2:9
    Jan SVOBODA
    ()

FBC Liberec B - TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:9
branky: 7. Tomáš Richter, 40. Jakub Pecháček - 4. Jan Švejda, 9. Jan Otta, 11. Jan Švejda, 29. Jan Švejda, 29. Petr Blažej, 31. Jan Švejda, 57. Jan Švejda, 57. Jan Svoboda, 59. Jan Svoboda; rozhodčí: Marek Pohunek - Miroslav Hnídek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Daniel Kupec 37 - Tomáš Hájek 22; po třetinách: 1:3, 1:3, 0:3
60:00 Komentář domácích Svoboda Miroslav (Asistent trenéra): Dnešek nám moc nechutnal. Nechali jsme se ukolébat hrou soupeře a celkově jsme nebyli moc jistí na hokejce. Soupeř trestal brejky a nám se ošklivě nedařily. Musím vyzdvihnout výkon obou golmanů, kteří byli ozdobou dnešního zápasu. Spokojenost může být s poslední třetinou, kde jsme bojovali a dřeli. Bohužel bez gólu. Musíme se poučit a zamakat v další těžký práci.
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Od první minuty to z naší strany byl soustředěný výkon. Vepředu jsme si vytvářeli poměrně dost šancí a vzadu jsme solidně bránili. Devět gólů je solidní počin. Teď rychle domů, zregenerovat a připravit se na další těžké utkání, které nás čeká zítra s Prague Tigers. Děkujeme soupeři za utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 13:17
59:53 Ševčíkovu střelu z před branky Hájek vyráží znovu maskou.
58:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda bez asistence (2:9)
57:57 Kupec si dneska i dobře postavil bránu, další ze samostatných úniků končí na břevně.
56:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #83 Petr Blažej (2:8)
56:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #44 Radovan Vnuk (2:7)
54:23 Svoboda urputně bojuje v rohu domácích.
53:19 Blažejův backhand by byl nejspíš homerun. Ještě, že se nehraje baseball.
52:33 Kořínek pěkně vyjel z rohu, zakončení mu ale nesedlo a netrefil.
51:16 Hájek se nenechá zahanbit a taky předvádí krásný zákrok maskou.
50:50 Další ze série Neuvěřitelné zákroky Daniela Kupce.
49:45 Rozmáhá se nám tu takový nešvar. Hráči často používají nepěkná slovíčka. Zejména pak jedno, které psát radši nebudu.
49:15 Domácí napadají rozehru hostů a vytváří časté závary před Hájkovou bránou.
47:38 Šollarova střela nad, trochu se svezla po čepeli hole.
46:47 Vinohrady stahují napadání a začínají bránit zhruba od poloviny hřiště.
45:15 Richter pěkne blokuje Vnukovu střelu z půlky.
44:42 Hra se oproti první minutě výrazně zklidnila, hosté ale pořád hrozí z protiútoků.
44:19 Ferdan fotbalově zablokoval náhru do prázdné.
42:43 Vinohradští klidní hru a víceméně drží míček na svých holích bez výrazných šancí Kupce ohrozit.
41:00 Švejda promáchl dorážku do prázdné Kupcovy brány a nenavýšil svoje dnešní střelecké konto.
40:31 Liberec vlétl do třetí třetiny jako uragán, chuť se zápasem něco udělat by rozhodně byla.
40:00 Střely ve 2. části: 5:15
39:04 GÓL FBC Liberec B! 2:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (2:6)
39:04 Konečně kýžené snížení libereckých.
38:47 Zajímavá pozice pro rozehru hostů.
36:37 Liberec je dneska v útočné fázi bohužel opravdu bezzubý. Kdyby to víc gólovalo, mohla by to být parádní podívaná.
34:51 Vodrážkova střela ze strany, Hájek byl ale připravený.
32:27 Gólman libereckých jede, další přečíslení, které skvěle chytil.
30:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (1:6)
30:05 Čroděj Kupec se znova vytáhl, střela do levé šibenice a chytá.
28:15 Timeout FBC Liberec B
28:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #76 Jan Svoboda (1:5)
28:15 Dva slepené góly a Vinohrady jsou na koni.
28:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #3 Vít Neuman (1:4)
28:06 Tak přece jen se Švejda hattricku dočkal.
26:27 Liberec ukazuje drápy a začíná vyrovnávat hru.
23:19 Kupec tahá další a další neuvěřitelný zákrok z rukávu, jak velký ty rukávy má??
22:45 Pecháček elegantním kotrmelcem skončil za mantinelem. Za mě má z gymnastiky za jedna.
20:51 Kupec vychytal Švejdův samostatný únik a skvěle zabránil hattricku vinohradského playera.
20:01 Druhá třetí půlka před námi, uvidíme, co nabídne.
20:00 Střely v 1. části: 6:13
19:12 Šollar vyslal jedovku nad nožku, ale ke konci se snesla právě do té nohy a odrazila se mimo.
18:38 Novákova pěkná střela sražená nad Kupcovu branku.
17:12 Domácím se ne a ne podařit usídlení na útočné polovině.
14:15 Liberec se tlačí do střely, ale dneska míček nelepí na holích..
12:13 Mladší z bratrů Blechových schytal pěkný záhlavec v rohu, je to ale divočák a hned hraje dál.
10:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #64 Matěj Špaček (1:3)
10:22 Únik dva na nikoho a jednodušše vyřešené uklizení do prázdné brány.
08:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta, asistoval #76 Jan Svoboda (1:2)
08:58 Svoboda s Ottou teď v podstatě přesně okopírovali předešlou akci domácích a i jim to vyšlo. Vedení zpátky ve Vinohradech.
07:41 Kupec si teď zvednul ego na střele co k němu dojela rychlostí asi kilometr za půl roku.
06:04 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #7 Tomáš Richter, asistoval #38 Matěj Vodrážka (1:1)
06:04 Nádherná akce Vodrážky a námaz do prázdné brány pro skórujícího Richtera.
03:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #2 Dalibor Nigrin (0:1)
03:34 Po úvodním závaru přišla, nutno říct zasloužená, první branka Vinohrad.
02:49 Kupec je zatím celkem zaměstnaný člověk, Vinohrady mají převahu.
00:40 První střelu zápasu zařídili hosté z Vinohrad.
00:01 A máme tady začátek sobotního podještědského matche.