• 60 59:08
    2
    Jakub ROZTOČIL

SCC SEMILY - Prague Tigers 1:9
branky: 27. Daniel Šírek - 11. Jan Wojnar, 12. Jan Wojnar, 22. Tomáš Navrátil, 28. Tomáš Navrátil, 31. Zbyšek Piták, 45. Šimon Masár, 52. Daniel Mujdžić, 55. Martin Boušek, 56. Marek Mochan; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Jelínek; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Martin Forman 19 - Pavel Dundr 14; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:4
60:00 Komentář domácích Miksánek Tomáš (Trenér): Za dnešní zápas patří klukům opět hluboká poklona za předvedený výkon. Soupeři patří poklona za florbalovou kvalitu. Týmu s ambicemi na Národní ligu jsme dokázali být důstojným soupeřem. Bohužel kvůli opatřením, zraněním a nemocem vypadlo dlouhodobě 8 lidí ze základu a my se s tím musíme horko těžko vypořádat. Na druhou stranu je to příležitost pro naše mladé, kteří zatím předvádí super výkony. Celkově mě kluci dělají radost svým pokrokem a pracovitostí. Škoda těch nešťastných okolností. Zdravíme marodku, Šomina a Terku! Soupeři přejeme hodně úspěchů ve zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér): Od počátku utkání mírná nervozita, kdy do nás domácí slušně šlapali, ale postupem času se projevila pohoda na našich puškách. Odjíždíme domů spokojeni, hráli jsme celých 60 minut a drželi jsme se plánu a to je pro nás důležitější než samotný výsledek. Domácí oproti prvnímu zápasu makali a myslím, že ještě dokáží potrápit nejednoho soupeře a přeji jim hodně štěstí do dalších utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:08 Vyloučen hráč #28 Jakub Roztočil družstva SCC SEMILY na 2 minuty za hrubost
59:08 Tak a je po přesilovce. Roztočil si půjde odpočinout.
58:39 Vyloučen hráč #48 Martin Boušek družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
58:39 V závěru utkání si ještě zahrajeme jednu přesilovou hru.
56:52 Tyčka teď zazvonila za Formikem.
56:28 Vyhlídko přečetl rozehrávku a střela křížem letí těsně kolem tyčky.
55:38 Fišer teď zachytil rozehrávku, ale jeho střela letěla těsně kolem branky.
55:14 Timeout SCC SEMILY
55:14 GÓL Prague Tigers! 1:9
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #11 Radim Tůma (1:9)
54:12 GÓL Prague Tigers! 1:8
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #82 Thomas Heřmanský (1:8)
51:55 GÓL Prague Tigers! 1:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #32 Daniel Mujdžić, asistoval #71 Šimon Masár (1:7)
51:55 Opakovaná střela hostujícího hráče končí v síti.
50:35 V samém závěru přesilovky nebezpečně pálí Roztočil, ale hostující brankář maskou vyřáží.
48:39 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky
48:39 Je před námi naše druhá přesilová hra v zápase. Snad budeme stejně úspěšní jako v té první.
45:29 Teď krásně míček podržel Havrda, bohužel vysunutí Navrátila už skončilo ztrátou.
44:55 GÓL Prague Tigers! 1:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #71 Šimon Masár z trestného střílení (1:6)
43:53 Vyloučen hráč #8 Matěj Zeman družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
43:53 Budeme hrát podruhé oslabení. Následné sekání do Formika zůstala bez potrestání.
42:28 Začátek třetí třetiny ve znamení blokovaných pokusů hostujících hráčů.
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
39:50 Na závěr třetiny předvedl své kličkařské umění Havrda, bohužel se nechal vytlačit ze střeleckého úhlu.
38:45 Naši borci předvádějí statečný výkon na hranici možností. Hosté jsou sice více na míčku a nebezpečnější, ale výsledkově jsme pořád na dostřel.
37:04 Šírek teď hezky unikl po levém mantinelu a svoji střelu namířil do boku branky.
35:24 Teď byli hosté nejblíže gólu, když střela mířila do odkryté branky, naštěstí skončila pouze na boční síťce.
33:28 Vyloučen hráč #11 Lukáš Vyhlídko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
33:28 A hrajeme oslabení.
32:44 Hezký moment z naší strany. Roztočil zahrál na housličky protihráče.
30:27 GÓL Prague Tigers! 1:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #82 Thomas Heřmanský (1:5)
30:27 Hosté přidávájí další branku. Nahozený míček z poloviny hřiště pěkně tečuje hostující útočník.
29:13 Sympatický průnik Havrdy končí neúspěchem.
28:33 Nesmělý pokus Roztočila vyráží brankář.
27:15 GÓL Prague Tigers! 1:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #10 Zbyšek Piták (1:4)
27:15 Odpověď hostů byla velmi rychlá a čtvrtá branka je na světě.
26:57 GÓL SCC SEMILY! 1:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #6 Daniel Šírek, asistoval #88 Jiří Havrda (1:3)
26:57 A je to tam. Střela Havrdy prošla mezi nohama brankáře a do sítě ji dorazil Šírek.
25:20 Vyloučen hráč #10 Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
25:20 Tak tohle nebylo vůbec hezký. Zeman krásně zachytil přihrávku a při pokusu jít do brejku byl knoukautován hostujícím hráčem.
21:40 GÓL Prague Tigers! 0:3
21:40 Jedna přihrávka zleva doprava, druhá přihrávka zprava doleva a střela do prázdné branky. Prohráváme 0:3.
21:00 Řetízák zase roztočil svoje ramena a všichni jsme na něj nastoupili.
20:01 Tak chlapi i díky zásahu časomíry nastoupili do druhé části včas.
20:00 Střely v 1. části: 4:6
19:56 Poslední střela první třetiny vyletěla z hokejky našeho Tomáše Navrátila.
16:20 Teď hosté roztočili kolotoč a míček lítá z jedné strany na druhou a naši borci též, akorát bez míčku.
15:31 Břevno teď rozezvučela střela hostujícího hráče.
14:38 Ztráta při přechodu do útoku a rychlý kontr hostí končí střelou, kterou Forman maskou vyráží.
13:52 Teď si Vyhlídko s Havrdou dávali přednost v tom kdo vystřelí, až jsme o míček přišli.
11:42 Velká šance domácích. Míček po střele Vyhlídka doklouzával do branky, ale Šírek ho nedokázal posunout až za brankovou čáru.
11:06 GÓL Prague Tigers! 0:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #82 Thomas Heřmanský (0:2)
11:06 Bohužel v rychlém sledu přichází druhá branka hostí, kdy se na hraně malého brankoviště prosazuje hostující útočník.
10:33 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #27 Tomáš Navrátil (0:1)
10:33 Rychlá rozehrávka z rohu přináší první gól v naší síti.
08:56 Škoda, Havrdova střela jenom do zad hostujícího hráče.
07:31 Teď to za zády Formana zacinkalo.
07:09 Tentokrát pálí nebezpečně Fišer.
05:48 Zatím je soupeř více na míčku, ale naši pozorně a obětavě brání, takže gólových šancí zatím k vidění moc nebylo.
03:53 Forman maskou vyráží další nebezpečný pokus soupeře.
00:37 První gólovou šanci mají na svědomí hosté, když zpoza brány na hokejku soupeře nahrál Sábl.
00:00 Vážení diváci, vítáme vás u dalšího zápasu Divize B. Favorit dnešního utkání je jasný, výsledek prvního zápasu dává tušit, jak by to mohlo dneska vypadat. Ale pevně věříme, že naši chlapi pořádně zabojují a nedají svoji kůži lacino.