Petr FRKALA
    (Reczai)

TJ Sokol Koberovy - KM automatik FBK Jičín 9:5
branky: 12. Petr Frkala, 14. Jan Novotný, 25. Petr Frkala, 27. Lukáš Hlava, 27. Michal Ditz, 33. Jan Novotný, 46. Jonáš Zakouřil, 54. Dominik Reczai, 60. Petr Frkala - 4. Tomáš Valkoun, 27. Tomáš Matys, 40. Petr Dlouhý, 42. Tomáš Matys, 58. David Hanuš; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Vojtěch Benett 25 - Petr Líbal 24; po třetinách: 2:1, 4:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Kovář Jan (Trenér): Až na vyjímky jsme dnes měli zápas ve své režii, byli jsme efektivní v zakončení, v čemž nám pomohly využité přesilové hry. Znovu jsme také zahráli téměř bez chyb v obraně. Děkujeme našim divákům a soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Schreier Michal (Trenér): Důležitý zápas který jsme nedotáhli do vítězného konce. Dělali jsme příliš mnoho chyb a soupeř je chladnokrevně trestal. Zabojujeme v příštích zápasech a ještě zamícháme tabulkou. Nakonec bych rád dodal pravidlo: přijedu pozdě, o pauze přeparkuju auto a pak mě to moc nejde. nDíky olé n
60:00 Střely ve 3. části: 7:13
59:11 GÓL TJ Sokol Koberovy! 9:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #92 Dominik Reczai (9:5)
58:10 Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání
57:16 GÓL KM automatik FBK Jičín! 8:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 David Hanuš, asistoval #17 Petr Dlouhý (8:5)
57:01 Timeout KM automatik FBK Jičín
57:01 Vyloučen hráč #99 Tomáš Zeman družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
57:01 Vyloučen hráč #92 Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost
55:40 Doufáme že domací tento výsledek už udrží
53:40 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (8:4)
47:12 Na tribuně je nějaké ticho
45:47 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #4 Jonáš Zakouřil, asistoval #66 Tadeáš Hradil (7:4)
43:00 Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi
41:59 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #19 Richard Iltis (6:4)
41:33 Jenda smutně sedí sám za mantinelem a čeká, až se rozhází nějaké mantineli
40:00 Hráči už jsou v plné sílé nastoupeni na hřišti
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
39:26 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #19 Richard Iltis (6:3)
36:40 Domácím stále padá míček z florbalky, ale nevzdávají se
36:00 Jenda z Mírou zpoza mantinelů velmi soustředěně sledují hru
33:55 Vyloučen hráč #35 Ondřej Kabelka družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
33:14 Domácí se snažili prorazit. Neúspěšně
32:32 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #83 Lukáš Hlava (6:2)
32:07 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:37 Hráči občas vytřou část podlahy
26:58 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #19 Michal Ditz, asistoval #4 Jonáš Zakouřil (5:2)
26:43 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys bez asistence (4:2)
26:43 Hned po ukončení trestu hostů domácí přihráli hostům na gól
26:20 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #25 Michal Slavík (4:1)
25:35 Domácí se snaží dát góla, ale hosté vzdorují
25:05 Na hřišti začíná být docela horko
24:39 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala z trestného střílení (3:1)
24:39 Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování
24:39 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování
20:01 Buli vyhráli domácí
20:00 2.třetina opožděna rozhodčí šel přeparkovat auto
20:00 Střely v 1. části: 12:8
15:00 Stříli se z obou stran, ale zatím žádné goly
13:03 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (2:1)
11:45 Na tribuně je jako vždy slyšet hlasité bubnování Tomáše Fabiána
11:22 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala bez asistence (1:1)
10:00 Kapitánu týmu domácích se zamotal míček pod nohama
05:55 Hosté čarují na hřišti, ale domací se nedají
03:08 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #37 Daniel Taneček (0:1)
03:00 Míček lítá ze strany na stranu
00:08 Hlava hned vyzkoušel tvrdost helmy hostů