9:4
    Lukáš KOŘÍNEK
    (Ševčík)

FBC Liberec B - SCC SEMILY 9:4
branky: 3. Marek Žagan, 9. Jakub Vacek, 17. Marek Žagan, 19. Marek Žagan, 20. Sebastián Galbavý, 21. Bohuslav Ferdan, 30. Sebastián Galbavý, 40. Bohuslav Ferdan, 56. Lukáš Kořínek - 3. Lukáš Hradecký, 29. Jakub Vocelka, 29. Jiří Havrda, 49. Tomáš Kubín; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Jakub Mauer 14 - Martin Forman 28; po třetinách: 5:1, 3:2, 1:1
60:00 Komentář hostů Miksánek Tomáš (Trenér): Škoda prochrápané první třetiny. I přes fakt, že soupeř byl po většinu zápasu aktivnější a nebezpečnější, jsme si v určitých pasážích vytvořili tlak a dokázali vymyslet i pár hezkých akcí. Bohužel na 6 branek jsme dnes namazali a dalších x příležitostí, které jsme soupeři připravili, kluci liberecký pěkně spálili. Přesto poklona jejich kvalitě a předvedené hře. My můžeme stavět na výkonu z druhé a především třetí třetiny a uvidíme, co z toho zítra postavíme. Gratulace soupeři, díky pořadatelům, rozhodčím, divákům a přejeme hodně štěstí ve zbytku sezony. Hlavně zdraví!
60:00 Komentář domácích Svoboda Miroslav (Asistent trenéra): Dnes zápas hodně nahoru a dolů, kterýž nás stál dost sil. Soupeř nepříjemně napadal a hrál do těla. Nám se podařilo využít pár chyb soupeře a hrálo se nám hned líp. Ke konci jsme se už snažili držet míček a nedovolit zybtečné komplikace. Děkujeme soupeři za dnešní zápas
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:42 Domácí kontrolují poslední minutu hry.
58:57 Matocha se prodírá protihráči jako pralesem, důležité ale říct, že bez mačet.
57:38 Dokazuje to taky svojí střelou, kterou Forman jen s obtížemi vytáhl mimo.
57:05 Vodrážka je dravec a dneska by chtěl zaskórovat.
55:22 GÓL FBC Liberec B! 9:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #39 Matěj Ševčík (9:4)
55:22 I Kořínek se dneska dočkal gólu a ze zaplněných ochozů si celé dvě desítky diváků žádají další, protože prý nekoukali.
54:21 Blecha starší dneska skvěle pracuje za vlastní bránou a odebírá jeden míček za druhým.
53:27 Semily střílí, ale nic na Mauera neprochází.
51:56 Timeout SCC SEMILY
51:56 Vyloučen hráč #99 Lukáš Růžička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:07 Zdá se, že Liberec úplně zapomněl svoji hru z prvních dvou třetin.
50:21 Mauí se teď vytáhl hezkým zákrokem rukou v leže.
49:43 Bímova střela nazasahuje tyčovou konstrukci dnes Formanem skvěle postavenou.
48:25 GÓL SCC SEMILY! 8:4
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #88 Jiří Havrda (8:4)
48:25 Moc pěkná kombinace Havrdy s Kubínem a je tady snížení.
46:32 Pecháček nastřeluje spojnici, další důkaz, že nebýt Formanovy dobře postavené brány, mohl by výsledek vypadat dnes jinak.
45:52 Liberec zatím vytrvale zadržuje všechny pokusy a hosté si jen nahrávají na půlce.
44:57 Hra by potřebovala trochu učesat, je hodně rozházená.
44:23 Forman zachytil míček na brankové čáře.
43:32 Dobré napadání teď zajistilo semilským míček.
41:11 Havrda (semilský) sportovně přiznal že míček nebyl tečovaný a je to rozehra Liberce z vlastního rohu.
40:55 Rozehra Semil z poloviny.
40:00 Střely ve 2. části: 14:5
39:46 GÓL FBC Liberec B! 8:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #18 Jakub Vacek (8:3)
39:46 Vacek se nádherně zorientoval a našel úplně volného Ferdana, který doklepl míček do prázdné.
38:11 Semily začínají zlehka kontrolovat hru.
37:49 Bím vyslal bombu těsně nad.
36:41 Zemánek vyslal tzv. skryťáka, Mauer se jen koukal do dálky a míček ho trefil.
35:48 Liberec zvládá vystřídat.
34:38 Forman v sobě probudil Dominátora a předvádí zákrok z říše snů. Střílející Havrda se stále snaží přijít na to, jak to Forman udělal.
34:13 Vyloučen hráč #67 Jakub Vocelka družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
34:13 Tentokrát Vocelka bez pokuty, přesilovka to ale bude tak jako tak.
34:05 Blecha starší prokázal zkušenost na středu.
