9:8
    Jan NOVOTNÝ
    (Hlava)

TJ Sokol Koberovy - Floorball Club FALCON 9:8p
branky: 8. Dominik Reczai, 12. Dominik Reczai, 15. Dominik Reczai, 16. Martin Vetro, 18. Lukáš Hlava, 22. Martin Vetro, 36. Adam Buriánek, 59. Jan Novotný, 65. Jan Novotný - 2. Dominik Vališ, 3. Martin Tůna, 6. Jakub Škrdla, 11. David Sgall, 30. David Sgall, 37. Patrik Koníček, 52. Jiří Navrátil, 59. David Janáček; rozhodčí: Josef Heřmánek - Marek Pohunek; vyloučení: 1:4; využití: 3:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Vojtěch Benett 21 - Filip Hejtík 26; po třetinách: 5:4, 2:2, 1:2, 1:0
65:00 Komentář hostů Ších Vojtěch (Asistent trenéra): Snový úvod zápasu jsme proměnili díky naší nedisciplinovanosti v prohru na hřišti soupeře, který celý zápas odehrál na dvě lajny. Nezvládnuté prodloužení bylo už jen třešničkou na pomyslném dortu. Děkuji soupeři za utkání a pořadatelskou službu
65:00 Komentář domácích Kovář Jan (Trenér): Dnes jsme byli šťastnější tým, nedůrazu a nepřesností bylo z naší strany až příliš, takže za dva body jsme rádi. Chvílím náš tým za zvládnutí dvou kritických momentů, nepovedený začátek utkání a pak rychlou ztrátu vedení na konci zápasu. Na dva útoky jsme dnes odehráli své maximum. Děkujeme soupeři a divákům a zdravíme všechny nemocné spoluhráče.
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
64:36 GÓL TJ Sokol Koberovy! 9:8
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #83 Lukáš Hlava (9:8)
60:01 Panují velké nervy
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
58:54 GÓL Floorball Club FALCON! 8:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #48 Jakub Škrdla (8:8)
58:32 Timeout Floorball Club FALCON
58:32 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:7
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (8:7)
57:08 Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #48 Jakub Škrdla.
56:36 Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
55:26 Hta je velmi napínavá. Museli jsme se dokonce postavit.
51:43 GÓL Floorball Club FALCON! 7:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil bez asistence (7:7)
49:20 Míček lítá ze strany na stranu, ale zatím žádný gól.
47:43 Vetšina střel končí zblokováním
43:26 Na tribuě asi troubí auto.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
38:51 Brankář hostů chytil míček špičkama prstů. Bylo to velmi těsné.
36:05 GÓL Floorball Club FALCON! 7:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #30 David Sgall (7:6)
35:52 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #93 Adam Buriánek, asistoval #25 Michal Slavík (7:5)
35:14 Vyloučen hráč #87 Jiří Navrátil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
33:51 Máme vychovanou zdravotnici. Nešla na hřiště bez povolení rozhodčího.
32:20 Hra je zatím dost vyrovnaná.
29:51 GÓL Floorball Club FALCON! 6:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #68 Patrik Koníček (6:5)
29:51 Hosté hned využili přesilovky a dali gola.
29:43 Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
26:27 Václav v dnešním zápase zažívá restart kariery v A-týmu
25:00 Další nabídnutá šance v přesilovce, která byla promarněna.
24:32 Nepovedená dorážka od domácích
23:05 Vyloučen hráč #24 Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
21:15 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #88 Martin Vetro, asistoval #93 Adam Buriánek (6:4)
20:00 Střely v 1. části: 13:13
18:55 Na pořadatelském můstku je již vše napraveno a hra může v klidu pokračovat.
17:25 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #92 Dominik Reczai (5:4)
16:38 Vyloučen hráč #88 Šimon Štěpán družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
16:04 Tribuna šílý.
15:04 Domácí se probrali.
15:03 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #88 Martin Vetro, asistoval #66 Tadeáš Hradil (4:4)
14:30 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (3:4)
12:35 V některých momentech utkání je slyšet jen vrzání bot.
11:56 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #83 Lukáš Hlava (2:4)
10:04 GÓL Floorball Club FALCON! 1:4
10:04 Povedená dorážká od hostů.
09:00 Málem gol od Domina.
07:33 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:3
06:21 Nábor na rovnače mantinelů. Kdo chce ať se přihlásí.
05:57 GÓL Floorball Club FALCON! 0:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla bez asistence (0:3)
02:34 Milan se ladně sklouzl po zemi.
02:02 GÓL Floorball Club FALCON! 0:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Martin Tůna, asistoval #54 Jan Korbel (0:2)
01:25 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #34 Dominik Vališ, asistoval #48 Jakub Škrdla (0:1)
01:25 Z první střely na bránu hosté skorují.
00:58 Ráda bych komentovala, ale nevidím
00:01 Domácí vyhráli buly.