33:13 Dvě smlné třináctky na časomíře teď možná zapříčinily, že si hosté málem dali vlastní gól.
31:48 Kubínova střela z velké vzdálenosti Mauera protáhla, ale trefila mantinel za bránou.
30:42 Hra se teď víc kouskuje.
29:40 GÓL FBC Liberec B! 7:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Sebastián Galbavý, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (7:3)
29:40 Galbavý dorazil nikým nebráněný Ferdanovu střelu.
29:01 Vyloučen hráč #67 Jakub Vocelka družstva SCC SEMILY na 2 minuty za hrubost
29:01 Vocelka to má za pade těsně po tom, co před chvílí skóroval. To nepotěší.
28:45 GÓL SCC SEMILY! 6:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #88 Jiří Havrda, asistoval #27 Filip Bulušek (6:3)
28:45 Havrda (z hostujícího týmu) snižuje na 6:3.
28:05 GÓL SCC SEMILY! 6:2
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #67 Jakub Vocelka, asistoval #17 Lukáš Hradecký (6:2)
27:30 Růžočka vyslal pokus ze záporného úhlu, ale Forman si situaci pohlídal.
27:00 Vyloučen hráč #39 Matěj Ševčík družstva FBC Liberec B na 2 minuty za vražení zády
25:29 Trestné střílení družstva SCC SEMILY neproměnil #9 Jan Šimon.
25:29 Mauer se nenechal rozhýbat a vychytal Šimonův nájezd.
24:29 Žagan odpálil s míčkem i hůl protihráče.
22:34 Slibné místo pro rozehru domácích, kteří zatím semilský tým k ničemu nepouští.
20:48 GÓL FBC Liberec B! 6:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (6:1)
20:48 Další Kořínkův námaz do prázdné brány, tentokrát ale pro Ferdana, který uklidil líp než pokojská ve Four Seasons.
20:00 Střely v 1. části: 17:5
19:31 GÓL FBC Liberec B! 5:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Sebastián Galbavý bez asistence (5:1)
19:31 Séba se nám urval a z jeho třetí střely z otočky už je taky gól a málem i zlomená hůl.
18:53 GÓL FBC Liberec B! 4:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (4:1)
18:53 Ani jsem to nestihl dopsat a další ťukec Žagana s Kořínkem a i ten končí gólem.
18:41 První liberecká lajna dneska srší energií.
17:45 Musel jsem obléct rukavice, v libereckém Sportparku se asi rozhodli přestat topit..
16:25 GÓL FBC Liberec B! 3:1
16:25 Geniální spolupráce Kořena se Žagim dneska funguje, další gól o kterém by se dalo učit.
15:34 Bleskový Formanův zákrok zkazil radost matadorovi Havrdovi.
14:27 Růžičkovi teď sjela střela z vrchu útočné poloviny do rohu.
13:28 Dvojitá přesilovka domácím nechutná.
11:27 Vyloučen hráč #88 Jiří Havrda družstva SCC SEMILY na 2 minuty za bránění ve hře
11:27 Vyloučen hráč #28 Jakub Roztočil družstva SCC SEMILY na 2 minuty za hra na zemi
11:27 Dvojité vyloučení pro hostující tým, uvidíme jak se s tím domácí poperou.
09:47 Havrda teď bohužel nezužitkoval krásné přenesení hry a promáchl svojí bombu.
08:33 GÓL FBC Liberec B! 2:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Jakub Vacek, asistoval #12 Sebastián Galbavý (2:1)
08:33 Vacek velmi rychle využil přesilovku domácích, to budou ty zkušenosti ze Superligového zápasu.
08:22 Vyloučen hráč #28 Jakub Roztočil družstva SCC SEMILY na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:54 Vacek teď nastřelil druhou tyč Formanovy brány, ten si ji dneska postavil opravdu přesně.
05:45 Galbavý zabejčil a málem poslal domácí do vedení.
04:56 Mauer se teď pěkne zorientoval a očima vzadu hlavy si všiml poskakujícího míčku který chytil.
04:16 Kořínek nastřeluje tyč!
03:35 Pecháček a jeho pokus o kousek vedle brány hostí.
03:17 Šollar sestřelil sojku na střeše haly.
02:36 GÓL FBC Liberec B! 1:1
02:36 Velmi pohledná akce na ose Kořínek - Žagan. Druhý jmenovaný doklepl krásný volej do prázdné brány.
02:15 GÓL SCC SEMILY! 0:1
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #17 Lukáš Hradecký, asistoval #67 Jakub Vocelka (0:1)
02:15 Hradecký prostřelil vše co mu stálo v cestě a Semily jdou do vedení.
01:34 Galbavý teď vyslal záludný pokus těsně vedle.
00:23 Liberec se prezentuje první střelou, konkrétně Ferdan.